|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprasanje
30.8.2008 13:40:30   
Anonimen
Pozdravljene!

Imam prijateljico, ki je zanosila ''s prevaro''. S fantom sta sexala in koncal je na njenem trebuhu. Ko se je sel umiti, je domnevno ona vso spermo, ki jo je lahko z prsti zajela in vnesla v noznico. Po 3. poskusu naj bi ji uspelo in sedaj je noseca. Fant tega ne ve, sicer je srecen pa vendar...ne strinjam se niti pod razno, nacin na katerega naj bi to dosegla. Zdaj pa vas sprasujem; ne zelim ispasti neumna ampak cudezi obstajajo..torej.. KAJ BI RES LAHKO ZANOSILA NA TAK NACIN???? Ali se je mogoce le posluzila drugih trikov(beri;prevare partnerja)...Ali je to res mozno????

Lep pozdrav
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprasanje
30.8.2008 13:50:51   
Anonimen
Ima pa dolge prste user posted image  Drugače pa v te pravljice ne verjamem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprasanje
30.8.2008 16:18:45   
Naja30
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprasanje
30.8.2008 16:25:55   
LunaLuna
Pa dejte no že nehat s takimi glupimi vprašanji. Raje kako knjigo preberite! Morda se še kaj naučite. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprasanje
30.8.2008 17:00:29   
Želvi
Tale tvoja prijateljica pa ima domišljijo user posted image .

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprasanje
30.8.2008 21:55:35   
blaža
Poznaš tisti komad od Yourope: Is this love, when i m fillen? Is this a love,...

(odgovor članu Želvi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprasanje
30.8.2008 23:03:49   
baci
Pa dejte no že nehat s takimi glupimi vprašanji. Raje kako knjigo preberite! Morda se še kaj naučite.





ne moram verjet,da je lahko tako .......

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprasanje
30.8.2008 23:44:40   
Želvi
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Poznaš tisti komad od Yourope: Is this love, when i m fillen? Is this a love,...

Blaža, a ni to komad od Whitesnake-sov? user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprasanje
31.8.2008 7:42:23   
Anonimen
Zakaj naj ne bi bilo mogoče tako zanositi???!!!!

Spermiji po ejakulaciji so v gruči.....Čez nekaj časa ta gruča "koagulira" , se dobesedno rastopi in spermiji zaplavajo proti mater.vratu in naprej....

Eni moški imajo OGROMNO sperme....Drugi pa čisto malo...

Če je ta njen moški izbrizgal ogromne količine sperme, ki se jo je dalo z roko prijeti, ritko dvigniti in jih dati v nožnico....so ti spermiji imeli dovolj časa, da so zaplavali do cilja....
Kako pa potema "domača inseminacija" v Ameriki???? Na podoben način. Spermo iz banke dobijo po hitri pošti, se vzburijo in s posebno brizgalko vbrizgajo seme v nožnico. Z privzdignjeno ritko ležijo eno uro in v večini primerov zanosijo...

MOŽNO JE!!!

Moja izkušnja:

Če je moški zdrav in ima veliko količino sperme, lahko zanosiš mimogrede.
Moj prvi fant ni imel take sreče. Skupaj sva bila 7 let in nikakor nama ni uspela zanositev. ven je prišlo za majhno žlično sperme, skoraj brez predsemenske tekočine.
V em času sva se tudi skrega zaradi drugih stvari in šla na razen...

Moj sedanji mož....joooj...pa očitna razlika. Ker doživi vrhunec prehitro, sva poskusila, da gre prvo pod tuš in sva oralno opravila zadevo. Potem sva šla v posteljo in ko je v meni končal, sem se še par ur potem umivala, ker je sperma kar tekla in tekla...

