cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"štrudel"

clock-img

17.09.2006, 08:41

clock-img

Anonimen

Zanima me ali lahko doječa mamica je "štrudel" ??? Mali je star komaj  par dni. Ponavadi vanj damo tudi popražene drobtine na olju ali se lahko jejo tudi te???

Hvala za odgovore!!

clock-img

17.09.2006, 08:45

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Zakaj pa ne?

clock-img

17.09.2006, 08:54

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Komot ga lahko ješ, saj ni nič takšnega v njem, če pa misliš, da je pa ga pojej v manjših količinah ne cele ponveuser posted image user posted image user posted image user posted image .

clock-img

17.09.2006, 09:31

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ti kar uživaj v hrani. Jaz sem jedla tudi stvari, ki so napenjale, pa nismo imeli težav.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

17.09.2006, 17:51

clock-img

pomarančas

pencil-img

90

Mojemu ni škodovalo. Pa probaj najprej samo kak košček, pa boš potem videla ali so kakšne posledice. Jaz sem se na primer enkrat full najedla orehove potice in ga je potem zvijalo; ko sem pa drugič pojedla samo kos ali dva pa ni bilo nič... tako da poskusi, pa boš videla.

clock-img

17.09.2006, 23:08

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Dojeca mamica lahko je izkljucno ajdove zgance in pije Lasko pivo. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

18.09.2006, 16:46

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Seven, polento, polento so meni rekli.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

18.09.2006, 20:25

clock-img

Anonimen

Ja, seveda lahko user posted image .

Pa ne celega pladnja naenkrat user posted image . In čisto vročega tudi ne, te bo bolel želodec.

clock-img

18.09.2006, 22:45

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Dojeca mamica lahko je izkljucno ajdove zgance in pije Lasko pivo.




Ja to pa za ziher držiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.09.2006, 13:59

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

SEVEDA.  Zato moram pa zdaj ločevalno hujšat.

Ajdovi žganci, štrudel, polenta, skutine palačinke. njoki....... v neomejenih količnah... v času očetovskega dopusta....user posted image

user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

27.09.2006, 00:11

clock-img

pearl

pencil-img

426

Moji paše jabolčni zavitek, po njem je ni nič zvijalo. Revico zvija po čebuli in endiviji, to pa tako ali tako ne pride v štrudl.user posted image . Pa dober tek!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem