cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"no name" eliptično kolo

clock-img

05.01.2008, 10:57

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

čau,

odločila sem se, da si bom kupila eliprično kolo (orbitrek), pa sem v enem prospektu videla takega poceni, za 150 €. Zanim me, če katera ve, a se za tako zadevo splača odšteti malce več denarja, ali znajo biti tudi take cenejše variante v redu. Pa še to, katere funkcije na takem kolesu so vam pomembne?

naj naj hvala user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

05.01.2008, 11:50

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Mi smo tudi najprej mislili kupiti eno malo cenejšo varianto, potem pa smo se odpravili v trgovino in sprobali štiri modele, ki so bili razstavljeni.
Tisti najcenejši je imel zelo malo " hoda", ker je bilo tisto kolo precej majhno. Potem je bil tam eden, ki je bil nekoliko dražji, pa nisem občutila nobene razlike med prvim in tem. Nazadnje smo se odločili za enega, ki je bil ne najdražji, vendar meni najboljši.

user posted image
Meni je super.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

05.01.2008, 11:53

clock-img

SašaR

pencil-img

881

Moj oče ga je pred leti kupil eno poceni varianto preko Neckermana in je prav vredu. Naredil je okrog 90 000 km in še vedno delujeuser posted image . Samo sedaj ni nobenega kandidata več da bi to štvar gonil.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

clock-img

05.01.2008, 11:54

clock-img

Anonimen

Mela enga za 100€, sm ga dala naprej.
Gledat moreš da ima skupej ročke dane čim višje, k drgač se nagibaš preveč napraj in te križ začne bolet. Sploh če si manjše rasti.
Pa probat ga moreš prej če se res v elipso vrti, k uni ceneni se v krog in ti pol glih tko kolena trpijo.
V glavnem probat je treba prej.
Vem pa da so v mercatorju mel enga ful dobrga za 175€ pred parmi mesci v akciji. Sm ga sprobala in je bil res super. Mi je še zdej žal da ga nism nabavla.

clock-img

05.01.2008, 11:56

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image

Taki niso vredu. Se preveč naprej nagibaš.

user posted image
Ta je boljš.

clock-img

05.01.2008, 11:59

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Pazi, da je kolo magnetno, ker ona navadna so precej glasna. Jaz sem za mojega dala takratnih 40 jurjev (bil je znižan s 60) in mi super služi že več kot dve leti, s tem, da ga kar precej uporabljam. Od vseh funkcij si nastavim samo čas, ostalo me ne briga.

clock-img

05.01.2008, 13:24

clock-img

Janya

pencil-img

547



user posted image
Meni je super.

[/quote]


tudi mi imamo tega kettlerja - verso 200 zelo zadovoljni, na ostalih sem imela občutek da se bojo ravno kar sesuli.

clock-img

08.01.2008, 08:15

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

In katerega specifično priporočate?

lp

p.s. sama sem ga imela pred leti, z njim sem bila zadovoljna vendar pa bi imela nekaj kar nezavzeme dosti prostora  in da nebi bil preglasen.

clock-img

08.01.2008, 08:18

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Nikakor ne kupovat tele zadevščne, če so na 'zajle' (glavo imam prazno in se ne morem spomnit, kako bi lepše rekla temuuser posted image user posted image user posted image ), ampak mora bit nujno magnetno. življenjska doba je precej daljša, ponavadi so stvari precej kvalitetnejše, pa še ružijo ne.

clock-img

08.01.2008, 09:22

clock-img

tina104

pencil-img

1639

Jaz sem si kupil enega takrat za 19.000 sit, je bil kar glasen, ampak drugače pa nimam nekih pripomb. Po mojem je odvisno, če veš, da ga bi ful uporabljala, se mogoče splača dati malo več, ampak mani je bil ta čisto ok.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

clock-img

08.01.2008, 09:25

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Pri nas "laufa" varianta iz Top-shopa že tretjo zimo. Edino kar me moti je glasnost, drugače je pa ok. Sem pa gledala eno varianto iz Interspara (po moje je to ta za 150 EUR), ker ima magnetne zavore.

Bomo videli, sva rekla, da greva prej še mal po športnih trgovinah pogledat.

clock-img

08.01.2008, 10:29

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

torej nekaj z magnetnimi zavorami, ker ni glasno..no če imaste v mislih kakšnega konkretnega, bi prosila za link.

Kaj pa menite v leg magicu ter ab rocketu!? Malo razmišljam tudi o teh dveh napravcih.Nujno moram dol dat trebuh, ki je katastrofa že od poroda dalje, pa tudi jahalne hlače, pa tudi mašoba na hrbtu..skratka ni, da ni...ampak vodi trebuh! user posted image

hvala za vaše nasvete

clock-img

08.01.2008, 16:53

clock-img

Grofica

pencil-img

101

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

user posted image user posted image

Taki niso vredu. Se preveč naprej nagibaš.

user posted image
Ta je boljš.




Karin24 v čem je pa razlika med temi 3?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem