|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za vse tiste, katerih malčki bruhajo!
4.4.2005 11:25:29   
ticko
Pozdravljene mamice!

No po 14 dneh poizkusov vam loh povem kako priti do tega da malčki ne bruhajo več (vsaj veliko, manj pa sigurno).

Tista logika, da je potrebno malčke dat čez ramo da podrejo kupčka je bla meni edino jasna, ampak kaj ko je ful bruhnil ven. No in sedaj že 14 dni podiram kupčka tako, da ga dam v naročje v sedeči položaj in ga naslonim na roko, tako sicer malo dlje traja da ga podre, ampak občutno manj je izbruhanega mleka in s tem posledično umazanih pleničk in oblekc.

Probajte pa boste videle kako zadovoljne boste in pa bolj mirne, ko ne bo spet tolk mleka šlo v nič...

Lep pozdravček!!!;)

R & M :duda::kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   za vse tiste, katerih malčki bruhajo!
4.4.2005 11:33:07   
Lu
Bomo probali. Ker tole bruhanje je :grrr:. Zdaj samo še perem pa preoblačim. Mi že oblekc zmanjkuje:(

lp Lu

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   za vse tiste, katerih malčki bruhajo!
4.4.2005 11:38:57   
ticko
ja, res je samo ljubo delo s tem polivanjem...

to sem pozabla napisat, ko damo otročka na ramo pritisnemo direktno na njegov trebušček in to pol povzroči bruhanje oz. polivanje.

Srečno pa pejmo hitro ven na sončka.... JUHU KOLK JE TOPLO DONS!!!!:kuza::kuza::bravo::bravo:

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   za vse tiste, katerih malčki bruhajo!
4.4.2005 22:51:43   
Tajča & Jaka
A je možno, da so naši otročički ki veliko bruhajo, zelo hitro spet lačni. Moj Jaka je na vsaki strani po 20 minut, potem pa ene trikrat tako bruhne, da se mi zdi, da je sla vsaj polovica ven. Potem se pa po eni uri že joka, pa ne vem ali je lačen ali je kaj drugega.
Pozdravček!:)

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   za vse tiste, katerih malčki bruhajo!
5.4.2005 8:50:43   
ticko
živijo!

ja pri meni je blo enako, ko mi je še bruhal in mi je ponavadi še ful čaja popil po dojenju in včasih še 90 ml dodatka. Zdj, ko ne bruha več je pa tudi dosti bolj sit, res pa je da dlje časa čakam na čudežni kupček. Zdj mi pa spi tudi po 6,5 ur - sploh ponoči in sem prezadovoljna, pa še dodajat mi ni treba.
Poizkusi drugače podirat kupčke, pa boš videla, sploh pa opazuj otročka če ti pravilno pije, ker se mora v 20 minutah ziher najest! koliko je pa star tvoj Jakec??

LP;
R & M

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Izbira bolnišnice
Janjikaaaa

V kateri bolnišnici ste oz. najverjetneje boste rodile?

Ljubljana (28%)

Maribor (12%)

Slovenj Gradec (9%)

Drugod po Sloveniji (47%)

Avstrija (2%)

Druge države (2%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!