cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čudna M

clock-img

23.07.2008, 15:37

clock-img

Taula

pencil-img

6340

..rodila sem skoraj 3 mesece nazaj. Prvo M sem dobila 3 tedena nazaj..trajala je 4 dni.Pred user posted image  sem imela dolge in močne. Po 14 dneh sem en dan krvavela, včeraj in danes pa spet.user posted image  Kaj se je še kateri tako zmešal ciklus? Je to urejanje hormonov ali kajuser posted image
Mi gre prav na živce ker nikoli ne vem kdaj bom krvavela in se bojim, da se mi ful ulije ko bom kje zunaj.

Hvala.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

23.07.2008, 17:40

clock-img

amaya

pencil-img

4434

joj, meni se je po porodu tudi vse zbrkalo....Prej je tudi mene opozarjalo, kdaj pride teta iz Rusije...zdaj pa kr pride-nenapovedano user posted image . So pa moje ful daljše kot pred porodom. Prej sem imela par dni najdlje 4, zdej pa lahko traja tudi tja do 7 dni....se bo že uredilo.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

23.07.2008, 18:00

clock-img

benika

pencil-img

7793

Pri meni je bilo po prvem porodu takole; M sem dobila nekje po 4 mesecih, zgledalo je pa takole; 14 dni krvavenja, 14 dni miru, 14 dni krvavenja, 14 dni miru. In tako se je nekako vleklo 4 mesece in se potem vse skupaj uredilo.

Sedaj po 2 porodu sem prvo M dobila po 3 mesecih. Prva M je bila normalna, naslednjo sem pa dobila čez 2 meseca in kvavela skupaj 3 tedneuser posted image Sedaj pa čakam, kako se bo tole odvijalo naprej.

clock-img

23.07.2008, 21:40

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Včasih traja, da se cikel nazaj uravna. Moje M po prvem porodu so bile tako različno dolge, da nikoli nisem vedla, kdaj jo naj pričakujem. Po drugem porodu cikel ni bil tako dolg.

clock-img

24.07.2008, 07:40

clock-img

noe

pencil-img

982

Jaz sem jo dobila po 3 mesecih, zelo močno, ki je trajala 5 dni, sedaj pa po točno 28 dnevih nek čudn rjav izcedek in nič krvi. Po prvi nosečnosti pa sem dobila takoj normalno M, ki je trajala vedno 3 dni.

clock-img

24.07.2008, 11:24

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Hvala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

24.07.2008, 23:30

clock-img

laura matic

pencil-img

6

po prvem porodu sem imela prvo menstruacijo zelo močno in bolečo, vse naslednje pa so bile normalne. po drugem porodu pa sem imela pravi cirkus. Ko sem dobila M je bila zelo močna in je trajala kar 2 tedna. Imela sem vložek + tampon pa mi je po 5 min prišlo čez. M se mi je umirila šele ko mi je G predpisal par zdravil za uravnavanje hormonov. 

clock-img

31.07.2008, 16:32

clock-img

Peli

pencil-img

1910

Zdej sm se kr mal potolažila, ko sm prebrala tole temo.
Jest sm imela pred dobrimi tremi meseci CR, zdej sm dobila 1. M ki pa traja že tud 12 dn, sm pa že 1. dan začela z jemanjem KT.
...ma me je že kr mal skrbel.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem