|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zascita posteljice, posteljnina
7.2.2011 12:48:13   
rogljicek
ne vem, kako se tisti zadevi rece, ampak... jo das okoli posteljice, da se z glavo ne butajo v stranice user posted image
Katero priporocate (in zakaj):
-nizko (Ikea), ki pride okrog
ali
-visoko, samo ob vzglavju (baby center)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zascita posteljice, posteljnina
7.2.2011 13:25:43   
Katy78
Mi imamo ta visoko, mislim, da sem jo kupila v BC, in sicer že od vsega začetka - če bi jo dala stran ali pa če bi imeli ta nizko, bi bil ves v buškah. user posted image Po moje je odvisno od otroka - če se po postelji fajn premetava, je boljša ta visoka.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 7.2.2011 13:26:21 >

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zascita posteljice, posteljnina
7.2.2011 13:33:46   
hedviga
Mi imamo visoke in nizke.
Nam je prav hodilo da so bile okoli, ker se obra vrtita v spanju. no, zdaj že manj, ker enostavno postajajo posteljice premale. Sem pa začela uporabljat ožje, nižje obrobe pri Mihatu, ker je zlezel iz posteljice ob pomoči obrobe. user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zascita posteljice, posteljnina
7.2.2011 15:25:22   
Precious
reče se obroba za posteljouser posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zascita posteljice, posteljnina
7.2.2011 16:03:43   
mamamajča
Tukaj maš visoke za celo posteljico

http://www.recinko.si/visoka-zascitna-obroba-posteljico-300-p-2374.php

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zascita posteljice, posteljnina
7.2.2011 20:20:21   
K_a_t_i
Nizke so načeloma za takrat, ko imaš ležišče še dvignjeno, visoke za takrat, ko ga spustiš. Ker pa to ni najbolj prijazno do denarnice, priporočam visoko (pa malo zatlačiš takrat, ko je ležišče dvignjeno). Mi imamo takšno samo pri glavi pa mi v fazi, ko mali začnejo plezati, ni všeč. Ampak saj to je samo kratek čas (imamo drugje pač zatlačene zvite brisače user posted image ).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zascita posteljice, posteljnina
7.2.2011 20:58:34   
m_o_i
Ikeino si nabavi le, ce je posteljica dimenzij 60 x 120; na 70 x 140 je ne bos dobila, ker bo prekratkauser posted image  (men manjka tistih cca. 30 centi)user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zascita posteljice, posteljnina
7.2.2011 21:09:45   
rogljicek
jaz bi jo itak sama neredila, pa ne vem katere naj se lotim. Nieke je stara 10 mesecev in se je zacela butat ob robove, pa vstajat, pa plezat,...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zascita posteljice, posteljnina
8.2.2011 9:14:26   
mamamajča
Definitivno visoko. Moj tri pa pol mesečnik se že zdj uspe toliko obrnit, da mi kaj druga, razen za okrog in okrog sploh ne pride v poštev.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?