cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

še kar krvavim!

clock-img

11.02.2008, 09:19

clock-img

giina

pencil-img

27

Pozdravljene!

Danes sem 8 tednov po porodu in še kar karvavim.  Sicer ne več toliko ampak mislim, da bo že bolje, pa je zopet rdeče, enkrat rjavo drugič rdeče. Sem klicala v bolnico, pa so mi rekli, da če ni vročine in bolečin je vse uredu in da naj počakam do pregleda, ki ga imam šele 10. marca. A je tudi katera od vas imela tako dolgo čiščo? Kaj naj naredim?

Hvala in lep dan še naprej.

clock-img

11.02.2008, 09:52

clock-img

želva

pencil-img

1452

Jaz sem jo imela 6t, pa se je G tud čudila in me potem okregala, da sem premalo počivala!Mogoče moraš bolj počivat!

clock-img

11.02.2008, 09:57

clock-img

sneška_

pencil-img

712

Če verjameš ali ne jaz sem krvavela  tri pa pol mesecev skupaj non stop. To je že bilo za znoret.

_____________________________

Najdojenček

clock-img

11.02.2008, 10:01

clock-img

marjetka

pencil-img

83

Meni se je že po 14 dneh skoraj ustavila in sem pol začela že z opravili in se je ponovno začela in to rdeča, zato sm ponovno bolj počivala dokler se ni ustavla, zato ti svetujem manj obremenitev,
lp

clock-img

11.02.2008, 11:15

clock-img

Laubica

pencil-img

4493

Jaz sem 7t in poluser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

clock-img

11.02.2008, 13:24

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Jaz se obakrat celo večnost (do pregleda pri G).

clock-img

11.02.2008, 18:25

clock-img

Margareta

pencil-img

872

9 tednov je trajalo pri meni


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

17.02.2008, 19:07

clock-img

Ulla

pencil-img

192

Meni je tudi trajalo vse skupaj 7tednov, polj pa dva dni nič, o fajn sem si rekla, sedaj pa že cel teden zopet kri, kot M. Samo pravijo, če polno dojiš, da se potem pojavljajo te krvavitve?? kaj pa vem, vsakič, ko zagledam na vložku kri mi je čudno, da ni kaj narobe. Sej počivala sem kar dosti, samo user posted image je zahtevno in ga je treba veliko nositi, pa kupčka podirava na mojem trebuščku v leže(ponoči) in potem ta teža 6kg pritiska na moj trebuh.

Ali mislite, da lahko teža kaj vpliva na krvavitev in seveda nošenje otroka, k je tolk težak???

clock-img

17.02.2008, 20:11

clock-img

bina30

pencil-img

526

Men je moj G rekel da se pač vsaka ženska drugače "čisti". Ene krvavijo dolgo, ene manj. Sama sem krvavela (oz. imela izcedek) 7 tednov, kolegica pa samo 4. Ne vem od česa je odvisno, ni pa nič narobe. Edino meni še je rekel, da po 6 tednih ne sme več bit sveža rdeča kri.

clock-img

19.02.2008, 13:17

clock-img

giina

pencil-img

27

Pri men bo že sedaj skoraj 10 tednov pa še kar krvavim, sicer je sedaj postalo rjavo, ampak je še kar nekaj izcedka na mini vložku. Nevem kdaj bo to minilo. Upam da bo že enkrat, da bomo lahko pričeli z akvtivnostimuser posted image .

Lep sončen dan še naprej.

clock-img

20.02.2008, 19:39

clock-img

SuzanaKK

pencil-img

777

Jaz sem vstopila v 7. teden po porodu, vse je bilo že ok, danes pa spet kri, sicer redka, a vseeno. Pa razen ukvarjanja z otrokom ne delam nič kaj fizičnega. Prijateljica mi je rekla, da sem verjetno dobila menstruacijo, ker ne dojim. Meni ni nič več jasno, saj so se mi krvavitve končale in spet pojavile že kar nekajkrat. Pregled imam tudi jaz šele 5. 3.user posted image

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

clock-img

01.03.2008, 16:30

clock-img

januarka2008

pencil-img

2

Živjo,
jaz sem pri prvem otroku krvavela, močno in intenzivno rdeče barve kar 12 tednov. Potem sem dobila zdravila za krčenje maternice in krvavitev se je ščasoma ustavila.
Tudi pri drugem otroku sem krvavela intenzivno rdeče še v šestem tednu. G mi je dala napotke in sicer:
- ogromno počivati
- dojiti na 3 - 4 ure, v vmesnem času si organizem mame spočije od prejšnjega dojenja
- dojiti kratkotrajno, po 10 minut na eni dojki, saj le prvi kontakt pri dojenju sprošča hormone, ki krčijo maternico

Ko sem upoštevala ta navodila se mi je krvavitev ustavila v 9 dneh.
Sedaj sem 9 tednov po porodu in nežno in svetlo roza krvavim samo, če sem preveč fizično aktivna. Ko se uležem in spočijem se krvavitev ustavi.

Upam, da bodo moje izkušnje pomagale še kakšni drugi:)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem