cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čišča, težave

clock-img

24.12.2009, 12:01

clock-img

veternica4

pencil-img

48

tiste ki ste imele težave s čiščo
ali vas je tudi bolelo in kje?

clock-img

24.12.2009, 12:39

clock-img

blazka

pencil-img

554

Če te boli, sploh v predelu maternice, je najboljše, da greš na pregled - čimprej.

clock-img

24.12.2009, 12:54

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Mene je bolelo v predelu maternice, saj je logično, ker se krči. Me je pa patronažna pretipala in pogledala (tudi šive) vsakič, ko je prišla. Cel mesec.

Kakšnih hudih in neznosnih bolečin pa nisem imela, je pa res, da se nisem naprezala. kar sem delala je bilo sem pa tja kuhanje, likanje, dajanje prat in skrb za otroka.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

24.12.2009, 12:58

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Normalno da boli,saj se maternica krči
V P greš razen če je krvavitva obilna-bolj kot prej  ,hude neznosne bolečine.

clock-img

01.03.2010, 12:41

clock-img

Jada82

pencil-img

1962

Jaz sem danes 8 dan po porodu, pa zdaj sem šla že 2 krat na wc in čišče sploh ni več bilo ... Je to normalno, ali naj pokličem ginekologa?
Ima katera kakšen nasvet?
Hvala za pomoč!

clock-img

01.03.2010, 14:35

clock-img

piko12

pencil-img

636

Pri meni je tudi ni bilo en teden, potem pa se je spet pojavila. Zdaj sem 4 tedne po porodu in se pojavlja popoldne in zvečer pa še to ne vsak dan.

clock-img

01.03.2010, 14:50

clock-img

blak

pencil-img

660

meni se je čišča ustavila nekje 8 dan po porodu in začelo me je bolet kot v jajčnikih. Ko me je babica pretipala, sem skočila kar v luft od bolečine. Poklicala je mojo G, ki me je takoj sprejela: zastoj čišče in vnetje. Takoj ko sem dobila injekcijo za krčenje maternice, se je iz mene ulilo ogromno krvi. Zaradi vnetja sem dobila tudi antibiotik. eno noč sem ostala v bolnici. Čez teden dni sem imela kontrolo, na UZ je bilo videti še nekaj ostankov zato so me naročili na čiščenje. HB se je čez par dni vse uredilo, tako da mi na čiščenje ni bilo treba iti.

clock-img

17.03.2010, 07:55

clock-img

tina1979

pencil-img

12

Hej punce čišča traja 6 tednov, pa tud več. Krči pri prvorodkah običajno niso sploh boleči... potem pa je odvisno od tega kdaj ste nazadnje rodile. Recmo če ste dve let vmes imele presledka boste 4-6 dni kar precej čutile krče.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem