|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaraščeni nohti
7.3.2008 16:07:08   
Nacka
Mojemu 6. mesečnemu fantku sta se na nogah malo ognojila pavčka (ob nohtu). Nohtov na nogah sicer nisem še nič rezala, ker še niso dovolj zrasli. Pediatrinja mi je predlagala namakanje v fiziološki razstopini in mazanje s canestenom. Zanima me, če ima kdo podobne izkušnje in kaj ste naredili?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaraščeni nohti
7.3.2008 17:05:01   
drobižek
Obkladki s fiziološko raztopino zanesljivo pomagajo!

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaraščeni nohti
7.3.2008 19:19:46   
pajac
Jaz sem pa sčistila prstek z fiziološko in namazala z Bepanthenom, nato pa nogavičke gor dala. je šlo nazaj v 3 dneh. Canesten, bi jaz prihranila, za kaj bolj pomembnega...

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaraščeni nohti
7.3.2008 21:09:13   
MADMAX
No ravno sem želela odpret to temo, ker sem pri sineku pred dvema dnevoma ugotovila rdečico na palčku ob nohtu in misliva it v ponedeljek k pediatru.
Mu bom z fiziološko obkladek naredila.
Me pa zanima ali ste dobile recept za kremico Bepanthen ali kaj podobnega?
Ali jo grem kupit sama?

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaraščeni nohti
7.3.2008 21:46:15   
Nacka
Kremo Bepanthen dobiš brez recepta in je uporabna za vse mogoče- izpuščaje, suho kožo (tudi za odrale), vneto ritko...

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaraščeni nohti
7.3.2008 22:32:50   
pajac
pa ni na recept...

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaraščeni nohti
8.3.2008 13:26:18   
binči
Tudi moji ščerki se je na nohtu zagnojilo ko je bila stara 1 mesec.Zaradi tega sem šla k zdravnici ona pa me je celo poslala na jesenice na kirurgijo.
Tam pa so mi rekli da najbolje pomaga kamilica.
Večkrat na dan daj sinu nogice v mlačno kamilico in naj se namaka v njej, ko pa končaš
pa namoči gazo v kamilico in mu nogo povij.
Meni je to zelo pomagalo, že nasledni dan se je opazila razlika, v roku enega tedna pa ni imela nič več gnoja in noht je normalno naprej rastel.

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaraščeni nohti
13.3.2008 12:24:44   
novakatja
Mi imamo od 3.meseca starosti težave z vraščanjem na palčkih nog. Ko je bilo zagnojeno smo mazali z Betrion kremo (pediatrinja) ter kopali v hipermanganu, čez dan je imel pa obkladke s fiziološko raztopino. Lepo se je pozdravilov 1 tednu. Kasneje je večkrat postalo rdeče, pa mu takoj dam za nekaj dni obkladke, pa samo mine. Zdaj ima 5,5 meseca.

(odgovor članu binči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?