Zanosila sem, ko sva rekla, da ne bova še imela dojenčka in sem po zgoraj navedenem odnosu šla takoj pod tuš in temeljito sprala nožnico.
Vseeno sem zanosila takoj....user posted image

Meni je dr.Reš pravil, da so moški v zadnjih 100. letih izgubili 70% svoje plodnosti, ki so jo imeli prej.  Da se sploh ne zavedajo, v kako slabem stanju imajo genetski material....

Ženske pa so se spremenile v nasprotno smer....Postale so bolj plodne in v poznih letih bolj zdrave, kot nekoč....user posted image

Jing/Jang.....

(odgovor članu Želvi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprasanje
31.8.2008 9:58:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!

Imam prijateljico, ki je zanosila ''s prevaro''. S fantom sta sexala in koncal je na njenem trebuhu. Ko se je sel umiti, je domnevno ona vso spermo, ki jo je lahko z prsti zajela in vnesla v noznico. Po 3. poskusu naj bi ji uspelo in sedaj je noseca. Fant tega ne ve, sicer je srecen pa vendar...ne strinjam se niti pod razno, nacin na katerega naj bi to dosegla. Zdaj pa vas sprasujem; ne zelim ispasti neumna ampak cudezi obstajajo..torej.. KAJ BI RES LAHKO ZANOSILA NA TAK NACIN???? Ali se je mogoce le posluzila drugih trikov(beri;prevare partnerja)...Ali je to res mozno????

Lep pozdrav

A tvoja prijateljica ve, da jo takole obrekuješ po internetu in da ni dovolj, da ti je na to vprašanje odgovoril ginekolog, morš res na vsak forum objavljati njeno zgodbo in tvoje začudenje nad njenim spočetjem. In tudi če je prevarala partnerja, to ni tvoja stvar, je njuno življenje.

Bodi vesela, da ima tvoja prijateljica idealne razmere tam spodaj in da ima fant ultra super sposobne plavalce. Vse ostalo te pa ne briga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vprasanje
31.8.2008 21:16:55   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni je dr.Reš pravil, da so moški v zadnjih 100. letih izgubili 70% svoje plodnosti, ki so jo imeli prej.  Da se sploh ne zavedajo, v kako slabem stanju imajo genetski material....

Ženske pa so se spremenile v nasprotno smer....Postale so bolj plodne in v poznih letih bolj zdrave, kot


Reš lahko govori samo o govedu - kravah, volih in bikih, ker je veterinar. Dokvalifikacija za ginikologa se mu ne pozna dosti.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vprasanje
31.8.2008 21:22:19   
Gina
Ja, lahko tako zanosiš. Sama poznam par, kjer sta imela težave, da on nekako ni mogel končati v njej. Otroka sta naredila na zgoraj opisan način. Zavestno. Hand made.user posted image  Pa ne samo enega. Ampak se ne hecam, čeprav je res mal hecno. user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vprasanje
31.8.2008 21:27:29   
amaya
user posted image


Je pa definitivno otrok ljubezni user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vprasanje
31.8.2008 22:23:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni je dr.Reš pravil, da so moški v zadnjih 100. letih izgubili 70% svoje plodnosti, ki so jo imeli prej.  Da se sploh ne zavedajo, v kako slabem stanju imajo genetski material....

Ženske pa so se spremenile v nasprotno smer....Postale so bolj plodne in v poznih letih bolj zdrave, kot


Reš lahko govori samo o govedu - kravah, volih in bikih, ker je veterinar. Dokvalifikacija za ginikologa se mu ne pozna dosti.


Tale je pa ena najbolj podlih v zgodovini foruma. Pod kritiko, misek user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vprasanje
31.8.2008 22:53:18   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Poznaš tisti komad od Yourope: Is this love, when i m fillen? Is this a love,...

