cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

široko povijanje

clock-img

24.06.2008, 19:49

clock-img

KRTR

pencil-img

134

ojla,

ali je potrebno dojenčka res do 3 mesece široko povijat, čepav sma imela pri mesecu in pol kontrolo in so rekli, da so kolki vredu?

lp
j


clock-img

24.06.2008, 19:50

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Ne

clock-img

24.06.2008, 19:50

clock-img

FORZA

pencil-img

521

Če so kolki uredu pol ti ni treba široko povijati.

clock-img

24.06.2008, 19:54

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

Meni je patronažna rekla, da je fajn, če ga široko povijam, vendar sem se držala kar zdravnikovega navodila, ko mi je po opravljenem UZ-ju rekel, da so kolki bp in široko povijanje ni potrebno.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

clock-img

24.06.2008, 20:56

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Odvisno, kje ti to rečejo. V Lj če je vse ok na UZ, ga sploh ni treba, na obali pa kljub bp izvidom priporočajo široko povijanje do kontrole pri 3m.

clock-img

24.06.2008, 21:11

clock-img

baja*

pencil-img

2454

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

na obali pa kljub bp izvidom priporočajo široko povijanje do kontrole pri 3m.



enako velja za MB

clock-img

24.06.2008, 21:26

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

na obali pa kljub bp izvidom priporočajo široko povijanje do kontrole pri 3m.


res je user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

24.06.2008, 22:18

clock-img

selma2

pencil-img

107

Popravljam v MB ne gre za široko povijanje temveč za fiziološko, če so kolki vredu. Jaz osebno sem široko povijala le 1 mesec. Se mi zdi mučenje otroka. Namreč to delamo samo še v SLO in mogoče še v kakšni južni sosedi.

clock-img

25.06.2008, 01:11

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Naš ni bil niti enkrat široko povit, pa je bil rojen pozimi... Da bi ga kljub normalnim kolkom v tej vročini široko povijala, se mi zdi pa mučenje otroka.

clock-img

25.06.2008, 08:36

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: KRTR

ojla,

ali je potrebno dojenčka res do 3 mesece široko povijat, čepav sma imela pri mesecu in pol kontrolo in so rekli, da so kolki vredu?

lp
j



A so ti rekli, da ga moraš vseeno? Če so ti rekli, bi jaz ga povijala, sicer pa ne. Res da je vroče, ampak za dobro otročka, oz. če je pač mus...

clock-img

25.06.2008, 11:26

clock-img

KRTR

pencil-img

134

kot sem napisala, so bili pri kontroli kolki OK, ampak so mi vseeno rekli, da še naj široko povijam do 3 mesecev ( MB), ker imama še takrat eno kontrolo....zdi se mi pač mučnu, ker je taka vročina....jaz mislim, da če ga ne bom povijala široko, da nima bit kaj narobeuser posted image

clock-img

25.06.2008, 11:44

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Če je vse OK, jaz ne vidim razloga za široko povijanje. V NM naredijo UZ kolkov 2. dan po rojstvu. In če je OK, ni širokega povijanja.

clock-img

25.06.2008, 12:18

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Jaz je več ne povijam široko, saj mi je P rekla da ni potrebno, stara pa je nekaj več kot en mesec in ne vidim razloga zakaj bi jo še naprej, saj verjetno ve kaj govori, pa še vročina je taka in jo že brez tega težko prenaša. Ti pa se sama odloči.

clock-img

02.07.2008, 17:07

clock-img

simin

pencil-img

166

IZVIRNO SPOROČILO: baja*

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

na obali pa kljub bp izvidom priporočajo široko povijanje do kontrole pri 3m.



enako velja za MB



tudi v Slovenj gradcu je tako!

clock-img

02.07.2008, 22:46

clock-img

massylou

pencil-img

539

Ni treba.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem