cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

šibkost

clock-img

25.07.2008, 15:07

clock-img

tominikapiki

pencil-img

64

Sem skor 3 mesece po porodu. Pred enim mesecem se je začelo klecanje ene noge, pa šibke mišice rok in nog, tresenje rok, mravljinčenje oz. nekakšno drobno pikanje (zbadanje) po celem telesu, mišični krči ... Ta mali se zbuja po 3x na noč, je kar težak, skor 7 kil...a mislite da je vse to posledica poroda, izčrpanosti, ali je kaj hujšega???

clock-img

25.07.2008, 15:33

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Jaz bi šla k zdravniku.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

25.07.2008, 15:36

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Jaz bi šla k zdravniku.user posted image



Se strinjam.

clock-img

25.07.2008, 16:21

clock-img

kasso

pencil-img

4503

Ali si imela kdaj v preteklosti kakšne nevrološke težave?

Ne bi te rada plašila, ampak zaradi mojih izkušenj s podobnimi problemi, mislim, da bi bil nujen pregled pri nevrologu oz. pojdi čimprej do zdravnika in naj ti da napotnico za nevrologa pod nujno.

Podobni problemi so se mi začeli 10 dni po porodu (rodila sem 11. maja), najprej mravljinci po podplatih, mečih, stegnih, intimnih predelih, težko sem hodila, zaradi občutka otečenosti podplatov, kolen, utrujenost, bolečine za očmi, občasni mravljinci po rokah, glavi,....občutek nemoči v rokah, nogah.... šla sem pod nujno k nevrologu, ker to niso posledica poroda, ampak kaj drugega in morajo ugotoviti česa. Pri meni so takoj posumili na multiplo sklerozo, ker sem 2x v preteklosti imela vnetje očesnega živca. Po porodu pa se bolezen zelo pogosto poslabša.
Junija sem bila na magnetnem slikanju glave (MRT), na podlagi tega so mi pred tednom dni potrdili diagnozo.

Če rabiš kakršnokoli informacijo, mi pošlji ZS in ti bom z veseljem odgovorila. Želim ti vse dobro in da le ni MS.

Se strinjam s špelin@ in Taulo, da je pregled pri zdravniku nujen.



< Sporočilo je popravil kasso -- 25.7.2008 16:39:16 >

clock-img

27.07.2008, 09:38

clock-img

kasso

pencil-img

4503

tominikapiki, sem ti odgovorila na ZS....na vrhu strani piše MOJA RINGARAJA...klikni gor...odpre se ti tudi možnost zasebnih sporočil..klikni in se ti odprejo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem