|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zlepljena kožica lulčka?
1.3.2009 22:31:36   
maktub
no neki me zelo zelo zanima čeprav kje bila že napisala podobna tema ampak vseeno...
nam je bilo namreč rečeno da se lulčka nesme tikat čeprav sem ga ponavadi po kopanju potegnila da očistim....
danes mi pa je sina previla kolegica ki je medicinka in ima tudi fantka in sem ji pokazala lulčka in je rekla da ima zelo čudno.. saj pri našem fantku se kožice nemore dosti potegnit videt je kot da ima kožico zlepnjeno čeprav smo stari že 11 mesecev?
potegnem mu lahko čisto čisto malo glavice se abspoluntno ne vidi... naj se kr oglasim k pediatrinji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zlepljena kožica lulčka?
1.3.2009 23:35:55   
Doll
Nikoli kožice ne dajem dol in je tudi prav tako.
In nimamo težav

Kakšna je to medicinka ki pravi da ima čudno user posted image
ni se ti treba zanašati na njo niti hodit brezveze k P in izpostavljati otroka virozma/boleznim po nepotrebnem
otrok nima težav,nima težav z vnetji,lulanjem itd,zato ni nikamor treba
vse se uredi do 6-7 leta


(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 9:25:00   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Nikoli kožice ne dajem dol in je tudi prav tako.





ah seveda je treba kožico vsake tolko potegnit nazaj. kako pa drugače sčistiš. in če mu ne gre čez, se to samo od sebe ne bo popravilo. pojdi k P in vprašaj kaj je s tem. na silo jaz ne bi dol vlekla, bi pa počasi vsak dan po malo poskušala, mogoče se bo raztegnila. aja pa mislim da je najblje, če to delaš v bani, med oz. po kopanj, ko se vse malo zmehča in je lažje. pa nej še mož poskusi, k bi mogu met bolj filing za take stvari.user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 9:49:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Nikoli kožice ne dajem dol in je tudi prav tako.





ah seveda je treba kožico vsake tolko potegnit nazaj. kako pa drugače sčistiš. in če mu ne gre čez, se to samo od sebe ne bo popravilo. pojdi k P in vprašaj kaj je s tem. na silo jaz ne bi dol vlekla, bi pa počasi vsak dan po malo poskušala, mogoče se bo raztegnila. aja pa mislim da je najblje, če to delaš v bani, med oz. po kopanj, ko se vse malo zmehča in je lažje. pa nej še mož poskusi, k bi mogu met bolj filing za take stvari.user posted image


Podpišem pod urško.
 
Tudi moj sinko je imel kožico tako zlepljeno. Naša P je rekla, da je treba kožico ob vsakem kopanju nežno vleči preko glavico (kolikor pač gre), ker ni ok, če je tako zlepljena.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 10:00:40   
Anonimen
 
evo,jaz se strinjam z urško.sama imam dva fanta (20mesecev in 3 leta) in obema gre kožica lepo preko glave.in me zanima kaj je to za ena pediatrinja ,ki je rekla da to ni potrebnouser posted image .od prijateljev tamalemu ki bo junija star tri leta je pediatrinja kar na pregledu poskusila potegnit kožico dol,ampak ker ni šlo jim je rekla da naj pridejo ko ne bo imel več plenic,da se zmenijo da gre na operacijo.tak da se ne strinjam s tabo doll,nikakor.aja pa sama sem tut medicinkauser posted image .

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 10:11:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Nikoli kožice ne dajem dol in je tudi prav tako.





ah seveda je treba kožico vsake tolko potegnit nazaj. kako pa drugače sčistiš. in če mu ne gre čez, se to samo od sebe ne bo popravilo. pojdi k P in vprašaj kaj je s tem. na silo jaz ne bi dol vlekla, bi pa počasi vsak dan po malo poskušala, mogoče se bo raztegnila. aja pa mislim da je najblje, če to delaš v bani, med oz. po kopanj, ko se vse malo zmehča in je lažje. pa nej še mož poskusi, k bi mogu met bolj filing za take stvari.user posted image


Podpišem pod urško.
 
Tudi moj sinko je imel kožico tako zlepljeno. Naša P je rekla, da je treba kožico ob vsakem kopanju nežno vleči preko glavico (kolikor pač gre), ker ni ok, če je tako zlepljena.


Podpisem!!

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 10:12:24   
Anonimen
Pozabila dopisat da sem tud medicinka. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 10:22:03   
Šaki
No mene pa zanima glede tega kako nekateri pravijo tukja gor.ne mislim avtorice posta-
kako je dobro da se kožica ne daje nič dol.P pa pravjo da je treba.
no jz mojemu sm zmerj dol dajala ker pač mislm da je tko prav.
ne vem no včasih preberem kje tako pa me zanima zakaj?


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 10:22:11   
urška
dobr, da vas je tok medicink, ker jaz nisem, pa mi je vseeno logično da je treba tako delat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 12:57:27   
Katjusa
mi kadar s ekopamo vedno mal dol potegnemo in tud ni šla lepo dol pa smo pol začel to prekticirat in je blo vedno boljše..... zdej bo star 3 leta si pa že sam med kopanjem dol potegne tako najboj ve kdaj je dostuser posted image user posted image user posted image

nam so tud rekl da nč dol vlečt pa smo vseeno ker raje mu jst lepo k pa da mu pol na pregledu zdravnica ne tako lepo in da še joka polekuser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 13:09:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

dobr, da vas je tok medicink, ker jaz nisem, pa mi je vseeno logično da je treba tako delat.user posted image


ma to smo morale dopisat, ker pravi Doll da kaksna je to medicinka user posted image user posted image user posted image

Drugace je pa itak ze ZKP dovolj za take zadeve.user posted image

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 13:19:36   
Doll
Ste pa vse nepismene izgleda,ker brat ne znateuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 15:32:03   
urška
****, ZKP? user posted image zgleda da sem blond in nepismena. user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 15:36:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

****, ZKP? user posted image zgleda da sem blond in nepismena. user posted image


user posted image user posted image user posted image  Nic ne skrbi , ti jo imas dovolj. ZKP - Zdrava Kmecka Pamet.

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 15:49:00   
žab*ca
No meni je bilo tudi rečeno od pediatrinje naj kožico pustim na miru in ne vlečem dol in jaz kljub temu da sem tudi medicinka jo ubogam.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 15:51:54   
urška
user posted image user posted image user posted image

mene pa zanima, kaj to pomeni, da ste medicinek? zame je namreč medicinka zdravnica. pa mislim, da niste vse zdravnice tle, ali pač?

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 15:59:14   
žab*ca
Ponavadi se ne spuščam v kakšne "globoke"debate,no tu pa pojasnim da pri nas so medicinke sestre,zdravnik je pa zdravnik ali doktor.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 16:11:01   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Nikoli kožice ne dajem dol in je tudi prav tako.

Torej ne skrbiš za higieno user posted image

In nimamo težav
Na srečo user posted image Kar hitro se vam lahko zgodi-tvojemu user posted image , da bo lulči postal otečen, rdeč...pol pa urgenca!!!




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 16:21:46   
pikolina66
pri nas je pa v prvem mesecu šla lepo dol, vedno se je videla glavica, to smo delali pri vsakem kopanju tudi pri menjanju plenic. potem pa mu je P na prvem posvetu (7t) gledala in je rekla, ja, je videt dobro, lahko pa še bolj potegnete dol in mu je z vso silo dol povlekla, da se je cela glavica pokazala, vse rdeče, meni je kar slabo ratalo. Ko smo prišli domov, sem videla, da ima vse počeno ob straneh , kožica je popokala in je imel dolge ''zareze''. Potem kot da se  mu je malo zakrastalo in se skup zlepilo, od takrat naprej je vse zlepljeno, vedno poskušam potegnit pri kopanju, nikoli se ne premakne, glavice se ne vidi sploh. Zdaj je star 6m in še vedno se ne premakne nikamor, tako da ne vem kaj nardit.Mislim da je samo tisto vlečenje pri P krivo za to.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 16:31:54   
tosja
pikolina-ko je P potegnila kožico in je bilo vse rdeče bi ti morala povedati (tako je nam), da je potrebno mazati, da se ne zlepi ponovno. Na debelo z BebValom... če niste prepozni.

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pikolina66)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 16:35:03   
pikolina66
ne, nič ni rekla, namažem vsakič s hladilno, ampak to je zdaj že mesece zlepljeno...od takrat, prej pa je bilo ok

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 16:35:30   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Nikoli kožice ne dajem dol in je tudi prav tako.
In nimamo težav

Kakšna je to medicinka ki pravi da ima čudno user posted image
ni se ti treba zanašati na njo niti hodit brezveze k P in izpostavljati otroka virozma/boleznim po nepotrebnem
otrok nima težav,nima težav z vnetji,lulanjem itd,zato ni nikamor treba
vse se uredi do 6-7 leta




se podpišem pod to!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 17:05:51   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Nikoli kožice ne dajem dol in je tudi prav tako.
In nimamo težav

Kakšna je to medicinka ki pravi da ima čudno user posted image
ni se ti treba zanašati na njo niti hodit brezveze k P in izpostavljati otroka virozma/boleznim po nepotrebnem
otrok nima težav,nima težav z vnetji,lulanjem itd,zato ni nikamor treba
vse se uredi do 6-7 leta




se podpišem pod to!!! user posted image user posted image user posted image



fantke operirajo pri 4 letih, zakaj ne čakajo do 7. ko se vse samo uredi?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 17:10:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

user posted image user posted image user posted image

mene pa zanima, kaj to pomeni, da ste medicinek? zame je namreč medicinka zdravnica. pa mislim, da niste vse zdravnice tle, ali pač?



Medicinka je tud kosarkaska zoga user posted image user posted image  samo tok v info.

Drugace jaz zase lahko povem, da sem po izobrazbi medicinska sestra in temu mi recemo po domace medicinka, za druge medicinke pa ne vem. user posted image user posted image

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zlepljena kožica lulčka?
2.3.2009 19:20:10   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Medicinka je tud kosarkaska zoga


točno, una ta težka. user posted image user posted image no zdej pa res ne vem česa mi manjka ZKP ali rjave barve na laseh. bo treba najprej do frizerja, k mi sivi že ven tolčejo.user posted image user posted image mogoče bo potem boljš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...





sindarin

če bi se vam dohodek zmanjšal za 20%, bi zmanjšali vrednost nakupa igrač za priložnosti kot so rojstni dan, Miklavž, Božiček?

da (58%)

ne, bi varčeval pri drugih stvareh (23%)

ne (7%)

ne vem (12%)


Število vseh glasov: 240

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!