|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina in izraščanje zob
27.5.2008 10:39:06   
Alfabeta
Pozdravljene!

Zanima me, tiste ki ste se srečale s tem, koliko časa prej so imeli user posted image  povišano temperaturo preden je ven pokukal zob?

Naša ima zopet 37,7C, roke obe v usta tišči, slini se kot polž, ampak ni videti da bi bil zob že zunaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vročina in izraščanje zob
27.5.2008 11:14:38   
mvzt
Živijo!

Moj user posted image  je ravno prejšnji vikend sprva bruhal,nato pa zakuhal na 38,8C....smo sprva mislili,da ima kakšno trebušno virozo.Vročina je trajala 3 dni,mali ni hotel nič jesti,niti ni pustil,da bi mu probala dlesen....v torek pa sem ga le nekako prepričala,da mi je odprl usta in zunaj je bil zobek user posted image  Sedaj se mu je pridružil že drugi,je pa mali ful prehlajen in mam občutek,da mu rastejo že zgoraj....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vročina in izraščanje zob
27.5.2008 13:27:11   
blue sky
Načeloma (takega mnenja so pediatri) naj otrok ne bi imel vročine zaradi zobkov. Vročina tudi povzroči rast zobkov, ampak obratno ne velja.

(odgovor članu mvzt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vročina in izraščanje zob
27.5.2008 16:19:21   
Lunc_a
Dobil zvečer vročino 40,zjutraj zobek pokukal in vročina odšla.
To kar pa P govorijo pa je druga štorija.Praksa in teorija nista enakiuser posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vročina in izraščanje zob
27.5.2008 18:23:25   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: mvzt

Živijo!

Moj user posted image  je ravno prejšnji vikend sprva bruhal,nato pa zakuhal na 38,8C....smo sprva mislili,da ima kakšno trebušno virozo.Vročina je trajala 3 dni,mali ni hotel nič jesti,niti ni pustil,da bi mu probala dlesen....v torek pa sem ga le nekako prepričala,da mi je odprl usta in zunaj je bil zobek user posted image  Sedaj se mu je pridružil že drugi,je pa mali ful prehlajen in mam občutek,da mu rastejo že zgoraj....



nekaj me zanima...moj ima iste simptome, ki si jih naštela...s tem da jih ima 6 že zunaj in so prišli ven brez težav!
zdaj pa vidim,. da mu spodaj rastejo...pa ima vse te znake: bruha, vročina, noče jest...samo mi je čudno, da mu jih je 6 brez problema zrastlo.

mi pa imamo verjetno virozouser posted image

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu mvzt)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vročina in izraščanje zob
27.5.2008 19:27:54   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Načeloma (takega mnenja so pediatri) naj otrok ne bi imel vročine zaradi zobkov. Vročina tudi povzroči rast zobkov, ampak obratno ne velja.


Moj prvi je imel za vseh 20 zobov 39 vročine, pa mi pediater še danes ne verjameuser posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vročina in izraščanje zob
27.5.2008 20:12:05   
Anonimen
Naš ima 4 zobke, pa niti pri enem ni blo vročine. Upam, da bo tako tudi vnaprej.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vročina in izraščanje zob
27.5.2008 21:31:50   
jančica
Tudi mi smo imeli čez vikend vročino, eno noč celo 39,5. Se mi je zdelo malo preveč, da bi bilo za zobke, kaj pravite? Ker drugih simptomov nima (da bi bil kaj bolan), samo jokav je  (še vedno), vročine pa ni več. Pa desna enkica spodaj je otečena že kake tri dni. Kaj tako dolgo traja, da zobek pokuka ven? Pri prvem zobku pa ni bilo nobenih težav (leva enkica).

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vročina in izraščanje zob
29.5.2008 7:53:24   
blue sky
Moj otrok pa je imel pri enem letu že 16 zobkov in nikoli vročine pred izraščanjem user posted image .

(odgovor članu jančica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vročina in izraščanje zob
29.5.2008 21:39:18   
Solero
Moj ima navadno dva dni vročino nato pa zobek (ali dva) pokuka-ta na plano.
Moja pediatrinja pa ne izključuje povezave med izraščanjem zob in vročino.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!