|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje za vas srečke
1.1.2008 22:13:17   
sunny24
Pozdravljene!
Torej, M bi morala dobiti včeraj, sem naredila test CB, pa je pokazal -. Danes ni o M hvala bogu ne duha ne sluha, me pa že več kot en teden bolijo bradavice oz pečejo, pri jajčnikih me špika in neki kot da bi brbotalo not, pa full sem občutljiva na nekatere jedi- kar mi je najbolj dobro, mi je postalo najbolj zanič na svetu.

Pa še  to: vsaka moja M do sedaj se je začela z rjavim izcedkom nekaj dni pred dejansko M, ta mesec pa tega ni. Cikel imam na 30 dni. Pa tudi urin mam precej temnejši.
Naj ponovim test ali naj počakam še kak dan?

Hvala za odgovore

Pa SREČNO 2008!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje za vas srečke
1.1.2008 23:06:06   
Pia77
sunny24, jaz bi na tvojem mestu še nekaj dni počakala z novim testom. Itak se ti nič ne mudi.
Barva urina pa žal nima nobene povezave z nosečnostjo, ampak samo s tem, koliko tekočine zaužiješ...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje za vas srečke
1.1.2008 23:27:12   
Sandrin
Počakaj še nekaj dni, potem pa ponovi test. Vsi znaki res nakazujejo začetek nosečnosti, ampak, veš, psiha včasih tudi naredi svoje,....sploh če si nečesa močno želimo (vsaj pri meni je bilo tako)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje za vas srečke
2.1.2008 0:41:49   
lelaval
Čisto verjetno, da še ni bilo dovolj hormona prisotnega, ko si opravljala test. Če še par dni ne bo M, ponovi test.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje za vas srečke
2.1.2008 7:21:08   
SuzanaKK
Jaz ti svetujem še, da test opraviš s prvim jutranjim urinom, ki je kar precej gost in ima veliko tega hormona. Jaz sem naredila dva testa, prvega popoldne in je bil celo neveljaven, drugega naslednji dan takoj zjutraj in sta se črtici pokazali v pičli sekundi. Držim pesti.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (23%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (77%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!