cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čišča po presledkih

clock-img

10.01.2008, 13:51

clock-img

MIA86

pencil-img

16

Krvavela, oz. čišča je pri meni trajala 1mesec in nato ponehala in nisem krvavela približno en teden! Zdaj pa sem, po spolnem odnosu zopet začela krvaveti, pa me zanima ali je to že menstruacija, ali je še vedno čišča??

Ker ginekolog mi je reku (čeprav vem da ni kaj preveč dober ginekolog-zelo slab, ga moram čimprej zamenjati), da je to čišča in da ponavadi pričenja po presledkih!! Ali se je to mogoče še kateri zgodilo-če je sploh možno??

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.2.2008 15:28:04 >

clock-img

10.01.2008, 14:29

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

čišča je celjenje rane v maternici, ki nastane, ko se posteljica odlepi. če si bolj aktivna (tudi pospravljanje), se rana nazaj odpre. če bolj počivaš se hitreje celi, manj krvavi. tako, da to je čisto normalno celjenje in še ni menstruacija.

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

10.01.2008, 22:10

clock-img

januskica

pencil-img

140

pri meni je bilo isto. je čišča. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem