|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobozdravniki
8.3.2010 13:30:45   
maya2
Zdaj nekaj mesecev naj bi nam dajali račune za opravljene storitve, četudi ga plača zavarovalnica.... Pa so očitno spet našli eno luknjo ... že tako jih je premalo,imajo kao preveč dela.... sestrična je prejšnji petek nujno iskala nekoga ki bi jo vzel zaradi bolečin,pa je nihče ni hotel ker pač nima izbranega osebnega zobozdravnika, če bi plačala bi jo mel pa vsi čas vzet user posted image da ne govorim o tem, da nas je zadnjič 7 zuni čakal 40minut ko je bil noter pa ni nobenega vzel user posted image

V teh mesecih sem dobila že 4 račune,pa mož enega,pa nič ni štimalo...mož je recimo odprl usta je rekel vse ok, kontrola čez pol leta, na računu je pisalo 3 zalivke in 38€ user posted image user posted image , meni je enkrat izdal enak račun (pa mi je le pobrusil malo eno škrbinco, da se ne bi zatikala v spodnji zob ... 1 minuto časa mu je vzelo) ... no potem pa mi predlaga da mi naredi nastavek in kronco za en zobk se je odlomil in reče tamokrog 550 € bi moralplačat user posted image user posted image user posted image me je skor kap... enega takega že imam takrat semplačala (2006) 55000 sit .... očitno so sam dve nuli rezal user posted image

A obstajajo kakšni ceniki teh storitev ali pač kakor komu paše?


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zobozdravniki
8.3.2010 16:50:45   
poli*
Zadnjič je šel moj mož k zobozdravniku samoplačniško, ker mu je padla ena plomba ven (čakal 14 dni, da je prišel na vrsto) in potem je bil račun nekaj čez 40€. Jaz gledam tisti listek in vidim spodaj žig, na katerem piše, da zobozdravnik ni zavezanec za plačilo ddv po ne vem katerem členu user posted image  user posted image
aja? mi pa za vsako drobtinico kruha plačamo ddv user posted image .

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zobozdravniki
8.3.2010 18:05:52   
nejcko
Jaz sem bila danes po skoraj dveh letih pri zobarju (ja, vem, sramota user posted image ). Mi pogleda in na koncu reče, da so mu 4 zobi sumljivi, mi da napotnico za Rtg in reče, čez pol leta kontrola user posted image
Ga vprašam, če mi ne bo vsaj kamna spucal, pa pravi, ja, saj boste datum dobila.

No, datuma nisem dobila nobenega - čez pol leta kontrola, zgleda, da je to datum user posted image

Računa mi ni pa nobenega dal.

O zobarjih ne bi zgubljala besed, sploh takih, ki niso privat user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zobozdravniki
8.3.2010 19:23:30   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


No, datuma nisem dobila nobenega - čez pol leta kontrola, zgleda, da je to datum user posted image




ja pa pripravi 35€ user posted image (vsaj)


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zobozdravniki
8.3.2010 19:31:49   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


No, datuma nisem dobila nobenega - čez pol leta kontrola, zgleda, da je to datum user posted image




ja pa pripravi 35€ user posted image (vsaj)

mene je prišlo 23€ pucanje kamna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zobozdravniki
8.3.2010 20:31:16   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


No, datuma nisem dobila nobenega - čez pol leta kontrola, zgleda, da je to datum user posted image




ja pa pripravi 35€ user posted image (vsaj)

mene je prišlo 23€ pucanje kamna


no torej si res kar sami cene izmišljujejo user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zobozdravniki
8.3.2010 21:25:23   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


No, datuma nisem dobila nobenega - čez pol leta kontrola, zgleda, da je to datum user posted image




ja pa pripravi 35€ user posted image (vsaj)

mene je prišlo 23€ pucanje kamna


no torej si res kar sami cene izmišljujejo user posted image



Ja, je blo po TV.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zobozdravniki
8.3.2010 21:31:51   
al1*
Račune morajo izdajat - čeprav meni osebni zdravnik, ki je v ZD računa ni dal še nikoli.

Cene samoplačniških storitev so pa stvar zobozdravnika, mi pa lahko izberemo, h kateremu bomo šli - torej tko kot ostali obrtniki, ki imajo zelo različne cene za isto storitev.


_____________________________

lp


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zobozdravniki
8.3.2010 21:37:41   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Račune morajo izdajat - čeprav meni osebni zdravnik, ki je v ZD računa ni dal še nikoli.

Cene samoplačniških storitev so pa stvar zobozdravnika, mi pa lahko izberemo, h kateremu bomo šli - torej tko kot ostali obrtniki, ki imajo zelo različne cene za isto storitev.



in kje imajo objavljene cene? Ali naj kličem naokoli koliko mi bo kdo zaračunal? In tako kot ostali obrtniki koliko bom nekomu 'simpatična'? ---- a čem 'glihat' al kaj? user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zobozdravniki
8.3.2010 23:49:10   
valči
Pucanje kamna in peskanje sva dala z možem vsak 60 evrov!Dobrih 10 minut dela.Brez računauser posted image
V zdravstvenem domu pa dobiš po storitvi informativni račun.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zobozdravniki
9.3.2010 0:20:09   
Colt
Hja...kvaliteta se plača. Če bi se ljudje zavedali kako pomembna je skrb za ustno higieno...potem bi bilo verjetno za vse lažje. (bolezni, poškodbe, prirojene napake itd seveda izključene)

Osebno lahko samo zelo zelo pohvalim dr. Karmen Mozetič iz primorskega konca, ki nudi vrhunske storitve, brez čakanja..pa še ponavadi ima zelo fletne asistentke. Meni je delala čudeže. Karmen, če boš to brala....pozdrav iz gorenjske in se priporočam za še kak popust kdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ker še par let nazaj sem bil tak: ---->user posted image

Sedaj pa zelo zelo veselo tak:---->user posted image


Denarja gre seveda malo morje....ampak ''ni blo kej, je mogu jet...''


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zobozdravniki
9.3.2010 0:49:34   
rija
moj zobozdravnik mi še nikoli ni zaračunal čiščenja kamna ali injekcije ob plombiranjuuser posted image

pa tudi v nedeljo je že odprl štacuno in možu popravil zob.


< Sporočilo je popravil rija -- 9.3.2010 0:50:05 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Posvojeni ali lastni?
niwaj

Imaste lastne otroke ali posvojene?

lastni (99%)

posvojeni (1%)

v rejništvu (1%)


Število vseh glasov: 497

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!