cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

še vedno bolečine

clock-img

24.11.2008, 16:26

clock-img

jasminčika

pencil-img

103

lp. Pred mesecem dni sem rodila s CR. Še vedno čutim bolečine na mestu šivov in koža okrog me neznansko peče, pa tudi dotik zelo slabo čutim, če se dotaknem na tem mestu. Drugače je vse videti ok, nič ni rdeča koža, šivi niso spokani...  Ali je to normalno? Me je malo strah, da se ne bi kaj zakompliciralo.

clock-img

24.11.2008, 16:40

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Vsaka rana rabi 6 tednov, da se zaceli. Stanje se ponavadi normalizira po 6 mesecih.  Če se takrat ne, lahko pričakuješ trajne tegobe (povezane vremensko, stres, obremenitveno ...).

clock-img

24.11.2008, 18:58

clock-img

Anonimen

čer..jaz sem 5.5mesecev po CR in kože okoli šiva še vedno ne čuti..peklo me ni nikoli,samo bolj zategovalo..gre pa na bolje..zna še trajat..sem pa en mesec po cr nosila na mestu šiva tako malo pleničko prepognjeno da me je manj bolelo...

clock-img

24.11.2008, 21:18

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

In če pomislim, da je bila pred časom odprta tema, ko so ene razmišljale, da bi imele raje CR kot pa naravni porod. JAO JAO

clock-img

24.11.2008, 21:23

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Ne skrbi to je čisto normalno, rana rabi svoj čas da se zaceli.
Jaz sem imela mrtvo kožo okrog šiva skoraj pol leta, sedaj pa spet normalno čutim dotik.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem