|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zokni
6.12.2009 18:59:50   
tanjusi
ne vem ali se samo meni to dogaja , ko začnem zlagati zokne je vedno kakšen brez para in tistega zokna ni potem nikjeruser posted image , jaz ne vem ali mi jih pralni stroj žre ali kaj user posted image , !!!!

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zokni
6.12.2009 19:29:07   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

ne vem ali se samo meni to dogaja , ko začnem zlagati zokne je vedno kakšen brez para in tistega zokna ni potem nikjeruser posted image , jaz ne vem ali mi jih pralni stroj žre ali kaj user posted image , !!!!


možno. Meni so se potem kar iznenada potem pojavili (pa ne samo štumfi, najraje pa kar tangice) v čisto eni tretji žehti, čisto požrti in luknjasti.
No pol sem pa ugotovila, da se zadaj za gumo zgužvajo med pranjem.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zokni
6.12.2009 19:44:39   
gita10
To pa je tudi moj problem že celo življenje. Pa sem potem zamenjala taktiko iščem pare pred pranjem pa jih tudi ne najdem. Kot, da bi imeli enega škrata, ki jemlje naše nogavice.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zokni
6.12.2009 19:49:52   
Rožica I
Jaz sem ta problem rešila takole, da pri polnjenju stroja, sproti iščem pare in če jih ne najdem, pustim nogavico na kupu, ki čaka na naslednje pranje. Tako so v stroju same poparčkane nogavice user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zokni
6.12.2009 19:52:54   
Urshy78
se mi je ravno včeraj zgodilo enako, ko sem med opranim pisanim perilom iskala eno nogavico.
potem pa danes obešam belo perilo in vmes najdem zgubljen štumf user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zokni
6.12.2009 19:57:56   
mamamajča
MI pa smo se navadili tako (tega me je ata naučil), da tudi umazane nazaj zvijemo, preden jih damo v košaro.
in ko dajem prat perilo, jih odvijem, preden jih vržem v stroj.
Ker če ne, se mimogrede kakšen zaplete med kakšno cunjo in ga ne vidim.
Tako mam pa vse po parih in nimam težavuser posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zokni
6.12.2009 20:13:34   
tanjusi
MI pa smo se navadili tako (tega me je ata naučil), da tudi umazane nazaj zvijemo, preden jih damo v košaro.
in ko dajem prat perilo, jih odvijem, preden jih vržem v stroj.
Ker če ne, se mimogrede kakšen zaplete med kakšno cunjo in ga ne vidim.
Tako mam pa vse po parih in nimam težavuser posted image

user posted image
dobra ideja !


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
6.12.2009 23:27:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zokni
7.12.2009 0:12:22   
Najki
kupi mrezico za perilo, je mrezasta vrecka, zihr ne bo stroj nobenega stumfa pojedel. za otrokove zokne je sploh nujno, ker so tako majhni.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zokni
7.12.2009 2:41:11   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Najki

kupi mrezico za perilo, je mrezasta vrecka, zihr ne bo stroj nobenega stumfa pojedel. za otrokove zokne je sploh nujno, ker so tako majhni.


To delamo mi doma.... ker sicer najdemo stumfe v filtru od stroja, pa se cudimo zakaj slabo crpa vodo....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zokni
7.12.2009 8:26:26   
Hope2
Nam pa poleg marsovcev in pralnega stroja še pes krade, tak da smo prav veseli, če kak par najdemouser posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zokni
7.12.2009 9:12:08   
ninocka
Pri nam je isto...najbolj mi grejo pa na zivce tisti stumfi s brlington vzorcem (al kako se mu ze rece ), ker jih ima moj eno tono in ko on zlaga, samo pogleda barvo nogavic, jih zlozi skupaj, jst pa kot zmesana potem iscem par, ker se vzorci ne ujemajo...
Drugac dam pa take brez para na en kup, pa v naslednji zehti je ziher spet neki takih in jih potem poiscem v tistem kupu. MI je enkrat celo ratalo, da smo bli brez nepoparckanih nogavic user posted image
Mi je pa vsec ideja od mamamajce user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zokni
7.12.2009 10:12:00   
mate0ja
a nas je več takih? Pri nas so večno problemi s pari nogavic. Ko ravno obupam, in enega vržem stran (čakam vsaj en mesec) se najde par user posted image user posted image od kot pride sam bog ve. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




vrtec ali ne
fantek712

1 leto star otrok v vrtec,varstvo starih staršev, varuška?

vrtec (51%)

stari starši (37%)

varuška (10%)

drugo (2%)


Število vseh glasov: 322

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!