cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Še ena dieta

clock-img

23.01.2006, 16:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Živjo!

Jaz sem pa danes začela z dieto z jajci pa kislo smetano. Držite pesti zame, da vsaj teh pet dni zdržim (ker nisem tako odločna kot ve, ki hujšate 90 dni).

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.01.2006, 16:48

clock-img

brina_3

pencil-img

743

kakšna dieta je pa touser posted image
sliši se zanimiuo
koliko pa naj bi shujšau v teh 5ih dnehuser posted image

clock-img

23.01.2006, 17:00

clock-img

fricka

pencil-img

751

Jaz sem se tudi lotla te dijete pred božičnimi prazniki in dobila žolčni napad...... Je blo za umret.

clock-img

23.01.2006, 17:25

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

hm... tole glede žolčnega napada je čist od posameznika odvisno. A mislš d je to zaradi diete. Jaz sem jo že večkrat naredila in mi ni bilo čisto nič. Želodec se mi je skrčil, da sem potem manj jedla.

Diete ne vem na pamet. Če hočeš mi piši zasebno pismo pa prepišem.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.01.2006, 17:28

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

AJA... dol gre pa okol kilo na dan. Jst ponavadi 3 kile v 5 dneh. Sam men je bl pomebno da krčim želodec...



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.01.2006, 17:30

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

A ješ 5 dni le jajca in smetano? Z zdravstvenega vidika ni priporočljivo pojest več  kot 1 jajce na teden - za odraslega.
Poleg tega pa kratkotrajne diete niso vredu za zdravje.

Sicer pa - želim ti, da ti bi uspelo.

clock-img

23.01.2006, 17:52

clock-img

Anonimen

Oprosti, dulcinea, samo meni je prvo na pamet padlo: uf, to bo smrdelo user posted image  Drugače pa, če deluje, daj malo več napiši no, me ne briga če smrdi okrog mene. user posted image

clock-img

23.01.2006, 18:36

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Jaz sem s to dieto že hujšala...se me zdi ok, pa tudi shujšala sem kr ok! Srečno!

clock-img

23.01.2006, 18:40

clock-img

eva1

pencil-img

4835

še link:samo to je neka različica-jaz sem hujšala po eni ful podobni! http://dieta.aspfreeserver.com/forum/forum_posts.asp?TID=12&PN=1

jaz pa hujšam po teli, pa je tudi ful ok:
http://www.zdravahrana.net/html/deli/clanki/shujsevalna_dieta.htm

clock-img

23.01.2006, 19:27

clock-img

ona

pencil-img

3685

Eva1,po tej dieti ki si napisala,da ti hujšaš,a greš kaj dol?

clock-img

23.01.2006, 20:57

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Za tiste, ki me na zasebnem prosijo za meni...

ZAJTRK (vsak dan isto): 1 pomaranča ali jabolko, 2 prepečenca, 1 skodelica kave ali čaja brez vsega

PON
K: 1 trdo kuhano jajce, 2 prepečenca, 250g kisle smetane.
V: 2 paradižnika, 2 trdo kuhani jajci, 2 prepečenca

TOR
K: isto kot prvi dan + 1 pomaranča
V: 1 jajce ali 125g tatarskega biftka, 1 paradižnik, 1 prepečenec, 2 pomaranči ali jabolki

SRE
K: 1 pomaranča, 1 jajce, 250g kisle smetane, glavnata solata
V: 3 tanki kosi nemastne govedine ali piščanca,
1 pomaranča ali jabolko, 1 prepečenec

ČET
K: 250g nemastne skute, 1 paradižnik, 1 kisla kumarica,  1 prepečenec
V: 1 jajce ali 125g tatarskega biftka, 2 paradižnika, 1 jabolko, 1 prepečenec,

PET
K: 500g bele ribe, 1 paradižnik., 1 prepečenec
V: 250g kuhane zelenjave, 1 jajce, 1 paradižnik

PON
Z: 1 kozarec limonade
K: 1 jabolko, 2 prepečenca,
V: 1 jajce,  1 paradižnik, 1 prepečenec

EKOLA, to je to. DOber tek!


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.01.2006, 21:01

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

aja pa vsaj pol ure gibanja na dan

pa veliko tekočine



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.01.2006, 21:31

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Ženske, bodite no pametne in ne trpinčite svojih teles s temi hitrimi nizkokaloričnimi dietami. Že res da na kratek rok pomaga - ampak v par dneh telo zgubi težo zaradi izgube vode, mogoče tudi malo shujšate, ko pa se telo navadi na manjšo količino hrane pa en čas stagnira, pol gre pa spet gor...in tako moraš tako dieto ponovit čez par mesecev, ko pridobiš nazaj vse in še več!!!Pa naj katera reče, da ni res. Če hočete dolgotrajen učinek morate nujno spremenit način prehrane z več gibanja za vedno!!!Tudi jaz nisem ravno primerek, ki bi lahko o tem pridigal, sem si pa že vsaj prišla gor!!in tega ne počnem več. Dokler ne bom imela volje se spremenit, bom pač bolj okrogla, brez stradanja in ponovnega rejenja!!
Pa srečno!!

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

23.01.2006, 22:00

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Joj, naty-taja, vse to še predobro vem, vendar res je lahko govoriti, težko pa storiti...saj vsakič upam, da tokrat bo pa le uspelo in bom spremenila režim prehranjevanja...ampak na žalost do sedaj mi tega še ni uspelouser posted image user posted image user posted image ...nekako pa moram shujšat-bolj da sem vsaj 2 meseca v letu vesela, kot pa da sem vseh 12 zafrustrirana zaradi teže...
Elis30-trenutno sem šele dobro začela z dieto, vendar sem že kašne 2 leti nazaj hujšala po njej, pa mi je kar dobro uspevalo-res shujšaš ful-no ne vem, če res 9kg v 14 dneh, ampak men se zdi da sem takrat v 1 mesecu shujšala 11kg! Sicer sem pa ena tistih, ki hitro shujšam in se hitro nazaj redimuser posted image ! jaz sem se določla da bom zopet 1 mesec držala, pa bom videla kako in kaj!

clock-img

24.01.2006, 08:19

clock-img

breda

pencil-img

40

Tista dieta s kliničnega centra, katere link je navedla eva1, poznam. Držiš se je dva tedna in je kar uspešna. Meni je po njej uspelo "sklatit" tud 5 kg. Do sedaj sem vedno huijšala po njej, poznana je tudi kot pilotksa dieta.

clock-img

24.01.2006, 08:21

clock-img

breda

pencil-img

40

Aja, šele zdaj sem opazila odgovor od Eve1. A ti se je držoš kar 1 mesec?
Jaz sem imela v navodilih da jo sami enkrat ponoviš, potem pa začneš jest normalno.

clock-img

24.01.2006, 12:49

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Boga Evica- sej te čist razumem. Sam men se je tak vse zasralo, ko sem prebrala o tem, da se po vsaki taki dieti stoprocentno še zraven zrediš in sem potem pomisla nase, kako sem v 5 letih z vsemi temi dietami ( ločevalna, tale 14 dnevna, lunina, zeljna juha...) prišla iz 60 na 76kg!!!
No v nosečnosti sem se še mal zraven zredila, ker sem se razvajala ( tumpek )user posted image , potem sem pa ko sem nehala dojit začela z Montignacom. Sem v enem mesecu shujšala za 8 kg moje telo se je preoblikovalo (beri ne visi vse, kot pri onih nizkokakloričnih dietah), počutila sem se bolje, več energije sem imela. V glavnem super. Pa je največja žrtev pri tem načinu prehranjevanja izogibanje škrobu in sladkorju!! No potem naslednji mesec je pa kr stagniralo, čeprav sem vedela, da še nisem na moji idealni teži. Pol sem si pa prišla gor zakaj - smo spet zanosli!user posted image user posted image  No zdej sem pa nehala se tak strogo držat. Ker v mojem stanju rabiš malo več doloćenih stvari,kot je po tistem sistemu. V grobem pa še kr držim. In lahko se pohvalim, da mi je do tretjega meseca nosečnosti uspelo obdržat pridobljeno težo. Torej po moje res deluje. Je pa v tisti knjigi ful dobro napisano zakaj se redimo in vse ostalo kar gre zraven!! Poskusi in boš mogoče premagala zafrustriranost tudi onih 10 mesecev.
Veliko uspeha in čao.

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

24.01.2006, 12:53

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Naty-Taja!
Saj to dieto naredim samo enkrat na leto, da se mi skrči želodec. Potem pa nekaj časa normalno jem, potem pa bom, začela z dieto, ki mi jo bo predpisala zdravnica. Bova pa naredili načrt, kjer bodo upoštevane jedi z nizkim glikemičnim indeksom.
LP; D

PS: Eva1, ne pretiravaj. Ta dieta je res narejena samo za nekrat, lahko jo sicer ponoviš po 14 dneh, ne smeš pa je uporabljati en mesec!!!


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

24.01.2006, 12:55

clock-img

Andra

pencil-img

825

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

potem sem pa ko sem nehala dojit začela z Montignacom.



katera dieta pa je to?

clock-img

24.01.2006, 13:04

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Dulcineja - sej to je Montignacova metoda-jedi z nizkim glikemičnim indeksom!! Bravo za tvojo zdravnico. Le poslušaj jo.

Andra - to je v bistvu način prehranjevanja po metodi dr.Montignaca. Obstaja knjiga - Jem, torej hujšam - v kateri je natančno opisano, kako se prehranjevat... V glavnem se gre za to, da jemo jedi z nizkim glikemičnim indeksom. Kaj to je ti nebi razlagala, ker bi predolgo trajalo. Najbolje, da si sposodiš al pa kupiš to knjigo in jo predelaš!! Bistvo je da ima največji glikemični indeks sladkor, bela moka, škrob (krompir, korenje) in to pač izbrišeš iz svojega jedilnika, vsaj v prvi dobi. Potem so pa tudi izjeme dovoljene. Tak da boš tudi lahko kdaj jedla krompir in sladkarije.


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

25.01.2006, 11:51

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Punce, ker ste pri dietih, naj še jaz svojo dodam. Uporabila sem tisto, ki pravi
"manj jej", pa mi je ratalo v 14 mesecih spraviti dol 60 kg.
Ja prav ste prebrale 60 kg.
Je malo težja dieta, je pa učinkovita
Kot prvo sem vedno na tešče zjutraj spila malo jabolčnega kisa v 2 dcl vode, nato pa sem jedla, kar sem imela tisti dan za kosilo za družino (moža), pa čeprav je bilo čudno od začetka zjutraj jesti golaž in makarone, pa pohanje, ali pečenje, ..., pa tudi kaj sladkega sem si privoščila.
To sem jedla tudi med tednom, preden sem šla v službo. Nato sem čez dan spila cca 3-4L vode, popoldne pa zvečer sem pa jedla samo sadje in zelenjavo, pa še to ne v velikih količinah (samo banane ne).
Punce, če imaste konjsko voljo in željo, da spravite kilograme dol, probajte.
Pa še nekaj je, zdravlje mi ni nikoli še toliko služilo kot sedaj, polna sem energije, veselja, moj mož je presrečen, ker boljše izgledam, pa še samospoštovanje sem dobila nazaj.


LP in srečno!

clock-img

25.01.2006, 19:45

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Bravo Saša27!!!!! user posted image user posted image user posted image  To pa je volja. Pa veselje tudi zdaj, ko si suhica?
Res svaka ti čast. Je pa res, da to tudi deluje sam zdej se pazi in drži!

_____________________________

MONTIGNAC

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem