|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vodene koze!!!
31.5.2005 20:15:02   
urši*
moj:love: dela doma , majo firmo in zaposlenih ene 7 delavcev in vsi imajo vodene koze , ker jih je eden prnesu od svojega otroka, oni pa jih še niso imeli.no moj:love: jih je že imel, sam me pa vseen skrbi , če jih lahko prenese na tamalega!!?:zmeden:
a katera ve , keko je s tem??
hvala;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vodene koze!!!
31.5.2005 21:25:59   
Gina
A odrasli imajo norice?:ups: A nimajo odrasli pri tem virusu namesto noris herpes zoster?

Vsekakor so norice zelo prenosljiva bolezen in se širijo tako po zraku kot z dotikom. Skratka kapljično. Komot jih dobi kdor je blizu. Pa tudi tvoj je lahko prenašalec, čeprav je tako veliko manj možnosti, da bi jih :duda: res dobil. Boš videla čez 14 dni do 3 tedne.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vodene koze!!!
1.6.2005 7:32:24   
Bela
Kot je Gina napisala!
Jast sm jih dobila pri 21h letih, pa je dobro šlo skoz.
starejši ljudje jih pa dobijo v obliki herpesa Pasovec, ki prizadane samo polovico teles...to vem, ker sem jih fasala od moje none, pr 75h letih
Za tistega, ki jih ni še prebolel, je skor gvišno da jih stakne, če je v bližini prenašalec ali bolnik...

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vodene koze!!!
1.6.2005 8:46:41   
Gina
Ja, samo jaz sem slišala, da pasovec (zoster) ni tako nalezljiv kot same norice. Ampak ne dam roke v ogenj, so pa tako rekli eni moji frendici, ko ga je dobila.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vodene koze!!!
1.6.2005 22:35:45   
CatJa
Jaz sumim, da jih je fasal tudi Jan. Ima kar nekaj flekcev po hrbtu in nekaj malega po nadlakti, v sredini pa male belo-rumene pikice. A je to to? In kako se to zdravi - z mazili ali tudi drugace? :((

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vodene koze!!!
1.6.2005 23:02:20   
Gina
V bistvu se nič ne zdravi, počakaš, da mine, izgleda pa tako kot si opisala, samo da bi bilo vseeno dobro pokazat zdravnici. Začnejo se pri glavi in se širijo po telesu navzdol. Čez dan, dva ratajo hrastice in se posušijo. Medtem dobiva še nove pikice, v intervalih, tako da ima nekaj svežih, nekaj na pol posušenih, nekaj čisto, potem pa odpadejo, se zacelijo. Pa ne sme si jih spraskat, ker puščajo trajne brazgotine. Sploh tisti prvi spuščaji ratajo včasih zelo veliki in srbijo. Če preveč srbijo, dobijo otroci kaj za blaženje, sicer pa ne.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vodene koze!!!
1.6.2005 23:07:48   
CatJa
Ga bom kar jutri peljala k zdravnici. Ubogi revcek, pa komaj je prebolel vnetje srednjega usesa.
Je pa zanimivo, da me je v ponedeljek, ko sva bila v posvetovalnici, zdravnica vprasala, ce je bil v stiku s kakimi kozami, ker je imel mal izpuscajev po ritki. In sem rekla, da ne vem, da bom pa vprasala v varstvu. In so ga kljub temu cepili - proti ospicam, mumpsu in rdeckam :zmeden: Upam, da ni to narobe.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Pliz help?
tojeto1

Katero ime vam je najbolj všeč?

Tit (28%)

Taj (72%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!