cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

česa ne jeste

clock-img

23.04.2010, 16:58

clock-img

biga

pencil-img

838

... med dojenjem? Česa se izogibate, če polno dojite? Hči je stara 6 tednov, krčkov zaenkrat nimamo, upam, da tako tudi ostane, ne jem pa sadja, razen kompotov, surove zelenjave, paradižnika, čokolade (razen pri kakavu se prekršim), svinine, morskih sadežev, jajc (jem izdelke, kjer so prisotna), fižola, zelja in moda še česa. A pretiravam? Kdaj ste začele jesti vse?

clock-img

23.04.2010, 17:09

clock-img

ledenka

pencil-img

11848

naš je imel krče po mleku, jogurtu, skuti, kisli smetani, sladoledu, mlečni čokoladi... vse ostalo je normalno prenašal, sveže sadje in zelenjavo smo dobili za jest že v porodnišnici. nisem jedla še školjk, jedi iz surovega mesa in rib, ampak to zaradi možnosti zastrupitve. včasih je imel krče, če sem jedla kje zunaj, kjer so bolj začinili hrano.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!

clock-img

23.04.2010, 17:17

clock-img

vija vaja

pencil-img

75

Js pri našem 5-tedenskemu fantku jem vse. Vsak dan poskusim kaj novega, pa zaenkrat krčev še ni bilo.
Jedla sem že paradižnik, regrad, včeraj eno skledo endivje s fižolom :-)

Ne vem pa zakaj nebi jedla jajc, pa svinjine, pa školjkuser posted image  

V glavnem meni so rekli v porodnišnici naj jem vse razen morda ne kikirikijevega masla in kikirikijev :-)

Sadje in solate pa so bile na meniju že tako in tako v porodnišnici!

clock-img

23.04.2010, 17:18

clock-img

vija vaja

pencil-img

75

Aha, čokolad smo tut kar nekaj s cimrami v porodnišnici zglodale user posted image

clock-img

23.04.2010, 18:40

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Pri vseh treh sem jedla vse kot običajno (no, tretjega še dojim), nobeden ni imel krčev ali flekov.

clock-img

23.04.2010, 19:52

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Školjke odsvetujejo, ker so filter in gre skozi njih vsa svinjarija.

clock-img

23.04.2010, 20:36

clock-img

gupika

pencil-img

244

Jem vse od školjk, zelenjave, čokolade, kikirikija...., danes se jedla tudi jagode (bomo vidli kaj bo).... pa ni krčev...

lp

clock-img

23.04.2010, 20:49

clock-img

Menta

pencil-img

216

Jaz v začetku dojenja nisem jedla čokolade (sem jo kmalu začela in je bilo vse ok), kikirikijev in drugih oreščkov, svinjine, pomaranč (je dobil vneto ritko), mandarin (tudi vneta ritka) in jagod. Aja, pa mleka (edino po tem se mi je zdelo, da ima malo krčev). Solato sem si pa kisala z limono.

Sedaj jem pa kar lepo vse, razen svinjine, ker želim sama jesti bolj zdravo meso in pa jagod, ker imam alergijo na njih. Školjk in morskih sadežev (razen rib) pa tako ali tako ne maram.

Smo pa že v porodnišnici jedli čisto vse, tudi zeleno solato, med, mleko...vse. Verjetno pa ni dobro z ničemer pretiraveti.

< Sporočilo je popravil Menta -- 23.4.2010 20:51:29 >

clock-img

26.04.2010, 11:54

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz sem jedla vse, razen citrusov, ker je po njih dobil rdečo rito.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

26.04.2010, 16:55

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

IZVIRNO SPOROČILO: biga

... med dojenjem? Česa se izogibate, če polno dojite? Hči je stara 6 tednov, krčkov zaenkrat nimamo, upam, da tako tudi ostane, ne jem pa sadja, razen kompotov, surove zelenjave, paradižnika, čokolade (razen pri kakavu se prekršim), svinine, morskih sadežev, jajc (jem izdelke, kjer so prisotna), fižola, zelja in moda še česa. A pretiravam? Kdaj ste začele jesti vse?



Moj še nima 2 meseca in jem vse to, kar si zgoraj napisala,  edino morskih sadežev pa res še nisem, ampak zgolj zato, ker nisem imela prilike. Jem pa zato, ker nima nobenih težav.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem