|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zlatenica
19.1.2006 19:22:54   
alenkica
Zivjo! Jaz sem prvič na tem forumu. Naš jure ima tri dni in je danes dobil zlatenico (je še v porodnišnici). Zanima me, koliko časa traja zdravljenje in kar me še skrbi je to, da je na pediatriji. Bojim se, da bi dobil še kako drugo bolezen od drugih otrok. Kako so kaj ti otroci občutljivi na viruse?

Hvala, pa L.P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zlatenica
19.1.2006 19:58:16   
makica
Živjo,

Tudi naša user posted image je  dobila 3. dan zlatenico. Zaradi nje smo potem ostale v porodnišnici še 4 dni. Bila je eno noč pod lučko, ostale dni pa so jo samo testirali in gledali, kako pada bilirubin. No na koncu je vendarle padel.Kako dolgo pa traja pa je odvisno od otroka in od tega, kako močna je zlatenica.

Želim vač čim hitrejši prihod domov

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zlatenica
19.1.2006 19:58:38   
doroteja23
Zdravljenje odvisno od ozroka. Moja je imala še kr močno zlatenico. Tak da je ble dosti pod lučko. Je pa res da ji je ta vrednost ko so ji merili nihala. d
Naprimer enkrat je mela full, enkrat manj, pa ji je spet narastlo. Tak da je bla dosti pod lučko na intenzivni. Je pa pol še dobla neko vnetje in jaz še danes trdim in možno je da je to dobla ns intenzivni.
Je pa res da je baje to dobro da imajo zlatenico, zdaj ko so še dojenčki.
Občutljivos pa je odvisna čisto od otroka. Jaz sem mislila da bo moja mala bolj občutljiva, ker se je rodila prej in je bla bolj mala. Ampak ni.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zlatenica
19.1.2006 20:26:38   
eva1
Jaz ti bom kar prilimala link, ko sem sama spraševala o tem:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=768784

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=676256&mpage=1&key=zlatenica򥳏

Nisva pa nikoli bila pod lučko, vse se je uredilo samo od sebe, kljub temu da je imel mčno povečan bilirobin...

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zlatenica
19.1.2006 20:32:28   
sminc
Ciao. Moj Jakob je dobil zlatenico tudi 3 dan, ostala sva še dan več v bolnišnici. user posted image user posted image Pod lučko ga nido dali, rumen pa je bil reci piši  polna 2 meseca. Pa so rekli da je normalno, če dojiš so dlje casa rumeni. In smo bili.

_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zlatenica
20.1.2006 15:38:53   
Anonimen
Moj user posted image  je bil prav tako 1 noč pod lučko v porodnišnici, 5. dan sva šla domov. Vendar je to očitno bilo prehitro, zato sva se morala vrniti na pediatrično kliniko s hudo zlatenico in s prenizko težo (zaradi zaspanosti praktično ni jedel).
Boljše, da ostane, dokler ne bo res OK, mi smo imeli res slabo izkušnjo.

Je v porodnišnici ali na pediatrični kliniki (omenjeno je oboje)?
No, na pediatrični sem prepričana, da ne more dobit česa od drugih otrok, ker so bili na neonatalni intenzivni negi zelo strogi glede higiene.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?