|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzglavnik?
24.7.2006 12:09:05   
kzlato
zanima me, kdaj se priporoča vzglavnik ? Moj user posted image  se toliko časa premetava pred spanjem in išče pravi položaj, glavico pa naslanja name. Ali obstajajo vzglavniki prav za dojenčke ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzglavnik?
24.7.2006 12:46:54   
Anonimen
Moj ga nima ,star pa je 15 mesecev
Niti mu ga ne bom dala.
jaz spim tudi brez vzglavnika po priporočilu zdravnika zaradi hrbtenice

(odgovor članu kzlato)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzglavnik?
24.7.2006 16:18:55   
tinkamiška
Hoj!

Jst sem ga kupila pri Odejici in je tak zelo nizek, majhen. Moja pupa je zelo polivala in sem ji zato vzidgnila vzglavje. Sedaj pri 7. mesecih(jutri bo 7) ga je navajena, čeprav se tudi zgodi, da ga odrine in spi brez. Kakor ji pač paše.

Imajo jih tudi v BC.

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzglavnik?
24.7.2006 16:53:47   
kzlato
tinkamiška hvala za odgovor. Anonimen, če nisi dovolj intiligentna ti povem, da nisem iskala takšnega odgovora in v bodoče nameseto, da se za anonimnostjo skrivaš in deliš nasvete, po katerih te nihče ne prosi se rajši igraj s svojim user posted image , kaj pospravi.....

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vzglavnik?
24.7.2006 17:19:11   
Anonimen
če bi bila ti bolj inteligentna bi uporabila iskalnik user posted image
se ne skrivam,ampak odgovorjam na neinteligentna vprašanja,ker osebek ne ve uporabiti iskalnik.
Za info: sproti se pospravlja,tako da nimam nič za pospravit
In moj user posted image me pa ne pogreša
rajši  ti pojd pospravit in se igrat s svojim detetom.mogoče ti bo povedal,če potrebuje vzglavnik

če ne bi prosila za druga menenja,bi se pozanimalo sama,ne pa spraševala tukaj :)

(odgovor članu kzlato)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vzglavnik?
24.7.2006 22:25:47   
kzlato
zanimajo me izkušnje, ne pa neumno nakladanje anonimnih. Če pač nisi razumela vprašanja in kaj sem želela nič hudega, pregovarjati pa se mi tukaj res ne da.

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vzglavnik?
25.7.2006 6:30:53   
tina104
Naš ga zaenkrat nima, ker ne bi imelo smisla, ker se vrti po postelji celo noč. Videla sem take nizke vzglavnike tudi v Pikapolonici.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?