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image




_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vprasanje
1.9.2008 7:42:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanosila sem, ko sva rekla, da ne bova še imela dojenčka in sem po zgoraj navedenem odnosu šla takoj pod tuš in temeljito sprala nožnico.
Vseeno sem zanosila takoj....user posted image


In si bila prepričana, da bo to pomagalo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vprasanje
1.9.2008 8:04:07   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: hothien
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Zanosila sem, ko sva rekla, da ne bova še imela dojenčka in sem po zgoraj navedenem odnosu šla takoj pod tuš in temeljito sprala nožnico.
Vseeno sem zanosila takoj....user posted image

In si bila prepričana, da bo to pomagalo?

Sem hotela že jaz to napisati, pa sem si mislila, mah naj flanca. Kot da bi brala Smrkljo in vprašanja 14 letnic ala. Saj ne morem zanosit če grem po s.o. pod tuš, a ne? Mama me bo ubila če zanosim. user posted image user posted image  

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vprasanje
1.9.2008 8:07:43   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Reš lahko govori samo o govedu - kravah, volih in bikih, ker je veterinar. Dokvalifikacija za ginikologa se mu ne pozna dosti.


To si pa zelo grdo napisala,mnogim ženskam ki niso mogle iz takšnih ali drugačnih razlogov zanositi jim je pomagal in jim še zdej pomaga da se jim je uresničila želja po otroku in tudi jaz sem med njimi in sm lahko zelo vesela da sm sedaj ponosna mamica male Ele.Zato bodi raje tiho in raje 5krat premisli kaj boš napisala.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vprasanje
1.9.2008 8:11:36   
Anonimen
Seveda se lahko tako zanosi, pa ne nujno zaradi tega vnašanje sperme z roko, temveč tudi ker že med samim odnosom iz penisa uhaja predsemenska tekočina, v kateri se lahko nahaja tudi kakšen spermij. In eden, v dobri formi, zadostuje. Zato je ta sistem zaščite "končati zunaj" nezanesljiv.

Kar se tiče Reševega odgovora o zmanjšani plodnosti moških: res je, posledica stresa in onesnaženja. Kakšen je on kot G. pa ne vem.

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vprasanje
1.9.2008 8:11:47   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ima pa dolge prste user posted image  Drugače pa v te pravljice ne verjamem.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vprasanje
1.9.2008 8:15:20   
bumerang
Misek je verjetno ciljala na njegov odnos do (nekaterih) pacientk - kakšen je, smo imeli priložnost prebrati večkrat na forumu - ne na pacientke same.
Tudi jaz sem enemu krasnemu izolskemu ginekologu rekla, da naj gre raje za veterinarja, če ni sposoben delat z ljudmi, potem pa zraven še dodala, da raje niti to ne, ker si še krave zaslužijo bolj humano obravnavo. Pa s tem nisem mislila na pacientke.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vprasanje
1.9.2008 8:20:28   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

KAJ BI RES LAHKO ZANOSILA NA TAK NACIN???? Ali se je mogoce le posluzila drugih trikov(beri;prevare partnerja)...Ali je to res mozno????

Lep pozdrav



Ne verjamem da je zanosila na tak način, kako pa je me pa niti porazno ne briga, kot tudi tebe ne bi smel.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vprasanje
1.9.2008 9:11:52   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

KAJ BI RES LAHKO ZANOSILA NA TAK NACIN???? Ali se je mogoce le posluzila drugih trikov(beri;prevare partnerja)...Ali je to res mozno????

Lep pozdrav



Ne verjamem da je zanosila na tak način, kako pa je me pa niti porazno ne briga, kot tudi tebe ne bi smel.


user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vprasanje
1.9.2008 9:35:45   
Anneda
Kaj pa pred izliv? Moški ima tudi pred izliv, ki ga ne more kontrolirati in če nista uporabljala kondoma, je veliko bolj verjetno, da je zanoslila s pred izlivom kot pa z vnosom s prsti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vprasanje
1.9.2008 9:56:22   
baguSka
Itak da je mozno. Je pa podlo. To ze nebi bla moja prijateljica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero ime vam je lepše?




Cvetka (16%)

Betka (20%)

ali Blažka? (63%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!