|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelen kakec
4.8.2005 23:28:03   
maja&m
Oj!

Mene pa zanima kaj naj bi top omenilo.Naš Urban že nekaj dni kaka zelen drekec.Naj povem še to,da je polno dojen,da je kolikor mu paše -da imam dovolj mleka in da smo nedavno prišli iz morja.Ali bi bilo najbolje,da zjutraj pokličem dr.,da se pridemo pokazat?

Hvala za nasvete

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zelen kakec
4.8.2005 23:39:40   
D@isy
Pri nas je tudi kakala zeleno pri polnem dojenju. Ker se po treh dneh ni nehalo, sva šli k zdravniku. Dejal je, da nimam kaj skrbeti, če pije moje mleko, da je to povezano z želodčno sluznico.
Za ziher se pa kar pojdite pokazat.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zelen kakec
5.8.2005 7:37:47   
mimica
Če kaka zeleno tudi pomeni, da ima krče. To je meni povedala zdravnica. Zgleda pa kot da bi jedel travo.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zelen kakec
5.8.2005 8:07:53   
tinatona
Moj je pa na adaptiranem melku in tud kaka zeleno, pa nima nobenih krčev. :zmeden:

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zelen kakec
5.8.2005 8:12:22   
Sabina7
Pozdravljene,
nam je pediatrinja povedala, da se pri adaptiranem mleku pojavi zelen kakec zaradi dodanega železa v mleko.In ker ga je včasih preveč, ga telo na tak način izloči.
Lep pozdrav,
Sabina

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zelen kakec
5.8.2005 9:18:56   
Anonimen
Nam so tudi rekli, da je pri dojenih zelen kakec pokazatelj, da je imel krče.

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   zelen kakec
5.8.2005 9:34:23   
mimica
Pri mojem :duda: glede zelenega kakeca in krčkov 100% drži. Je pa dojen, ne vem pa kako je pri otrocih, ki niso.Opazuj, mogoče samo misliš da je siten ( tako kot sem jaz ) v resnici pa ga je zvijalo.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zelen kakec
5.8.2005 9:35:11   
mimica
Tako kot sem jaz mislila, da je siten in ne tako kot sem jaz sitna. Da ne bo pomote:zmeden2::)-

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zelen kakec
5.8.2005 10:24:39   
Vrtnica1
Tudi naš Žiga ima občasno zelen kakec, jaz sem ga pokazala zdravnici in je rekla, da je to oksidirano blato, ker menda ori hranjenju poje veliko zraka in blato oksidira :zmeden:. kaj pa jaz vem. Toliko je teorij o tej zeleni barvi. Sin moje kolegice pa ima zeleno blato, ker ima neko bakterijo v črevesju :zmeden:: Jaz ga opazujem in pazim na vsako spremembo. Se pa ta zelena barva spreminja od temno zelene do flourescentno zelene, kadar je zelenom je blato tudi bolj tekoče. Mi se dojimo, ene 5x sem mu pa dodala hrano - mogoče je pa tudi od tega. Nimam pojma. Vsak mi pove drugače. Ker je Žiga zaenkrat živahen, ima apetit in lepo napreduje, pač ne kompliciram.
lp, v. :rozica:

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zelen kakec
5.8.2005 11:41:40   
maja&m
Da vam povem,smo danes kar dr. poklical,pa je rekla,da če ni spremembe v razpoloženju,da ni nič narobe.Da gre najbrž za spremembo okolja,ker smo ravno iz morja,aja pa še to je možno,da sem jaz kaj takega pojedla.Nima pa nobenih krčkov.

Punce hvala vam

LP

Maja

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Punkcija IVF
Vitaebella

Ali je bila punkcija v postopku IVFa boleča?

Da (12%)

Ne (4%)

Zelo (2%)

Ne, ker sem bila uspavana (4%)

Ne, ker sem pred postopkom vzela protibolečinsko zdravilo (2%)

Nisem bila na umetni oploditvi (76%)


Število vseh glasov: 318

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!