cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Špikanje v bradavicah

clock-img

19.07.2007, 11:41

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

Pojavlja se mi pred dojenjem, včasih tudi med in po. Ali je to normalno? Bolečina je kot bi šel z buciko čez bradavicouser posted image  Špika, prav špika... user posted image user posted image  (recimo, da je OK, če me pred, da pa me še med in po dojenju mi je pa čudno...)

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

19.07.2007, 11:47

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

Ja, vsaj meni se zdi, da je to čisto normalno. Med dojenjem me špika predvsem tam, kjer je bil mogoče kak vod malce zamašen (vsaj občutek je tak), pred in po dojenju pa zato, ker je ali že veliko mleka, ali pa se proizvaja, pa včasih malo boli (vsaj mislim si, da zato špika). Moti me pa ne ta bolečina. Pač malo špikne, ampak tudi popusti. Dokler se mleko proizvaja me nobeno špikanje ali bolečine ne motijo....

clock-img

19.07.2007, 12:26

clock-img

nena82

pencil-img

152

mene je tudi pred med in po. Mislim, stalno, dokler nisem nehala dojit.

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

clock-img

20.07.2007, 19:19

clock-img

fusia

pencil-img

612

Mene je špikalo predvsem po dojenju. Po nekaj mesecih je pa prenehalo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem