|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček
22.2.2010 19:07:41   
Anonimen
Zanima me do kdaj ste uporabljale vozičke recimo za sprehode po trgovinah...?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček
22.2.2010 19:35:46   
ledenaa
nikoli

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček
22.2.2010 19:44:14   
mateyka
a ti se greš v trgovine sprehajat? jaz grem vedno nakupovat tja.. user posted image
nakupujem tako, da v manjših pustiva voziček pri blagajnah in se vsede v nakupovalni voziček (to ji je ful všeč user posted image ), v hipermarketih pa greva z njim not, ker kar pustit pri blagajnah se ga pa tam ne upam. uporabljali ga pa verjetno bova dokler bo hotela..

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček
22.2.2010 19:46:22   
boni25
Ledenaa, nikoli?A pol si mela otroka skoz po rokah ze od majhenga al kako?user posted image Mi smo ga uporablal do leta pa pol,od majhnega pa skoz edin če je jokal ne vem zakaj bi ga mela po rokah če da mir v vozičku pa tud lazje gres v trgovino če je v vozičku.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček
22.2.2010 20:04:40   
Anonimen
mateyka-tudi mi gremo v trgovino nakupovati ne pa na sprehod ampak v BTCju naprimer nemoremo vzeti nakupovalni voziček in iti po trgovinah

(odgovor članu boni25)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček
22.2.2010 20:54:28   
Najaa
Dokler ni začela hodit, pri 13m. Pol se itak ni hotla več usest v voziček, nakupovalni je bila pa ful zanimiv.
Pri tavečji, pri tamali, ki je bila zdaj 1 leto, pa še uporabljamo voziček za v trgovino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček
23.2.2010 0:20:38   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: pijči
mateyka-tudi mi gremo v trgovino nakupovati ne pa na sprehod ampak v BTCju naprimer nemoremo vzeti nakupovalni voziček in iti po trgovinah


ma ne, saj vem, mal te hecam user posted image ker si napisala "sprehode po trgovinah" se nisem mogla upret user posted image

mah, jaz jo vozim povsod, ker če ne, hoče da jo nesem al pa ždi na mestu lahko tud po uro - kaj čem pol..
+ voziček mi je tud bonus - spodaj v košaro lahko zbašem stvari, ki bi jih drugače po rokah vlačila. meni pride prav. me bolj skrbi kako bom pol trogala, ko ne bomo mel več vozička  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček
23.2.2010 6:49:56   
Hope2
Star je 15 mesece in še povečini vzamem voziček, ker v nakupovalnem noče dolgo sedet (več kot 5 minut ni šans). Pa z nakupovalnega mi zleze venuser posted image . Še nekaj časa bomo uporabljali voziček za te namene, saj je hitro in enostavno. VSAke toliko grev abrez vozičk ain ga nosim ali pa hodi ali pa malo potrpi v nakupovalnem vozičku

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček
23.2.2010 8:13:33   
Katy78
Naš je star 15 mesecev in še vedno veliko uporabljava voziček. Če greva v trgovino sama, mi je veliko lažje, da ga imam v vozičku, jaz pa vzamem košaro, saj takrat nakupim le najnujnejše in ne rabim nakupovalnega vozička. Ko pa gremo vsi trije, največkrat nakupimo vse, kar rabimo in zato rabimo nakupovalni voziček. Nik se zelo rad vozi v njem, ker sedi višje in ima boljši razgled, ko sva pa sama z njegovim vozičkom, pa začne hitro sitnarit in mu je treba usta zapret s kakšno skorjo kruha ali piškotom. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?