cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Šola hujšanja

clock-img

12.03.2009, 21:03

clock-img

tamala83

pencil-img

247

Danes sma se z os. zdravnico pogovarjale o tej šoli hujšanja, oz hujšanja pod zdravniško kontrolo. ali katera pozna to, je že katera to sprobala? kak to sploh poteka?

hvala za odgovore

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

clock-img

12.03.2009, 21:16

clock-img

end1

pencil-img

1598

znanec jo obiskuje in baje da je dobro, je tudi uspešen, kje pa voljo dobi, pa ne vem, bolj ko šola pomaga hipnoza.

clock-img

12.03.2009, 21:20

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Pobrskaj po inetrnetu za Cindi - oni izvajajo šolo hujšanja preko zdravstva.
Temelji pa na skupinskem delu- predavanjih o pravilni prehrani, gibanju in na srečanjih, kjer si pojamrajo sotrpini in tako lažje zdržijo do konca oz. željene teže... Sodelavka je hodila tja in lepo shujšala, žal pa tudi nazaj dobila, ker se je po koncu spet na sladkarije vrgla...

clock-img

12.03.2009, 21:21

clock-img

tamala83

pencil-img

247

na hipnozi sem bla novembra. res je držala. v enem mesecu sem shujšala 7kg, potem... pa so prišli prazniki user posted image . ampak sem uspela obdržat 3 kile.user posted image user posted image

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

clock-img

12.03.2009, 21:30

clock-img

end1

pencil-img

1598

ja kaka hipnoza je to bla če so te prazniki premamli

clock-img

12.03.2009, 21:38

clock-img

tamala83

pencil-img

247

nimam pojma. sodelavka, ki je bila tudi zraven, je tega gospoda še potem enkrat klicala, pa se ji je stanje podalšalo za cca 14 dni. tam smo bile 4 sodelavke, pa pri vseh se je enako končalouser posted image . bile pa smo v poreču pri dr. raush (nekaj takega). poznaš še koga?

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

clock-img

12.03.2009, 21:43

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

jih poznam ene par, ki so bili na hipnozi, da bi nehali kadit..pa ni nobenemu od njih uspelo. jaz mislim, da če se sam ne odločiš, ti itak nobena hipnoza ne more pomagat.

clock-img

12.03.2009, 21:51

clock-img

end1

pencil-img

1598

ne poznam pa sebe in dosti zdravljenih kadilcu ku jim je pomagal, no pa srečno s šolo hujšanja, ta znanec ki sem ga omenla, je kar vztrajen, sam praznike pa boš glede hrane mogla kar preskočt, če hočeš kilce dol spravt.

clock-img

12.03.2009, 21:52

clock-img

Volga

pencil-img

9346

pa ne se zdaj spravlat k hujšanju,k bo kmal Velika noč. 

clock-img

12.03.2009, 22:04

clock-img

kekec in mojca

pencil-img

1977

Ja, jaz poznam to šolo. Tokrat grem drugič, prvič sem prekinila hujšanje zaradi nosečnosti. Najprej hodiš na predavanja o dejavnikih tveganja (3 srečanja), potem o zdravi prehrani (5 srečanj) in šele nato daš skozi šolo hujšanja (16 srečanj).

Šola hujšanja poteka nekako tako, da greš najprej na telovadbo (razmigavanje - prvo razmigavanje pri nas je bilo user posted image user posted image user posted image , pa ne zato, ker bi bilo težko, ampak ker so nas postavili na popolnoma NEUSTREZEN prostor, sredi mesta pred ZD, kjer so neprestano hodili ljudje mimo nas in nas zijali ter dajali komentarje... Potem pa smo telovadili v smislu razgibavanja ena-dva-tri-štiri - če veš, kaj imam v mislih. Všeč mi je bilo naslednje, kjer smo se učili nordijske hoje s palicami.

Na pogovornem delu pa nam je predavala ena gospa, nato nas je stehtala... tista gospa je bila bolj tako tako no... Ampak po dveh teh srečanjih sem ugotovila, da sem noseča in prenehala s šolo.

Zdaj spet hodim, tokrat je ena prav prisrčna gospa, ki bo hujšala z nami in mi je to še bolj všeč.

Motilo me je tudi to, da smo imeli med nami enega udeleženca, ki je tehtal 150 kg, zraven pa bil ves čas totalno nejevoljen, pa govoril, da je vse skupaj brezveze in da je on že petič na tej šoli, pa mu je prvič uspelo shujšat za 55 kg, pol pa je vse nazaj dobil itd.itd.itd. Skratka, vsej skupini je vzel voljo do hujšanja, dokler se ni nekega dne ena gospa opogumila in mu povedala svoje. Pol pa je bil tiho, ampak grenak priokus nam je vseeno ostal.

Upam, da bom tokrat uspela, sploh zato, ker se mi bo v hujšanju pridružil tudi moj mož.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

clock-img

12.03.2009, 22:07

clock-img

kekec in mojca

pencil-img

1977

Do velike noči niti približno ne boš začela hujšat. Vse skupaj traaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaa, preden prideš do šole. Jaz hodim na predavanja že od januarja, pa smo komaj začeli z zdravo prehrano. S šolo hujšanja bi naj začeli šele septembra (čez poletje šole ni).

Aja, to sem še hotela povedat, vedno poudarjajo, da tukaj ne hujšamo z odrekanjem, ampak z zamenjevanjem živil - npr. namesto milanske salame ješ piščančja prsa v ovitku + solata... (samo primer). Pravijo, da naj bi shujšal nekje 0,5 kg na teden in nič več.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

clock-img

13.03.2009, 09:51

clock-img

tamala83

pencil-img

247

aha. sliši se zanimivo. hvala za odgovore

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem