|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaraščena lulika
25.8.2008 18:48:47   
ALJA75
Ali ima kdo izkušnje s tem?
Kako hitro se odpravi ta problem?

Stara je 11 mes, in danes ji je ena druga pediatrinja ugotovila, da ima zaraščeno luliko tem me poučila kako ji moram sramne ustnice narazen vlečt. Ampak  to se meni res zdi neprijetno...kaj šele za ubogo pikico.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaraščena lulika
26.8.2008 7:15:50   
janapan
jaz sicer nimam izkušenj...njej je sigurno neprijetno, ker jo verjetno malo boli ampak tebi pa nima zakaj biti....to moraš delati da ne bo imela večjih problemov kasneje. Deklice običajno nimajo težavb s tem lahko ti pa povedo punce kako je s fantki ki imajo pogosto težave s kožico na lulčku...

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaraščena lulika
26.8.2008 7:30:00   
anteja
evo odgovor iz prve roke...moja hčra je imela to. Ravno tako so ji to ugotovili pri 11 mesecih, ko so jo sploh prvič pregledali "spodaj". Dali so mi napotnico in me napotili do svoje G( imela je popolnoma zaraščen vhod v nožnico). Takoj sem vedela, da k svoji G pa že ne, zato sem se pozanimala, če kje v Sloveniji obstaja G za dojenčke. In res. V Novem mestu je G dr. Fetih, ki naju je z veseljem sprejela. Pregledala je malo in na hitro potegnila narazen, tako da je mala zacvilila, vendar je bilo to to.Nekaj dni jo je peklo ko je lulala v plenice. Dobili smo tudi hormonsko kremo s katero smo morali točno sedem dni mazati luliko. Povedala nam je, da se zagotovo še kdaj zarase do 4 leta. In res. Septembra bo punčka stara 4 leta in k njej smo odšli vsega skupaj še 3x, vendar brez hčerke, le po hormonsko kremo - drugje se jo ne da dobiti. Zdaj ima vhod v nožnico odprt, vendar zelo velik presredek. Zakaj vse to traja do 4 leta - baje se takrat začnejo tvorit hormoni za vlažnost nožnice. Aja, pa vsak dan po umivanju smo mogli sramni ustnici mal naraze vlečt. Če želiš kaj več mi lahko javiš na zs,kjer lahko dobiš tudi tel. št. od Fetihove

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaraščena lulika
15.5.2009 17:20:26   
evelin
Tudi midve imava sedaj ta problem. Je rekla P da naj jo zdej večkrat na dan fajn umijem noter in malo raztegujem, čez en mesec pa kontrola. Če ne bo boljš pa bo dobila neko kremo.

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu anteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaraščena lulika
15.5.2009 19:59:17   
blemma
pozdravljene,

le eno vprašanje, ali pediater redno pregleduje predel spolovil? Moje hčerke, ki ima 1 leto, namreč pediatrinja ni nikoli pregledala, je bila vedno v plenički. Sicer mislim, da je vse ok, ampak me vseeno to zanima.

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaraščena lulika
15.5.2009 20:00:37   
evelin
IZVIRNO SPOROČILO: blemma

pozdravljene,

le eno vprašanje, ali pediater redno pregleduje predel spolovil? Moje hčerke, ki ima 1 leto, namreč pediatrinja ni nikoli pregledala, je bila vedno v plenički. Sicer mislim, da je vse ok, ampak me vseeno to zanima.


Mojo je vedno pogledala

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaraščena lulika
15.5.2009 21:19:27   
vandame
IZVIRNO SPOROČILO: blemma

pozdravljene,

le eno vprašanje, ali pediater redno pregleduje predel spolovil? Moje hčerke, ki ima 1 leto, namreč pediatrinja ni nikoli pregledala, je bila vedno v plenički. Sicer mislim, da je vse ok, ampak me vseeno to zanima.


moja je stara 19 mes pa jo do sedaj še ni pogledala.

Kak pa veš da ima zaraščeno vagino. Kako to ugotoviš

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Ali vas skrbi gospodarska kriza?
Spark



da (60%)

ne (20%)

ne vem zakaj se gre (4%)

vse skupaj je samo blefiranje Amerike (11%)

briga me (6%)


Število vseh glasov: 360

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!