|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vse pripravljeno?
28.3.2008 6:55:43   
Anonimen
Sem v 31 tednu nosečnosti.Imam že skoraj vse pripravljeno,razen res nekih manj pomembnih malenkosti.Kako je pa pri vas?Kdaj ste imele vse pripravljeno za novega družinskega člana?Sem v bolniški zato imam čas.Nekatere mi pa govorijo,da prehitevam.Kaj ve menite o tem?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 7:40:32   
srki
Delaj tako, kot je tebi všeč oz. kot ti misliš, da je prav. Jaz sem si kakšnuh 14 dni pred PDP-jem vse pripravila, pa tudi če bi si točno na PDP, bi bilo še dovolj časa, da si vse zrihtamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 8:11:28   
Naja31
Jaz imam PDP čez dva dni, pa smo voziček in jogi za posteljico kupili prejšnji teden. Torbo za porodničnico sem pripravila 3 dni nazaj, oblekice za dojenčka, ki jih bo potem mož prinesel, pa še nisem pripravila.
Ampak mi smo se 1 mesec nazaj še selili, tako da smo bili obremenjeni z drugimi bolj nujnimi zadevami.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 8:12:19   
srki
O, Naja, pol pa lahko že navijamouser posted image .

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 8:13:42   
Naja31
Ja, kar daj, ker potem bo mogoče user posted image  ven prišel. Za zdaj nič ne kaže, jaz imam pa vsega poln kufr user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 8:20:26   
ana b
Ti si kar prištimaj, mene je 2x prehitelo user posted image user posted image .

Srečno

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 8:49:24   
špelin@
Jaz sem tudi noseča približno toliko kot ti in že počasi spravljam na kup reči user posted image  Posteljica že stoji, previjalna mziica tudi, oblačilca že imam, samo oprati in zlikati jih je še treba (no, nekaj malega sem jih že), moram še oprati prevleko vozička, dobiti nazaj lupinico, ki sem jo posodila,... Meni se ne zdi prehitro - prvič sem rodila pri 38., drugič pri 37. tednih.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 9:44:21   
timika
Tudi pri meni je bilo en mesec pred PDP tako kot pri Naji, urejanje stanovanja, frke z raznoraznimi obrtniki, zaključevanje projekta v službi,...ni za govorit.

Oprano in zlikano za bebi sem imela vse, posteljica, kozmetika, oprema, voziček kupljen na večer, preden smo drugo jutro šibali...nas je pa lumpo presenetil 3 tedne prezgodaj, tako da avtosedež je očka kupil sam. Aja, pa kuhinjo so zmontorali v tem časuuser posted image .
Pa se vse izide, ni panike, medtem, ko mi je odtekala voda, sem laufala po stanovanju in pakirala torbo - imela sem vse skupaj v 5 min., sicer bi si jo bila pa verjetno pripravljala en tedenuser posted image . Potem sem s tistim ruzakom pridirkala po stopnicah cela naspidirana v enih japonkah, moj me je komaj dohajal, pred hišo pa rešilec in dva fantalina od reševalcev - zelo prijazna, da ne bo pomote - in onadva - alo, gospa, malo bolj počasi...in smo šli. Imam zelo lepe spomine na tisto nedeljsko presenečenje, sinko je prijokal potem čez 6 ur.

Tako da, imaš še čas...pa srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 12:14:37   
Naja31
laufala po stanovanju in pakirala torbo


Ja, jaz sem tudi en teden nazaj laufala po stanovanju in pakirala torbo, pa je bil potem lažni preplah. no, vsaj torbo imam zdaj spakirano, ker drugače jo verjetno še ne bi imela.

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 12:35:15   
timika
No, saj potem tam vidiš, da ne potrebuješ kaj več kot zobno ščetko, kak vazelin in polnilec za telefon...čeprav sem potem 4. dan mojega prosila že za britvice, da sem se malo uštimala pod pazduho pa to....se vidi, da je bilo z obema vse BP, dojenje je laufalo, mali priden in se me je že nečimrnost nazaj prijemala :).
veliko sreče, ko bo šlo zares.
LPT

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 18:51:59   
rokapi
Jaz sem v 31.tednu in je v glavnem že vse pripravljeno. Pri dvojčkih je treba računati, da bo malo prej...

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 18:58:39   
Anonimen
Jaz sem imela v 31. tednu že vse pripravljeno. user posted image

(odgovor članu rokapi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 19:20:34   
Taula
Jaz še nimam...imam še čas.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 19:32:58   
Anonimen
Midva sva 4 tedne pred porodom (ne)imela spalnice, ker sva brusila poden. V glavnem niti omar nisva imela, niti postelje.user posted image
V teh zadnjih tednih sva zrihtala komplet sobo, nakupila vse, kar sva rabila za dojenčka, še 12 ur prej (s popadki)user posted image kupovala nov računalnik.
V porodnišnico nisem nesla ničesar. Moj mi je kasneje prinesel le šampon in gel za tuširanje.user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vse pripravljeno?
28.3.2008 22:32:57   
bejbi3
Tudi jaz sem imela v takem času že skoraj vse pripravljeno, tudi sedaj imam -skoraj 37 teden. No, danes sem še dobila idejo premakniti pomožno ležišče čisto k najini postelji (predalnik pa vreči ven), pa v torbo sem si dala nogavičke  za dojenčka, ker sem jih prejšnjič pozabila doma. In to tretjič user posted image . Drugi dan je mož prišel malo kasneje, vmes pa je mene ali malega vsaj 5 sester vprašalo: a nimaš nogavičk?  user posted image

user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vse pripravljeno?
29.3.2008 8:52:56   
Naty*
No dejstvo je, da tud, če nimaš pripravljeno, se potem vse zrihta user posted image . Ampak js sm v bolniški in mi je blo ful dobr počasi spravljat na kup stvari, vsake tolk neki kupit in postavit na svoje mesto.
Zdej sem v 34. tednu pa mava že vse nabavljeno, oprano, zlikano, čakava samo še jogi za postlco in kozmetiko. No kozmetika bo v kratkem, jogi pa čez 14 dni...nekak mislim, da naš user posted image  ne bo prišel prej user posted image . Sem pa ful ziheraš in mam rajš, da vse čaka user posted image , kot pa da bi v bolnici mogla razmišljat po kaj naj še mojga pošljem user posted image .
Je pa seveda to zelo relativno, enim bl odgovarja počasi, drugim pa vse na koncu user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu bejbi3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!