|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaspanec
12.11.2005 0:41:17   
alfa
Naš malček pri 7 tednih še vedno večino časa prespi, danes je bil buden cca 5 ur (vsega skupaj z nočjo vred)  pa me zanima a vsi dojenčki tako veliko (no vsaj meni se zdi veliko) spijo? 
V glavnem zgleda tako, da se zbudi samo kadar kaj potrebuje, mogoče malenkost še pogleda naokoli in bumf že spi nazaj. So dnevi, kadar ga mučijo krči in vetrovi, no takrat res manj spi in res počasi postaja vedno tudi dalj časa buden ampak je to še bolj poredko.
Poleg tega ponavadi spi oz. zaspi tudi med dojenjem, ponavadi kar z odprtimi ali napol odprtimi očmi pa še sanja zraven, da se mu okice čist rolajo....
Zato me zanima tudi, če je še kje kakšen, ki se mu tudi tako mudi spati, da še oči nima časa zapreti?

LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaspanec
12.11.2005 7:46:06   
ZARA
oj...moja je bla taka zaspanka...skoz in povsod je samo spala, pa kamorkoli si jo user posted image  dal ležat...se mi zdi da je takih otrok precej malo, glede na to da se mamice dosti pritožujejo, da jim otroci ne spijo...no, Zara je to prakticirala do 6 meseca, potem je blo mal bolš...pa ne dosti...
lpk

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaspanec
12.11.2005 9:07:49   
Anonimen
O, kako smo lahko vesele take mamice, ki imamo take zadovoljne zaspančke. Moj je bil tudi tak. Ni lepšega kot gledati, kako mali dojenček zadovoljno spančka.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaspanec
12.11.2005 9:10:42   
simona2
Tudi moja  dvameseca in pol stara user posted image  je podobna zaspanka. Spi zelo veliko, še sploh v vozičku, če smo zunaj tudi 4 ure, če je treba. Mogoče res ne spi trdno, vendar se meni zdi, da ko vse skupaj sešteješ z nočjo vred, še vedno večino časa prespi. Po svoje je to super, po drugi strani, pa mi je včasih ful dolgčas in jo začnem kar lubčkat med spanjem. Potem se včasih zbudi in je seveda tečna kot driska, kar je logično, saj smo tudi mi tečni, če nas nekdo na silo zbudi. No mogoče, je počasi videti malo spremembe in ostaja budna malo več časa.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaspanec
12.11.2005 9:50:02   
Udb
ne pritožuj se! ;) Jaz se pa pritožujem zaradi pomanjkanja spanja! user posted image

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaspanec
12.11.2005 10:23:32   
PBJ
Blagor vam...Moj je bil star tri tedne pa je bil pokonci tudi 8 ur skupaj in sem bila samo zadovoljna, da ni to bedenje prakticiral ponoči.
Zdaj pa pri štirih mesecih podnevi spi samo še dopoldne 2x po pol ure popoldne pa non stop gor, do pol desete zvečer, ko zaspi.


lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaspanec
12.11.2005 10:32:31   
morskadeklica
Bodi vesela, moja je prve 3mesece spala full malo. Ponoči je še nekako šlo (beri od polnoči do 6zjutraj), podnevi pa dvakrat na dan po 10min, ostalo pa je "zahtevala" nošenje. Lahko si predstavljaš, da mi je zmanjkovalo časa za osnovne stvari (tudi za lulatuser posted image ). Res, bodi vesela

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaspanec
12.11.2005 11:31:11   
Sugy
Bodi vesela, moj podnevi nič ne spi, pa je tudi star 7 tednov... Upam, da bo kaj bolje, saj res komkaj, da grem lulat, tako kot je rekla morskadeklica user posted image

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaspanec
12.11.2005 11:47:01   
alfa
hvala vam za odgovore, o saj jaz sem zelooooooo vesela in ni bilo mišljeno kot pritožba, samo zanimalo me je, če je kaj zaspancev.....

lp

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaspanec
12.11.2005 22:04:15   
KODA
Naš tamlajši je bil tak zaspanec,da kakor si ga postavil,tako je obležal.Komaj se je kaj premikal.Kot dojenček je bil zelo lenoben.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




jansa or turk?
gabb

which is a bigger fool - jansa or turk?

jansa (75%)

turk (25%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!