cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

čaj za dojilje

clock-img

27.04.2006, 18:49

clock-img

livia

pencil-img

2395

Kateri čaj za dojilje uporabljate oz. kaj svetujete?

clock-img

27.04.2006, 18:55

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Jaz sem pila na hektolitre Krtek čaja (mislim, da je notri komarček ipd.zelišča, sicer je za otroke). Saj v bistvu je point v tem, da čimveč piješ, tudi navadna voda je čisto v redu.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

27.04.2006, 18:55

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz se spomnim ko sem dojila sem kupila čaj v lekarni, ki je  sestavljen iz naravnih suhih rož...




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

27.04.2006, 19:35

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Čaj za dojenje od Galexa je dober.

clock-img

27.04.2006, 19:35

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Ja, pa kupi se v lekarni.

clock-img

27.04.2006, 19:58

clock-img

mami darka

pencil-img

105

Men je najbolj dober Hippov čaj. Enostaven za pripravo in okusen.

clock-img

27.04.2006, 21:14

clock-img

deily

pencil-img

334

 
Larifari. nič ne pomaga. je vseeno če piješ čaj ali vodo. vseeno samo da je tekočina (negazirana in brez alkohola user posted image )

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

clock-img

27.04.2006, 21:38

clock-img

ona

pencil-img

3685

Jaz sem pila enega od NESTLE se mi zdi in je ful dober in mi je pomagal pri dojenju,saj enkrat ga nisem dva dni pila in je bila tamala nonstop na joški.
Jaz verjamem v te čaje!
Kupovala sem ga pa v DM in je v kartonasti škatli in ni instant!
Žal se res ne spomnim,kako se imenujeuser posted image

clock-img

27.04.2006, 23:22

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185


IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz sem pila enega od NESTLE se mi zdi in je ful dober in mi je pomagal pri dojenju,saj enkrat ga nisem dva dni pila in je bila tamala nonstop na joški.
Jaz verjamem v te čaje!
Kupovala sem ga pa v DM in je v kartonasti škatli in ni instant!
Žal se res ne spomnim,kako se imenujeuser posted image


Imenuje se Stilltee MamAlete für schwangere und stillende.

clock-img

28.04.2006, 11:20

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Jaz sem imela tistega iz lekarne - roza škatla in same rožce notri, nič umetnega! Je pa res, da je glavno, da piješ velikooooo tekočine, čeprav so pa take sestavine v tem čaju, da potem posledično tudi otročka ne zvija!

clock-img

28.04.2006, 12:59

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Jaz pijem navadne čaje, za dojenje sem ga pila parkrat, ko je bila kriza z mlekom, pa je tamala samo dojena do 6m. Tko da po moje je važna tekočina, vsaj 3l na dan pa še kak deci ponoči po dojenju.

clock-img

28.04.2006, 21:48

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Jaz se tudi strinjam, da je bolj pomembno, da se spije veliko tekočine, kot pa, da se pije ravno čaj za dojilje (itak ga smeš samo šalico ali dve na dan).

Jaz pijem tistega od Galexa iz lekarne, ki je mešanica zelišč. Instant čaji niso priporočljivi na začetku, kakor tudi vsi ostali instant pripravki ne. Pa še sladkani so.
Čaj za dojilje pijem pa zato, ker sem ugotovila, da ima moja punčka bolj urejeno prebavo. Krčkov pa nismo imeli in ne vem, če kaj vpliva tudi na to user posted image

clock-img

28.04.2006, 21:57

clock-img

Shanti

pencil-img

8

Se strinjam da je glavno veliko piti. Jaz sem na začetku pila tudi čaj za dojenje in sicer Hippovega, ker prvi teden v porodnišnici ni bilo mleka pa sem probala vse. tudi to. Ne vem koliko je pomagal sam čaj, pila sem ga nekje prva dva meseca. Sem pa tudi spila od 2,5 - 3 l vode. Mislim, da je to najbolj pomembno, pijem še vedno veliko vode in se še veselo dojimo, moja pikica ima že sedem mesecev.

clock-img

29.04.2006, 12:59

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: deily


Larifari. nič ne pomaga. je vseeno če piješ čaj ali vodo. vseeno samo da je tekočina (negazirana in brez alkohola user posted image )



ni res. zelo pomaga

clock-img

29.04.2006, 13:42

clock-img

Anonimen

Instant čaji so enostavni&hitri za uporabo, ampak vsebujejo sladkor. Če jih piješ veliko, tudi redijo...pa tudi otrok se na ta način navaja na sladkor.

Zeliščni čaj iz lekarne je treba skuhat, tako da imaš vodo vedno prekuhano in sterilizirano; se je pa treba malo bolj organizirat kot pri instant.

Zelo dobro je spiti tudi kakšno skodelico mleka, zjutraj in zvečer. Pa tudi kozarec piva zvečer ne škoduje...

clock-img

30.04.2006, 16:14

clock-img

Ines.

pencil-img

299

Jest spijem na dan ene 3 litre otroškega čaja, ki vsebuje vsaj janež, komarček in kamilico (bebi, krtek, lumpi,...). Ta naj bi preprečeval krče in delal mleko.

Poleg tega pa spijem še 3krat na dan sezamov čaj (recpet sem našla tavno na RR). Meni se zdi, da res deluje. 

clock-img

30.04.2006, 19:25

clock-img

SašaR

pencil-img

881

Drugače ne verjamem preveč v te čaje, saj nisem ugotovila da bi imela po njem več mleka. Poskusila sem z galeksovim in hippovim čajem. Pijem pa čaj od lumpija, tisti ki vsebuje komarček (je zelena škatla), ker zelo obožujem čaje. Spijem pa vsega skupaj okrog 2 l.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem