cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čaj za hujšanje

clock-img

24.10.2006, 12:53

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Pozdrav!

Pozna mogoče kdo kak vredu čajček za hujšanje - da daje kakšne rezultate? Hujšanje mi nekako ne gre najbolje od rok.user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

24.10.2006, 13:13

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Vsi ti "čaji za hujšanje" so en navaden šit. Vse skupaj temelji na odvajanu....torej hodiš veliko lulat. Kaj več ni od njega. Aha, edino v denarnico pa shujšaš, če ga redno uporabljaš.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

02.11.2006, 13:46

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

Zeleni čaji zelo pomagajo pri redni prebavi, kar je pa zelo pomembno pri hujšanju, da imamo redno in dobro prebavo. Pa spiti veeeeeeeelliiiiiiiiiiiiiiiiiiko vode na dan user posted image

clock-img

03.11.2006, 10:52

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Tko je , da bi prav zaradi čaja shujšala mislim da ne So pa čaji, ki odvajajo kar res ne priporočam, ki čistijo in taki ki ti pomagajo biti lačen oz. zdržati na dieti. Recimo jaz sama zvečer rada popijem blag  čaj iz šentjanževke ali mešanico šentjanževke materine dušice in ognjiča. Uporabljam tudi koprive malinove in ribezove poganjke.
Tak čaj umiri prebavila in ustavi občutek lakote. ŠENTJANŽEVKA je kraljica zame. Je pa tudi res, da bi si vsak človek mogel sam najti zase najprimernejšo zdravilno rastlino. Veliki zeliščarji pravijo, da kar je za nekoga zdravilno je pri nekomu brez učinka ali celo škodljivo.
Vsak pride sam do zaključkov z poizkušanjem.
V glavnem htela sem samo povedat, da čaji zlo pomagajo da se držiš diete ali samo odločitve da ne boš večerjal.
lp gojskauser posted image   

clock-img

03.11.2006, 18:27

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Jaz sem nekaj casa tudi pila caj za hujsanje, kako se je imenoval ne vem vec, pa ni prineslo nobenega ucinka. Pa se okus ni bil dober, sem ga komaj dol spravila.
Po mojem mnenju bo enako pomagalo ce bos spila veliko vode.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

clock-img

17.11.2006, 12:27

clock-img

filipinka

pencil-img

947

NEKOČ JE BIL čang-šlang!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem