|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vlažilec zraka
14.10.2009 10:00:04   
salcka
katerega priporočate?
naj bo otroški ali kar "družinski"?
vsekakor bi želela, da je super kvalitete in seveda tih...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vlažilec zraka
14.10.2009 12:45:45   
milki
Nam so v šoli za starše rekli, da noben. Ko nam je naštevala katerih stvari ne, je rekla, kengurujčka, vlažilca, hojco pa še par stvari.
Rekla je naj pogosto zračimo prostore, mokre brisače na radijator, lonec z vodo zraven postelje in otroku zelo pogosto vlažit nos s fiziološko.
Tiste posode za na radijator so pa sploh odsvetoval, da naj bi bilo tam leglo bakterij in vsega boga, jaz sem pa glih to lansko leto kupilauser posted image

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vlažilec zraka
14.10.2009 13:30:30   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: milki

Nam so v šoli za starše rekli, da noben. Ko nam je naštevala katerih stvari ne, je rekla, kengurujčka, vlažilca, hojco pa še par stvari.
Rekla je naj pogosto zračimo prostore, mokre brisače na radijator, lonec z vodo zraven postelje in otroku zelo pogosto vlažit nos s fiziološko.
Tiste posode za na radijator so pa sploh odsvetoval, da naj bi bilo tam leglo bakterij in vsega boga, jaz sem pa glih to lansko leto kupilauser posted image



Glih tega se ne sme delat, saj se brisača posuši, in se gor nabira en kup prahu, probaj se samo dotaknit take brisače, kako leti prah in vodni kamen iz nje. Celo če je suh zrak in otrok nagnjen na kake alergije s prahom... se tega ne sme delat. In tudi v vlažni brisači se nabira leglo bakterij, vlaga,toplota ideal za bakterije.
V vlažilcu pa ne vidim slabosti, niti ne vem zakaj so vam to rekli ne, ker pr nas v šoli za straše so ga ravno priporočali v času, ko otrok oteženo diha. Ali lahko napišeš kaj so argumentirali?
Mi smo ga uporabljali, malemu je pomagal v prvih mesecih, je ful tih in zelo kvaliteten. Izbrali smo po priporočilu mamic na forumih in dobrih izkušnjah. Stal je malo več,ampak se je splačalo. Zdaj ga pa več ne rabimo


(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
14.10.2009 13:48:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vlažilec zraka
14.10.2009 13:48:22   
ema111
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Mi smo ga uporabljali, malemu je pomagal v prvih mesecih, je ful tih in zelo kvaliteten. Izbrali smo po priporočilu mamic na forumih in dobrih izkušnjah. Stal je malo več,ampak se je splačalo. Zdaj ga pa več ne rabimo.




lahko napišeš katerega imate, kje ste ga kupili, cena?

mi smo kupili lani tistega, ki so jih imeli v TUŠ-u, jabolko, pa nam ne dela več, ne vem pa kam ga poslat za popravilo :(

user posted image

< Sporočilo je popravil ema111 -- 14.10.2009 13:49:46 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vlažilec zraka
14.10.2009 13:59:47   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ema111

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Mi smo ga uporabljali, malemu je pomagal v prvih mesecih, je ful tih in zelo kvaliteten. Izbrali smo po priporočilu mamic na forumih in dobrih izkušnjah. Stal je malo več,ampak se je splačalo. Zdaj ga pa več ne rabimo.




lahko napišeš katerega imate, kje ste ga kupili, cena?

mi smo kupili lani tistega, ki so jih imeli v TUŠ-u, jabolko, pa nam ne dela več, ne vem pa kam ga poslat za popravilo :(

user posted image


Boneco firma, sam ne vem kateri model, moram mal pobrskat, ker na njem ne vidim kake številk e modela

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vlažilec zraka
14.10.2009 14:01:49   
milki

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ali lahko napišeš kaj so argumentirali?


A veš, da sploh ni ne vem kaj razlagala zakaj ne, samo vem da je rekla, da ne. Za kengurujčka se sicer spomnim, da je rekla da je v prisiljenem položaju itd. Tako, da res ne vem, ni me pa niti toliko ful zanimalo, da bi vprašala, ker mam jaz une posode za na radijator in sem si to zapomnila, da so pa te kao najslabše kar je možno.


_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vlažilec zraka
14.10.2009 14:06:27   
Hope2
Sem našla. Tega imamo http://www.moulinex.de/boneco_de/U7137.html

če bo katera rabla, ga tudi prodam, več na zs

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.10.2009 14:20:23 >

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vlažilec zraka
14.10.2009 14:18:25   
Tanja74
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Sem našla. Tega imamo http://www.moulinex.de/boneco_de/U7137.html

Samo informativno: ali ga morda prodaš?
Lp
Tanja

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vlažilec zraka
14.10.2009 14:31:18   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja74

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Sem našla. Tega imamo http://www.moulinex.de/boneco_de/U7137.html

Samo informativno: ali ga morda prodaš?
Lp
Tanja



Na ZS kaj te zanimauser posted image

(odgovor članu Tanja74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vlažilec zraka
14.10.2009 16:15:28   
salcka
no... nisem želela povzročiti "vojne" glede tega, kar je najboljše za otroka.
vem, da je vlažilec zraka super stvar. ne samo za otroka, ampak tudi za celotno družino. vsekakor so brisače na radiatorjih resnično leglo praha in ostale umazanije... pa še posušijo se takoj, tako da ni ravno neko vlaženje.
sem želela samo izvedeti, katero znamko ste kupile. da ni preglasen.
zakaj pa je dobra aromaterapija?

glede kengurujčka (če ste že začele)...
sem bila pri fizioterapevtki za otroke. je super stvar, ko otrok obvladuje glavico. položaj, ko je obrnjen stran od tebe, s tem, da mu z roko podpreš ritko, da mu nogice ne visijo stran, ampak da ima rahlo pokrčene.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vlažilec zraka
18.10.2009 21:28:56   
PC Baby
Mi imamo Vapolux - je zelo tih in enostaven za uporabo, čeprav ima 100 funkcij pa še avtomatsko vlaženje ima, kar mi je najbolj všeč: nastaviš % vlage, ki ga hočeš imet in potem se sam vklaplja in izklaplja po potrebi.

Vem, da je vlaga zelo pomembna, mi je imamo strašno malo stanovanju (30%) mora pa biti nad 70% za dojenčka.

Zanima me pa nekaj drugega: ko pridem v splanico in je vlažilec vklopljen, imam en tak neprijeten občutek, da sem prišla v eno jamo, vlažen in moker. A je pri vas tudi tako? Mi imamo naštimano na 65% ponoči, kjer spimo. Kaj pa vi?

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vlažilec zraka
18.10.2009 21:30:47   
PC Baby
A mogoče zato, ker smo tudi jonizacijo zraka zraven vklopili?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
18.10.2009 21:50:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vlažilec zraka
18.10.2009 21:50:22   
brigita23
pozdravljene

mi smo kupili vlažilec zraka kakšen mesec nazaj ko smo vsi zboleli. Zdej si življenja sploh pa spanja brez njega ne predstavljam več. Ponoči se ne zbujam več z suhimi usti, tamali nima več nahoda in prehlada na kar posledično vpliva tudi vlažilec, poleg vsega pa je super še zato ker ta še zrak čisti in zjutraj ko se zbudimo nima spalnica zatohlega zrakauser posted image . Imamo pa LANAFORM, ta model ki sem ga prilepla spodaj. Smo ga kupili v BC stane pa okoli 140 EUR, ga je pa res fino met. Še posebej pa zdej ko se je začela kurjava.

user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vlažilec zraka
18.10.2009 21:55:00   
sye
Brigita23 na koliko % vlažnost maš pa naštimanga. Mi imamo enakega.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vlažilec zraka
18.10.2009 22:00:00   
brigita23
ko smo bli bolni smo imeli na 60, zdej pa na 50user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vlažilec zraka
19.10.2009 8:31:48   
PC Baby
Ja, mi imamo tudi takega - ne vem od kod mi Vapolux.
A ve nimate občutka, da pridete v "vlažno" spalnico če je pred tem v njej prižgan?

< Sporočilo je popravil PC Baby -- 19.10.2009 8:32:40 >

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vlažilec zraka
19.10.2009 14:12:31   
misamuk
Punce, kolk so pa kej glasni tejle vlažilci ? Ker jaz bi ga imela v spalnici (kasneje v otroški sobi), pa ne želim, da mi otroka zbuja user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vlažilec zraka
19.10.2009 14:49:34   
PC Baby
Ne bo ga zbujal. Sliši se šumenje ko puha ven paro pa še to občasno. Jaz zeo rahlo spim pa me ne zbuja.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Ime
suzi89

Katero ime Vam je bolj všeč?

Melanie (84%)

Amy Lee (16%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!