|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj ne ven če je megla?
21.12.2007 21:01:41   
sju
....tudi že ko je star skoraj 1 leto ne??'

kakšno je vaše mnenje???

Hvala!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj ne ven če je megla?
21.12.2007 21:02:54   
Anonimen
in zakaj neuser posted image
Kdo pa je rekel, da ne sme???

(odgovor članu sju)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj ne ven če je megla?
21.12.2007 21:06:25   
BAMBINA_
Ja, res, kdo pa je to odsvetoval user posted image Danes prvič slišim kaj takega!!

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj ne ven če je megla?
21.12.2007 21:09:24   
Alfabeta
To sem tud jaz slišala. V megli in mraku. V mraku zato ne, ker imajo baje dojenčki nočne more, v megli pa je če se ne motim pregost zrak.

AMPAK TO SO po moje stare vraže, nič drugega. Čeprav se pri nas tega držimo, pa ne zavestno, ampak po naklučju.

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj ne ven če je megla?
21.12.2007 21:10:37   
ada2
zato, ker megla slabo vpliva na dihala in pospeši nastanek bronhitisa. ampak, če nima problemov lahko gre ven, naš Adam pa v meglenem vremenu lahko dobi astmatičen napad, zato se megle izogibamo, pa čeprav je star že 2 leti.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj ne ven če je megla?
21.12.2007 21:12:22   
Anonimen
ada2, hvala za razlago. Tega pa res nisem vedela. Sem mislila, da je spet kakšna pogruntavščina naših babic.user posted image

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.12.2007 21:24:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj ne ven če je megla?
21.12.2007 22:42:07   
lelaval
zato, ker megla slabo vpliva na dihala in pospeši nastanek bronhitisa. ampak, če nima problemov lahko gre ven, naš Adam pa v meglenem vremenu lahko dobi astmatičen napad,


Točno zaradi tega. Mraka pa se jaz nisem nikoli izogibala - pa naj pravijo vraže o morah in krčih kar čejo - potem bi tudi odraslim mrak škodoval.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj ne ven če je megla?
21.12.2007 23:02:56   
Ines.
Točno to vprašanje sem jest postavila pediatrinji. In je rekla, da so v megli tudi bacili radi. Lahko pa otročka ven peljem tut sredi noči, če mi paše, pa tut če dež iz škafa pada,...važn je le, da ga  v meglo ne peljem.Tako, da tista fora, da ga v mraku ven ne smeš pelat, pa res ne drži.

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj ne ven če je megla?
22.12.2007 11:28:09   
Pupa1
Mi tudi v megli ne gremo ven. Imamo pa to smolo, da živimo v Ljubljani, kjer je pozimi skoraj vsak dan megla, sploh letos je obupno!!! Včasih je megla po cel dan, zaradi tega je grozno slab zrak, saj se smog ravno zaradi megle ne dvigne, seveda. Že jaz komaj vdihavam ta slab zrak, kaj šele moja štiri mesečnica. No way, da gremo ven v megli.... Takrat prav zavidam tistim, ki živijo v malo višjih legah, pa na obali. No, danes je že tak dan. Pismo, ta ljubljasnka kotlina..., za zjokatuser posted image

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj ne ven če je megla?
22.12.2007 11:50:15   
Naja30
Uh, tega o megli pa nisem vedela sploh.user posted image  V Lj je res groza s tole meglo, saj je skoraj vsak dan! V mraku pa smo že bili vzunaj in ni bilo nobenih nočnih mor user posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakaj ne ven če je megla?
22.12.2007 14:40:03   
Tanayya29
Takrat prav zavidam tistim, ki živijo v malo višjih legah, pa na obali. No, danes je že tak dan. Pismo, ta ljubljasnka kotlina..., za zjokat


ma se strinjam.Jaz čakam že 3 dan doma....upam,da v prihodnje bo kaj sončka?user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakaj ne ven če je megla?
22.12.2007 15:43:02   
Teya*D.
Jaz pa sem slišala, da baje se v mraku ne sme ven dokler otrok ni krščen, ker lahko dobi krče in zaprtje. Vraževerno!Sem sprobala pa ne verjamem. Pa še glede dežja sem slišala nekaj pa ne vem več kako...da ne smejo otroka dobit kapljice dežja ker potem je tudi nekaj....
zame larifari...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakaj ne ven če je megla?
22.12.2007 17:14:12   
Rozmarinka
Ce bi se drzali tega da v megli ne smejo ven, potem bi bili LJ otroci skoz noteruser posted image  Pa se cela zima pred nami...no, vse s svojo mero, bi rekla jaz.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakaj ne ven če je megla?
24.12.2007 18:10:18   
Drnula
Jaz pa sem slišala, da baje se v mraku ne sme ven dokler otrok ni krščen, ker lahko dobi krče in zaprtje.


user posted image user posted image user posted image user posted image

Če aradi kake posebnosti megla lahko škodi otroku ... to bi menda že vedela če je kaj takega.
Sicer res ne vidim razloga pa naj bo megla, mraz, sonce, dež ...



(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zakaj ne ven če je megla?
24.12.2007 21:17:46   
Anonimen
Jaz pa sem slišala, da baje se v mraku ne sme ven dokler otrok ni krščen, ker lahko dobi krče in zaprtje.


Potem naša nikol ne bi smela it ven v mraku. user posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zakaj ne ven če je megla?
24.12.2007 21:58:03   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

Jaz pa sem slišala, da baje se v mraku ne sme ven dokler otrok ni krščen, ker lahko dobi krče in zaprtje. Vraževerno!Sem sprobala pa ne verjamem. Pa še glede dežja sem slišala nekaj pa ne vem več kako...da ne smejo otroka dobit kapljice dežja ker potem je tudi nekaj....
zame larifari...


ira
user posted image user posted image user posted image to pa so prigode naših babicuser posted image user posted image .

Za dež pa pravijo,da če dobi otroka pred prvim letom,da je potem pegast user posted image .Prva ni nič pegasta,pa naju je en naliv pošteno opral,druga pa še tudi nima nobene pegeuser posted image .

Meglo pa res odsvetujejo otrokom z bronhitisi,astmami ipd.Mi gremo vsak dan ven z obema kljub megli,ker drugače bi se jima user posted image .Sej ne pretiravamo,tako nekje za pol urce.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zakaj ne ven če je megla?
10.1.2008 14:01:33   
Anonimen
Midva sva bila glih danes zunaj v megli. Sicer le za 15min, samo da je zaspal v vozičku in to je to. Sedaj še lepo ninčka. user posted image

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zakaj ne ven če je megla?
10.1.2008 15:22:23   
Anonimen
V megli naj se res nebi hodilo ven, vsaj na daljše sprehode ne in zdravstvenih razlogov in ne zaradi vraž.
Je pa res stara vraža da naj se nebi hodilo po mraku ven. Čist lari fari.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zakaj ne ven če je megla?
10.1.2008 21:16:29   
jessy@
Jaz pa sem slišala, da baje se v mraku ne sme ven dokler otrok ni krščen, ker lahko dobi krče in zaprtje.
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

Joj, pol moj otrok ne bo nikoli smel v mraku ven, ker ni krščen!user posted image  Šalo na stran!user posted image user posted image user posted image

Jaz pa grem tudi v megli ven, sicer ne za dve uri, ampak za slabe pol urce. Drugače bi lahko bile zaprte že celo zimo, saj se ne spomnim, kdaj je bilo nazadnje sonce v LJ!user posted image user posted image user posted image
lp

_____________________________

28.1.2007 se je rodila naša princeska Lia.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zakaj ne ven če je megla?
10.1.2008 22:20:28   
ger06
Tudi mi greno vsak dan ven, ne glede na vreme, sej po eni strani se pa morajo tudi navaditi na vse vremenske razmere. Mi smo tud iz Lj. pa bi potem mogli biti že od novega leta doma...

(odgovor članu jessy@)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zakaj ne ven če je megla?
10.1.2008 22:55:44   
frufru
user posted image Meni je to čisto mimo. Mogoče v kakšnem iberindustrijskem naselju, kjer nastane smog. Drugače je pa moja babica rekla, da visoka zračna vlaga blagodejno vpliva na kožo. Vsaka stvar je za nekaj dobra, za nekaj slaba. Mi smo petek in svetek zunaj tudi če snete prekle z neba padajouser posted image  Od starosti 14 dni. Pa smo do sedaj pridelali 1 pošten prehlad, da smo inhalirali. Pa še to smo pozdravili na pehtin način (čajčki).

(odgovor članu ger06)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




MORJE
Ina78u

Na kateri otok?

Cres (27%)

Hvar (46%)

Rab (27%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!