|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamasen nosek
23.1.2006 7:57:53   
kukec
pozdravljene
zanima me kaj storiti ce ima vas enomesecnik zamasen nosek in tezko diha. ocistila sem ga z vatko in dala fiziolosko. pa je ponoci tako tezko dihala. ali pomaga se kaj

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamasen nosek
23.1.2006 8:55:00   
Taja Nagaja
Poskusiš lahko tudi s pumpico. Midve jo uporabljava praktično od porodnišnice dalje (že pet tednov)user posted image , saj ima še vedno zamašen nos. Pred previjanjem ji nakapljam fiziološko raztopino, jo previjem, s pumpico izčrpam in s papirnato brisačko (naredim svederček) poizkušam potegniti zasušene "muce" ven. Ponavadi mi uspe. Res pa je, da se s pumpico precej namučiva, ker je našauser posted image precej majhna. Mogoče bi pomagal kakšen vlažilec zraka. Če pa bo vse skupaj en sam jok in stok, si pripravi vato - za tvoja ušesa. Če pobrskaš po foromu pa boš najbrž našla še kakšen nasvet na to temo.
Želim ti, da se nosek čim prej odpre in tvojuser posted image svobodno zadiha.

(odgovor članu kukec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zamasen nosek
23.1.2006 8:59:48   
Anonimen
Pozdravljena!!!
Že včeraj sem eni zaskrbljeni mamici odgovorila,glede zamašenega noska.
Verjami mi,pri vseh izkušnjah,ki jih imam,ko sem gor spravila tri otroke,
sem tudi sama zaskrebljeno,hčer z vnukom poslala k pediatru,ko smo
slišale,da otroček težko diha.Pa so se samo nasmehnili,Tako je tale stvar
pri čisto majhnih dojenčkih:ker nimajo še popolnoma razvitih nosnih
in obnosnih votlin,je slišati pri njihovem dihanju,kot,
da imajo večno zamašen nosek.Pa ni tako,normalno je tako dihanje.
Torej ti kar nadaljuj z fiziološko,saj mu spucaš tiste grde miške v nosku,
ki si jih sam še ne more.Če ni nobenega izcedka,ni prehlajen.

(odgovor članu kukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zamasen nosek
23.1.2006 10:05:23   
pikica123
Živjo!

Naša pikica je mela tud zdej zamašen nosek in nama je zdravnica svetovala, da preluftamo sobo, kjer spi, potem pa postavimo notr en lonc z vrelimi kamilicami, da je bl vlažen zrak in tako lažje diha. Pred spanjem smo pa vedno spucali nosek in dali fiziološko.
Pa je kar pomagalo, zdaj je že čist vredu.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zamasen nosek
25.1.2006 0:01:44   
Anonimen




zdravo,nas Luka je star 5tednov in ima tudi zamasen nosek-me pa zanima koliko to traje ker sem mi zdi ze dolgo kake 3tedne.radijator prizgem redko,sobo redno prezracim in do 5-6krat na dan mu dajem fiziolofko v nosek nakar z vato spucam.
prosim za kaksen nasvet




(odgovor članu pikica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zamasen nosek
25.1.2006 9:46:46   
Anonimen
Pupce brez panike!!1
Če vašim otročkom v pokončnem položaju ne priteče sluz ven,se
pravi,da niso nahodni.To kao težko dihanje je naraven pojav
pri dojenčkih.Nosna votlina ni še dovolj razvita in razširjena.
Zato samopomoč.Večkrat spucat mucke iz nosa z fiziološko.Svež zrak tudi ne škoduje.Vlaženje zraka v bivalnih in spalnih prostorih.
Trajalo bo pa nekaj mesecev.Naenkrat niti opazile ne boste bo to kao težko dihanje prenehalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?