cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čišča po porodu

clock-img

23.03.2005, 12:28

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

Joj upam da ni preveč čudno vprašanje:zmeden:, sam mislim da mi boste ve več znale povedat.

Zanima me koliko časa po pordu ste krvavele???
(sej vem da je pri vsaki drugače)samo jaz še vedno full krvavim, tako kot v porodnišnici takoj po porodu samo da je kri temne barve:zmeden2:
Sej sem že Pušenjaka spraševala na MON-u pa mi je napisal da če po dojenju ni pohen vložek ni čas za paniko. No pri meni vedno ni je pa velikokrat.

Kaj bi ve naredila, nej pokličemn svojo G... al grem nazaj v poodnišnico al nej še kakšen dan počakam???

Lp zelo zmedena mala maja

clock-img

23.03.2005, 12:32

clock-img

Divja vijolica

pencil-img

293

To ni nič narobe. Jaz sem tudi ful karvavela. Čiščo sem imela še 6 tednov po porodu. Vidim da si šele dober teden po porodu, tako da ni nobene panike. Jaz sem imela včasih na vložku tudi veliko kepo temne krvi (meni je zgledalo kot ledvice). Pa ni bilo nič narobe. Ene manj krvavijo druge bolj.



lp

clock-img

23.03.2005, 20:29

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Jst ne bi paničarla, sej čisča je različna in po moje ni nič narobe. Jaz sem nehala krvavet po 6 tednih.

clock-img

28.03.2005, 09:01

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Koliko časa pa lahko najdlje traja čišča?

clock-img

28.04.2005, 19:15

clock-img

cleopatra

pencil-img

215

jst sm tretji teden po porodu skor nehala krvavet, pol je pa spet pršu naval, tko da sem krvavela do devetga tedna do porodu (se mi je že skor zmešal)

pa pa
cleo;)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem