cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

črpanje mleka

clock-img

10.12.2011, 14:02

clock-img

luksy

pencil-img

10

Zanima me če ima katero takšno izkušnjo.moja mala ima en mesec.na začetku sma se borile, ker ni hotela dude in ni mogla zaspat, če ni bila do konca sita. prvih 14 dni sem imela dovolj mleka, potem pa sem ji začela dodajat ker me je neprestano hranjenje ubijalo. sedaj sem jo polenila in se začne jokat na prsih takoj ko se more mal potrudit da teče. po vsakem dojenju si tudi še pumpam. jem tudi tametil tablete, zanima me če bi si začela iztiskat mleko na vsake pol ure al na uro ali bi se mi mleko povrnilo in bi ga imerla dovolj???

clock-img

10.12.2011, 14:11

clock-img

MoonEve

pencil-img

180

Čimprej pokliči katero izmed zelo prijaznih svetovalk iz LLLI, vse tudi same mamice. Ni problema, če to storaiš kar danes, saj so na voljo tudi med vikendi user posted image

Dojenje.net

Tudi meni so zelo pomagale, ko sem potrebovala nasvet.


Ne obupaj nad dojenjem in čimprej zaključi z dodajanjem..

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________

clock-img

10.12.2011, 19:32

clock-img

ares1

pencil-img

46

jaz sem pri drugi hčerki dobila mleko nazaj s črpanjem. Še ko je mleko nehalo tečt sem si črpala. Kapljo po kapljo in v enem tednu so bili rezultati. Je pa dolgotrajno in utrujajoče to brizganje. Kar veliko časa ti vzame. Poskusi čimveč dojit na koncu pa še dobro izbrizgat, četudi nič ne priteče. Vso srečo

clock-img

11.12.2011, 19:17

clock-img

luksy

pencil-img

10

hvala za nasvet!!to tudi počnem kolker mi le uspeva in se mi da!!!!

clock-img

11.12.2011, 22:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem