cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Špikanje v dojkah

clock-img

30.08.2007, 12:22

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

Zadnje dni imam prav težave. Na trenutke me v dojkah špika! Mleka imam dovolj - ne premalo, ne preveč. Z dojenjem ni težav. Mleko mi tudi ne zastaja. Ne razumem teh špikanj - takoj za bradavicami (ne bolijo me bradavice). In to v obeh dojkah. Ko se lepo podojiva, gre spat, jaz imam čas zase, potem se pa začne špikanje.

Ima katera podobne težave?user posted image

clock-img

30.08.2007, 13:31

clock-img

Anonimen

jp. če mala predolgo spi ( kar je redkouser posted image ) in se joškam zdi da bil pa že cajt za praznenje se pojavi to špikanje....pa napetost zraven, pol pa tak samo malo ven steče in je dobrouser posted image

clock-img

30.08.2007, 14:22

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

Ulla80 vem kaj misliš s tem špikanjem ''polnih dojk'', ampak tisto špikanje ki ga občutim ni to - tisto imam tudi ampak to ni isto. Bom še par dni počakala če ne bom pa G poklicala.

clock-img

30.08.2007, 16:10

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Tudi jaz sem imela špikanje, ko so bile prepolne in je bil čas za praznenje. Če te skrbi, pokliči G, da boš mirna.

clock-img

30.08.2007, 21:43

clock-img

baja*

pencil-img

2454

Pinkyca mene zadnje dni špika, ampak samo v levi (pa še razpokano bradavico sem fasala).user posted image Začne se že med dojenjem in včasih še malo po, občutek pa je podoben kot da bi me nekdo od znotraj z iglicami pikal. Enkrat je že bila podobna tema, je kar nekaj punc jamralo, da jih špika.

clock-img

31.08.2007, 15:21

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

user posted image bo treba pač potrpet tudi to

clock-img

31.08.2007, 17:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.09.2007, 13:27

clock-img

Anonimen

To špikanje poznam tudi jaz..., In ni nič hudega... Špikat začne, ko začne v dojki ponovno nastajat novo mleko.... Zato se tudi pojavi med ali tik po dojenju.

clock-img

01.09.2007, 17:16

clock-img

Ronči

pencil-img

1314

poznam to špikanje user posted image , kot da bi te odznotraj bodlo tisoč iglic

_____________________________

You can't fix stupid.

clock-img

03.09.2007, 00:00

clock-img

Anonimen

Predvidevam da gre za naval mleka. Mene je, ko je bila user posted image  čisto mala, to bolelo večkrat, predvsem ko je mleko začelo orenk ven tečt, ko je začela vlečt. Ali pa če je jedla iz leve, me je špikalo v desni, ker ko je iz ene iz druge mleko ven teče. To se dogaja še sedaj, ni nič posebnega.
Kot je rekla nalin, če pa se pojavi zvišana telesna temperatura, pa kar do zdravnika.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem