|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 9:24:38   
Pupica
Ali ima katera izmed vas katero izmed teh vzmetnic?
 Kupujemo namreč vzmetnico za Tiino tavelko posteljo. Sedaj sem pa v dilemi, katero bi. Predvsem bi rada tako da je antialergijska, pa seveda medicinska. Po možnosti pa da se vlaga oddaja s spodnje straniuser posted image
V OPTIMI so mi svetovali ležišče iz pene (VISCOTERM), pa me sedaj to čisto bega. Saj sem bila prepričana, da je boljše iz lateksa.user posted image
Iz Dormea pa so dejali, da je itak vseeno, da je vsak "modroc" primeren za vsakogar, da je vsak antialergijski in medicinski....No po ogledu vseh (3) vrst mi je najbolj všeč TALALAY. A ga katera ima?
No če pa katera ve, še za kakšno boljšo varianto pa kar na plan z idejo!user posted image

LPuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 9:45:27   
Tia27
Dormeo?:))Videla sem zadeve prerezane in ti z zagotovostjo trdim, da ima najboljše vsaj zame slovenska postelja, imamo za našo malo in smo zadovoljni.Lateks, antibakterijski, proti pršicam, pa še prevleka se da za čez dobit, čudovito, tudi z možem spiva na jogijih od njih, ne morem prehvalit.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 10:13:58   
Pupica
Tia27 a imaš mogoče spletni naslov? Kako pa se reče tej vzmetnici? Drugače sem bila jaz vedno proti Dormeotu, ampak kaj ko na našem tržišču že kaj velik izbire ni.user posted image No vsaj jaz ne vem...

Hvala!

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 12:04:12   
Tia27
Slovenska postelja je firma, imajo jih po vsej slo, najbolje je da si greš k njim ogledat ponudbo, ne vem iz katerega konca si.LP

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 12:05:53   
Tia27
 Evo:http://www.postelja.com/slovenska-postelja.htm

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 13:53:07   
Pupica
Hvala Tia27, že user posted image

Ojej, nikjer ni nobenega emaila, da bi jih povprašla kaj predlagajo...tam pa je en mali milijon vzmetnicuser posted image Tia27 katero pa imate vi? No mi2 je ne rabiva, imava sicer že staro posteljouser posted image ampak ker je vodna bo zdržala še kr nekaj časa. Zanima me, katero sta kupila za hčerko?


< Sporočilo je popravil pupic@ -- 3.4.2006 14:01:20 >

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 14:05:07   
Andra
Pri nas ima kompletcela družina DORMEO vzmetnice in spimo fantastično. Ne menjam za nobene druge!!!!

http://www.dormeo.net/index2.asp?tn=product&pid=6711&c=434

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 19:34:07   
Anonimen
Jaz sem tudi vedno govorila, da Dormea pa ne, pa smo ga vseeno kupili, zdaj pa pravim, nič drugega, kot samo Dormeo user posted image
Sem ga ravno tamalemu naročila za posteljico 140x70 user posted image

Po moje boš slišala 100 različnih mnenj. Malo poštudiraj, kaj nudijo, pa malo boš najbrž pogledala tudi na ceno, a ne user posted image

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 19:35:50   
Pupica
Sem kar tja poklicala (slovenska postelja) in imajo GROZNO veliko izbirouser posted image . Ker pa so int.strani v prenovi, so se ponudili, da dobim tiskan katalog po pošti, svetovanje po telefonu, potem pa če bom želela si še v kakšnem studiu ogledam posamezno stvar.
Mene so enkratno presenetili z prijaznostjouser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
3.4.2006 19:46:09   
spacey
Mi imamo tudi Dormeo, tako za naju2, kot za tamalega in spimo super. Priporočamo. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
6.4.2006 19:18:27   
Pupica
Tinka, dobila si ga 140x70??????????
Jaz sem klicala šefa, ker sem jim zagrozila, da jih bom dala v cajtng, ker zavajajo potrošnike, ker imajo napisano, in oglašjejo tut, da imajo vse mere, potem pa niso imel 140x70.No to je bilo ko smo Tio pričakovali, in sem želela jogi, ki bi zdržal še kakšnega malčkauser posted image
Očitno je moja pritožba zaleglauser posted image user posted image user posted image Sem rekla, da jim tut plačam, sam da hočem tak jogi, pa so rekli da je nemogočeuser posted image
pol se mi je pa dormeo ful zameril.
Zdej pa s kermu kol govorim, pravi nej vzamem, z vzmetmi pa s kakšniom naravnim materialom ala kokos....in sem ful zmedena, ne vem kaj bi???
Vsak pa svoje hvali...sem dobila danes katalog, pa nič posebnega, po telefonu je bila prodajalaka bolj navdušujoča....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
6.4.2006 19:55:49   
Anonimen
Ja, pupic@, jutri dobimo DORMEO 140x70, pa tudi na njihovi strani ga lahko naročiš user posted image

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
7.4.2006 13:47:11   
Pupica
ja tinka74, zdej ko ga ne rabim večuser posted image . Sedaj kupujem velik jogi (90*200 oz. 120*200 še nisva odločena)...ampak očitno je zalegla grožnja z varstvom potrošnikov...me je direkt šef poklical nazaj pa s eneki opravičeval, ampak ni mogel do besede, so hormoni opravili svojeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vzmetnice OPTIMA vs.DORMEO
21.6.2012 8:16:09   
brezka
Pozdravljene po nekaj letih, ko je bila tema neaktivna. Ampak mislim, da je prav, da se s kakšnim dobrim nasvetom oglasim. Evo, za naše dva ta mala smo kupil modularne vzmetnice. Moram rečt, da sta začela kar naenkrat praktično celo noč spat, pa tudi ko sta bolana, ni več tak problem z zbujanjem, zarad nosa, ker lahko vzmetnico na enostaven način dvigneš in je problem hiter rešen. Pa mislim, da se lahko fedi pred tem res skrijejo, še posebi, k otroke zamika, da bi skakal po postli.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?