cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čaj za prebavo

clock-img

25.10.2007, 19:25

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Zasledila sem, da ima hipp tudi čaj za prebavo. Ali ga katera uporablja oz. daje svojemu otroku?

clock-img

25.10.2007, 20:18

clock-img

Anonimen

ne - teh čajev ne kupujem. kuham ji kar domač čaj iz kumine in kamilic - oboje super za prebavo

clock-img

25.10.2007, 20:27

clock-img

ALEKSA13

pencil-img

178

Valika, mi lahko poveš prosim, kako narediš ta čaj? Moj sinček ima namreč težave z zaprtjem in bi poskusila ta čaj. Hvala, lp.

clock-img

26.10.2007, 08:49

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

pri nas ga pije, ja je res da je malo bolj sadek ampak mojmuuser posted image  odgovarja

clock-img

26.10.2007, 09:44

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

Jaz mu tudi zjutraj skuham svež čajček. Torej kupiš začimbi kumina v zrnu in janež v zrnu. Vzameš lonček vanj streseš pol čajne žličke janeža in pol kumine. To preliješ z vrelo vodo - malo recimo tam 80 ml, da dobiš koncentrat. To naj bi bilo naravno in super za urejanje prebave.

clock-img

28.10.2007, 22:45

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

user posted image user posted image ,
koliko stari pa lahko pijejo ta čaj (kumina + janež)???

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem