Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
Zmesaj vse sestavine (jajce, sladkor v prahu, margarino in moko) v testo in z njim »prekrij« pekac. Jaz uporabim okrogli tortni model. Z mlekom, pudingi in sladkorjem skuhaj puding, nekoliko ga ohladi in vmesaj v njega obe kisli smetani.
Prelij preko testa.
Daj v pecico in peci 45 min pri 150 stopinjah.
Ohladi na sobno temperaturo (odkrito), potem pa daj do naslednjega dne v hladilnik (jaz jo pustim kar v modelu in pokrijem z alu-folijo).
Čas priprave: ura in pol Čas priprave do: 90 Število oseb: 12-15 Zahtevnost: 3