cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ščitnica

clock-img

07.02.2007, 00:39

clock-img

laura2706

pencil-img

12

Ima mogoče katera težave z dalovanjem ščitnice po porodu oz. s hipertirozo   
-povečano delovanje ščitnice ali Bazedowa bolezen?????
Pri men je ščitnica eksplodirala (šele) ko sem nehala dojiti,sadaj imam predpisano terapijo Atyrazol,ker prej me niso mogli začeti zdraviti,ker sem dojila.Vsekakor pa moram razmisliti o radioaktivnam jodu,da se mi hiperaktivnost hormonov ne bo ponavljala.
Ima katera ali je mogoče imela tak problem in kako se je pozdravila??????


L.P.Laura

< Sporočilo je popravil Nyah -- 7.2.2007 15:37:25 >


_____________________________

Moja princeska je prijokala na svet 6.9.2006

clock-img

07.02.2007, 07:17

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Jaz sem se zdravila   radioaktivnim jodom, ki mi je tudi pomagal. Potrebovala sem samo eno dozo, ki je "prijela" v tem smilsu, da nisem potrebovala nobenih dodatnih zdravil. Od tega je sedaj ca. 4 leta(moj otrok je bil star nekje 2 leti), hodim na redne kontrole, ki pa ne kažejo sprememb. Torej ščitnica "miruje".


< Sporočilo je popravil Nyah -- 7.2.2007 15:37:42 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

19.02.2007, 22:15

clock-img

lily975

pencil-img

512

men so se problemi s ščitnico začeli po porodu , ampak nisem vedela da gre za njo , sem misla da sem utrujena zaradi poroda. Mi je pa ščitnica delala 100 na uro. Sem tud jemala Athyrazol cca. 3 mesece , pol se mi je pa umirilo oz. šlo v hipotirozo , tako da imam sedaj pavzo s tableti in kontrolo čez 3 mesece.Pr men je šlo verjetn za poporodno hipertirozo , tak  mi je zdravnik povedal , bomo videli na kontroli.   

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem