|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanima me
13.2.2005 11:02:52   
Gina
Zadnje čase me vsakič znova zaboli, ko dekleta pišejo, da med nosečnostjo krvavijo in da so potem splavile. Sama sem krvavela med nos. - pa še ves čas-in je bilo vse ok.
Ali mi lahko zaupate, koliko vas je krvavelo in če ste potem normalno donosile? Ali so bile te krvavitve v začetku nos. ali kasneje?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   zanima me
13.2.2005 11:03:47   
Anonimen
Jaz nisem krvavela. Ne vem, ali se "nekrvaveče" tudi lahko vpišemo, ampak verjetno za primerjavo lahko.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zanima me
13.2.2005 11:07:12   
Magi*
jaz sem krvavela, pa ne na začetku, pač pa nekje v sredini 4. meseca pa do konca 5. pa krvavitve niso bile non stop ampak enrat bolj, drugič manj... sem bila na ležanju, rodila 18 dni pred rokom. ostalo je bilo vse OK. nikoli niso ugotovili zakaj.

M

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zanima me
13.2.2005 11:12:57   
Maxica
Se pridružujem Splišni. Hvala Bogu nisem krvavela:).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zanima me
13.2.2005 11:24:18   
tina.nika
Tudi jaz sem v nosečnosti krvavela in sicer tam okrog 11. tedna. Sem šla za par dni v bolnico kjer sem sama od sebe nehala krvaveti( vzroka krvavitve niso ugotovili ) in rodila šest dni pred rokom zdravo babiko.
lp, Tina

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zanima me
13.2.2005 12:59:37   
Taša
Pred Niko sem imela en spontani splav.. Začel se je z krvavitvijo v 7. tednu nosečnosti...Čez nekaj časa sem zanosila in donosila brez krvavitev Niko, vendar sem bila zadnji mesec v bolnišnici, ker so ugotovili da bi naj bila Nika zahiranček, jaz pa naj bi imela premalo plodovnice... Vendar se je vse srečno končala.. Rodila se je povsem zdrava Nika,:bravo::bravo: ki je danes že stara 6 let...
No potem smo se čez nekaj let odločili še za enega :duda:, zanosila sem vendar v 7 tednu ploda niso našli zato je najprej sledila laproskopija ( so sumili na izvenmaternično nosečnost) potem pa še čiščenje-šlo je za odmrtje ploda.... Jaz pa sem se potem komaj psihično pobrala in že mislila da se sploh ne bomo odločili več za :duda:... Ker pa čas celi rane smo se odločili in zopet sem zanosila. Takoj, ko mi je začela zaostajati menstruacija in ko mi je test pokazal nosečnost mi je moj ginekolog predpisal dabroston tablete... vendar sem v 6. tednu začela krvaveti.(naj bi šlo za vgnezditveno krvavitev):zmeden::zmeden:.. Spet se mi je zrušil svet, vendar se je na srečo končalo srečno.... Julija 2004 sem rodila povsem zdravo :duda: Mašo!!!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zanima me
13.2.2005 13:43:16   
ajda11

T udi jaz sem v prvi nosečnosti krvavela čisto na začetku 8 tedna. Bolnišnica ni bila potrebna, ampak res strogo ležanje in tablete, za ime le teh pa se več ne spomnim. Mi je ginekologinja razložila, da se zaradi premalo nekega hormona (žal spet nevem katerega) ni začela tvoriti posteljica okoli ploda. Brez posredovanja bi prišlo do splava.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zanima me
13.2.2005 14:36:27   
dory
Jaz sem krvavela...pa sem imela skoraj celo nosecnost cist normalno...razen zapletov na koncu,ki so pa ze druga zgodba...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zanima me
13.2.2005 15:40:15   
Anonimen
Jaz krvavela do 15. tedna..če sem še dalje pojma nimam, ker nisem želela več gledati...sem z zaprtimi očmi delala kar je bilo potrebno. Donosila normalno!

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   zanima me
13.2.2005 15:55:45   
lefairyon
glede na to, da sem imela zelo neredno M. nisem niti vedela, da sem noseča, saj sem imela ciklus prekinjen dva meseca, potem pa spet...pa spet naslednji mesec nič, pa sem šla k G., da vidim, kaj je na stvari...no, pa sem seznala, da sem :nosecka: že tri mesece...pa ni blo nič narobe, saj sem imela lepo in prijetno nosečnost...zdaj je pa korenjak star že 14 mesecev...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zanima me
13.2.2005 15:57:07   
KIRA
pri meni prve 3 mesece, pol pa več nič.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zanima me
13.2.2005 15:57:12   
KIRA
pri meni prve 3 mesece, pol pa več nič.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
13.2.2005 16:00:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   zanima me
13.2.2005 17:18:40   
Žan Luka
Tudi jaz sem imela te težave, a s tbl Dabrostone in z veliko počitka sem donosila zdravega sinka :duda:(na začetku sem nosila dvojčke,ampak je enemu plodu nehal biti srček:(().Krvavela sem od 5-ih tednov pa vse tja do 5. meseca.
LP:kuza:

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   zanima me
13.2.2005 17:26:33   
frutka_
Krvavela v 22.tednu. Ležala v bolnici teden dni, kravavitev so pripisali hormonskim motnajm oz. spremembam. Nič hujšega. Rodila normalno, ampak sem od takrat naprej pa do konca nosečnosti bila na bolniški.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   zanima me
13.2.2005 17:34:18   
rubin
tudi jaz sem krvavela na začetku in naj bi šlo za vnetje materničnega vratu. V 6. mesecu sem enkrat zjutraj zakrvavela in sem šla h G pa me je obdržu v porodn. na opazovanju, kjer so mi dajali Spasmex, a zakrvavela nisem več, k sreči. Tudi niso vedeli zakaj je prišlo do tega. Rodila pa sem 6 dni čez rok.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   zanima me
13.2.2005 18:06:43   
KIRA
punce, ko to berem, opažam da ste nekatere, tako kot jaz tudi morale jemat dabroston in spazmex.
po mojem mnenju sta ti dve zdravili pozitivno vplivali na mojo nosečnost in mi rešili bebico. kako pa je kaj bilo pri vas??

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   zanima me
13.2.2005 18:10:45   
filipinka
Krvavela sem do 12.tedna, zakaj niso ugotovili, kmer ni bilo videti nič narobe:zmeden2:, baje se to dandanes ful dogaja pa ne vedo zakaj!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
13.2.2005 18:41:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   zanima me
13.2.2005 18:52:36   
Lunca1
Jaz sem imela samo vgnezditveno krvavitev.

Lp Lunca

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   zanima me
13.2.2005 18:57:45   
zmaga
Jaz sem v nosečnosti krvavela štirikrat.Prvič v drugem tromesečju. Vedno sem bila nekaj časa v bolnici.Ker sem zanosila kljub septumu (pregrada v maternici ), je moja gin. rekla, da je to od tega. Ko sem bila v bolnici prvič, so rekli, da je posteljica prenizko, potem se je dvignila.Kasneje pa mi nikoli niso rekli zakaj krvavim.Tudi tablet nisem nikoli dobila. Je pa moja gin. rekla, da je zaradi septuma nevarnost splava ali pa prezgodnjega poroda. Od 2.meseca naprej sem bila na bolniški in sem do 6 meseca skoz ležala. No na koncu se je vse izteklo super, Iza se je rodila 2 dni pred rokom in z njo je bilo vse v redu (lahko bi se zgodili, da nr bi bilo)
Je pa šlo precej mojih živcev in ko bom nehala dojit, grem na poeracijo, da ta septum pošlihtajo, potem pa pride še kakšna pikica na vrsto.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   zanima me
13.2.2005 20:12:56   
HuAnita
Jaz sem krvavla v 8m, sem bila 5 dni v bolnišnici, nikomur ni bilo jasno, zakaj, ker je bilo na UZ vse ok. :zmeden2: je bila pa zdravnica na pregledu takoooo blazno nežna, da se mi je tkoaj po pregledu ulila sveža kri:(
Donosila sem normalno, rodila 10 dni prej.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   zanima me
13.2.2005 21:15:58   
puri
Jaz sem malo krvavela en teden okrog 5-6 tedna, bila sem 3 dni v bolnici, ker so mislili da je izvenmaternična nosečnost,........no, izkazalo se je, da ni in na koncu sem rodila zdravega fantka:)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   zanima me
13.2.2005 21:59:50   
Gina
Uh, potem pa le ni vse tako črno, kot sem prej brala. Saj jaz vem, kako je grozno, ko krvaviš, pa te ves čas skrbi. Sem imela 3 take nosečnosti, pa nobeni tega ne privoščim.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?