|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaprt dojenček
20.7.2005 21:00:09   
ninci
Pred par tedni smo našemu (takrat 6 zdaj že) skoraj 7 mesečniku začeli dodajat gosto prehrano.
Zdaj nam že kar lepo je imel je pa velike težave pri kakanju ko je jedel kupljeno kašico iz banane (bili smo na izletu ) in enkrat po korenčku. Najprej dva dni ni bilo nič potem pa je prišla trda klobasica. zelo se je in napenjal in zelo ga je bolelo, drugače malo joka takrat pa smo imeli kar hudo uro.

Zdaj me zelo skrbi kaj mu ne smem dati in kaj lahko.

Ali so vaše izkušnje take da to kdaj mine in je tak odziv samo zdaj ko je to jedel prvič, ali bo vedno tako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zaprt dojenček
20.7.2005 21:03:37   
Annny
Ninci, to bo sicer slej ko prej minilo, ampak za otročka je to neprijetno in mučno.
Obstaja veliko domačih receptov proti zaprtju, ampak vsi ne delujejo pri vseh dojenčkih.
Mi smo imeli enak problem- kakih 5krat sem ji ob zaprtju dala glicerinske svečke (lekarna!), potem pa se je prebava uredila!

LP

(odgovor članu ninci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zaprt dojenček
20.7.2005 21:07:35   
jazz
Mi s kakanjem nimamo glih problemov, saj tudi poje zlo malo kupljenih kašic. Svetujem ti pa lahko da mu v takem primeru daš jabolčni kompot, ki je kakšno uro stal na sobni temperaturi. Našega požene ko strela. Aja, pa ravno včeraj menda so punce govorile o tem, kako jim s toplomerom malo podražijo po ritki... To je tudi nam uspevalo.

(odgovor članu ninci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zaprt dojenček
20.7.2005 21:26:50   
zmaga
Oj !
Če si ugotovila po čem je zaprt, potem pač te kašice ne dajaj. Saj je star že toliko, da pride veliko kupljenih kašic v poštev.Naša Iza je začela zelo poredko kakat od 6m naprej. Včasih ni kakala tudi po en teden. Pediatrinja je rekla, da ni panike, ker je dojena, jaz pa sem se vseeno sekirala. Parkrat sem ji dala sladke kamilice, so pomagale.Pa banane smo za nekaj časa črtali z jedilnika.
Kar se pa termometra v ritki tiče je ena punca že zelo dolgo časa nazaj super napisala da to ni niti slučajno v redu ( se pa ne spomnim več točnih razlogov ).
Kakanje se je Izi uredilo šele kakšen mesec nazaj.
Lep pozdravček !

(odgovor članu ninci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zaprt dojenček
20.7.2005 21:27:53   
špelica
Proti zaprtju pomaga veliko tekočine, kompot je odlična izbira, mi pa pijemo tudi sok iztisnjen iz sadja(lubenica, melona, prej pa tudi hruška, pa zmešana z vodo)od osmega meseca dalje.Ko popije kake dva deci tekočine, se vedno pokaka. Je pa res, da je bil zaprt mogoče samo kakšen dan, se niti ne spomnim.

(odgovor članu ninci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.7.2005 22:29:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   zaprt dojenček
20.7.2005 23:03:50   
Annny
Naša je bila ob uvajanju enostavno zaprta od katerekoli hrane- domače ali kupljene. Ni recepta! Prebavni trakt je še nezrel in se šele privaja na svojo funkcijo!

(odgovor članu ninci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?