cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čaj za dojenje

clock-img

13.06.2010, 16:26

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Zanima me, če ga je katera kupovala in če je kaj pomagal?

clock-img

13.06.2010, 16:50

clock-img

charlyka

pencil-img

823

Hej divans1 user posted image user posted image

Spet smo tu user posted image

Upam, da ste dobro. Mi smo zelo pridni, spimo in jemo, zaenkrat krčekov še ni.

Ja, čaj za dojenje pijem občasno, kupila sem ga v lekarni - mleka zaenkrat kar dovolj, morda tudi zaradi čaja - škodit ne more user posted image

Lp

clock-img

13.06.2010, 19:43

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

jaz sem ga pila prvih šest mesecel ko sem polno dojila po par skodelic na dan. mi je kar pasal za pit, ker voda mi ful ni šla, sokov pa tud ne gre več kot tolk. mislim da je važno predvsem da veliko piješ.kolk v resnici pomaga pri nastajanju mleka pa nebi vedla.

_____________________________


clock-img

13.06.2010, 21:13

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Meni malo je pmagal. Prvi prvem sem ga kar redno pila, zdaj mi je pa prevroče za čaje. Sicer pa najbolj pomaga čim več tekočine. sama popijem okoli 5l vode na dan. In se res pozna.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

14.06.2010, 11:27

clock-img

constanca

pencil-img

425


Mi smo zdaj stari skoraj dva meseca in ga se vedno pijem. Ne redno vsak dan. Ko pac opazim, da se mi kolicina mleka malo zmanjsuje. Glede na to opazam, da pomaga. Za v porodnisnici smo ga dobivale po pol litra na dan in je dojenje kar lepo steklo. Ne vem, meni pomaga.

clock-img

14.06.2010, 15:12

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

Definitivno je razlika. Imam skoraj 3 mesečnika, ki ga polno dojim. na dan popijem približno 2 skodelici, če opazim, da mi mogoče malo zmanjkuje (sploh zvečer), ga ruknem zvečer pol litra ali še več (oziroma za žejo namesto vode kak dan pijem samo ta čaj) in je naslednji dan opazna razlika. Sem pa na začetku mogoče s tem čajem malenkost pretiravala in sem imela kar težave s količino mleka. Potem sem nekako ugotovila, da sta tisti dve skodelici idealna mera zame.

clock-img

14.06.2010, 16:44

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Je potem 2 skodelici na dan dovolj?

clock-img

14.06.2010, 16:49

clock-img

lenčy

pencil-img

1255

hm kaj pa vem... meni je malo mleka primanjkovalo pa sm skos ta čaj pila sm ne vem če mi je kaj pomagal. zdj ga kakšna dva tedna ne pijem pa ni nobene razlike...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

clock-img

15.06.2010, 10:50

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

Hm, ne vem...to je pomoje ful odvisno od človeka do človeka... Jaz ga pijem več samo če mi malce zmanjkuje ampak to je redko. Če ga pijem non stop imam potem ponavadi kar prepolne prsi in s tem povezane težave (do sedaj se mi je samo enkrat zgodilo, da je bil zvečer mali malenkost lačen, drugače imam mleka več kot dovolj). Treba je pogruntat kakšna količina ti ustreza. Je pa res, da pomoje čudežnega učinka vendarle nima...

clock-img

15.06.2010, 17:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem