|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vlažilni robčki
17.8.2007 16:27:37   
MiRaNi
Kdaj se začnejo uporabljati robčki pri previjanju? Stara sem tri tedne pa me mami še vedno z vato in vodo umije ko se polulam in pokakakmuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 16:29:45   
blue sky
Jaz sem začela robčke uporabljati nekje po 4. mesecu, ampak ne vedno - če kam gremo. Zakon je baby vata in voda, saj je to najbolj zdravo za nežno otroško ritko user posted image .

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 16:31:12   
Hanna M.
pri nas je bila vata in voda zakon, vse do konca uporabe plenic (2 let). Vlažilne robčke smo uporabljali samo izven doma.
Sem velik pristaš naravnega - beri - čimmanj kemije.


_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 16:36:48   
kaya2007
mi smo robčke uporabljali od rojstva naprej, pa ni bilo nobenih problemov. Kupujem pa sensitive varjante, od pampersa, chiccota ali penatena.

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 16:43:44   
majrim
se strinjam z zgornjimiuser posted image user posted image user posted image ...zakaj vlažilne robčke uporabljati doma???...to res ne bom razumela..tistih par minut več porabiš,ampak je otrok umit vsaj kot se šika in koži prijazno....izogibaj se robčkov vsaj domauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 17:09:45   
buša
kaj če bi se me nonstop umivale tam spodaj z kemikalijami??? jaz mislim da doma pa je toliko časa da ritko umiješ z nežno vatico in toplo vodo še posebej v tistih prvih mesecih življenja.user posted image

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 17:52:01   
lunca2
Tudi mi uporabljamo vlažilne robčke od rojstva naprej.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 17:56:19   
Naja30
Mi smo jih začeli kar takoj po rojstvu uporabljat, dokler ni dobila ful vnetja, ki se je vleklo cel mesec. Nič ni pomagalo, nobena krema. Od takrat jo doma vedno umivam z vodo. V bistvu je res, kaj pa te stane doma umivat z vodo. Še posebej, če je user posted image  koža tako občutljiva kot je pri moji punčki.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 19:12:54   
K_a_t_i
Pri skoraj 6ih mesecih še vedno voda in "vata". Mi je to edina stvar s katero se mi zdi otrok res čist pa še smrdi ne (mam ful občutljiv nos in mi vsi osvežilni robčki smrdijo user posted image ). Zunaj smo seveda primorani uporabljat robčke.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 20:33:28   
kaya2007
kati, a vsi ti smrdijo? eni so res čisto brez vonja?!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 20:42:21   
banki
Mi imamo kar vodo in robcke, ko smo zunaj. Voda je najbolj zakon.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 20:55:06   
Freycha
ker sem imela robčke na previjalni, se mi dostikrat ni dalo po vodo in sem kar robčke uporabila. Rezultat je bil ta, da je dobila pikice po ritki. Ne glede na to, da je sensitive in ne vem kaj še vse - je kemija. Sedaj je vedno samo voda, robčki pa so za na pot.......

(odgovor članu banki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 21:22:30   
ribicau
Jaz sem našo sedaj, ko papca GH parkrat obrisala z robčkom po obrazu, ko je pojedla...se pravi sva bili na sprehodu in nisem imela vode....in je dobila na ličku ob ustih dva grda lišaja, ki pa sta vsak dan večja....sumim, da so krivi robčki!

Drugač pa jo jaz umivam po ritki z vodo in vatastimi robčki, ki se dobijo v Mullerju... se mi zdijo ful bolj praktični kot vata! No vsak sicer dela kakor mu paše, to je čisto moje mnenje!


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 21:31:09   
urskas
mi uporabljamo vlažilne robčke od pribl. 2 mesecev dalje in ni blo nikol nobenih problemov. Tudi ne uprabljam nobene kreme za rito, razen ko je rdeče (t.j. zelo malokrat).Kupujem pa najcenjše: Milerjeve.

Zakaj? Ker se mi ne da prepogosto prat, ker so suhi robčki dražji od vlažnih, pa še bolj enostavno je. Seveda, dokler je vse v redu. aja pozabila sem povedat, da jo pribl. dva krat na dan temeljito umijem z vodo.

LP

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 21:42:45   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kati, a vsi ti smrdijo? eni so res čisto brez vonja?!


Kateri pa user posted image  Men še niso pod roke prišli... Na Niveinih piše brez vonja pa moj prav, da naj jih kr stran vržem, ker tko smrdijo user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vlažilni robčki
17.8.2007 23:11:07   
Brbs
jaz uporabljam že od rojstva vlažilne robčke, ampak samo za to, da obrišem kakec, ker gre hitreje dol, nato pa obrišem ritko in lulčka še z vodo. Tako da je volk sit in koza celauser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vlažilni robčki
18.8.2007 10:03:40   
felicia
Mi uporabljamo tudi vlažilne robčke od kakšnega tretjega tedna naprej. Uporabljali smo Pampers sensitiv zdaj pa Milerjeve.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vlažilni robčki
18.8.2007 10:26:03   
masna
Mi zaenkrat tudi še uporabljamo le vodo in vato. Ampak mi je ta vata ful nepraktična za trgat.

A ve uporabljate kako posebno vato al kar ta navadno?

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vlažilni robčki
18.8.2007 10:33:01   
F*S*M
jaz uporabljam robčke ko sem prišla iz porodnišnice, če se res full pokaka greva pod tuš če ba je samo polulan ga pa z robčkom obrišem, pa tudi zase jih uporabljam.

drugače pa lepo dišijo Mullerjevi in od niveje ta roza pakiranje


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vlažilni robčki
18.8.2007 10:39:12   
MiRaNi
masna: ribicau je napisala da uporablja vataste robčke, ki se dobijo v Mullerju. Zdaj grem v Mullerja in sporočim, če jih dobim.

Tudi mene zanima kakšni so , ker jaz uporabljam navadno vato, ki se trga.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vlažilni robčki
18.8.2007 15:39:12   
ger06
masna,

jaz pa uporabljam robčke oz. vatke  ki so že narezane na kvadratke, ki jih je lažje  trgat, imajo jih v millerju (znamka baby beauty) ali Toto od tosame v Arielu,


(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vlažilni robčki
18.8.2007 17:15:44   
MiRaNi
Bila sem v Mullerju v btc-ju (LJ). Moram poudarit, da so imeli police skoraj prazneuser posted image . Našla sem samo vatirane blazinice od Beauty baby. Mogoče bodo pa naslednjič bolje založeni.

(odgovor članu ger06)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vlažilni robčki
18.8.2007 18:38:33   
pikapolona2
tudi mi uporabljamo robčke samo na poti, doma pa vato in vodo.

Zakaj? Zato ker si tudi sama ne predstavljam da bi sebe skoz z enimi vlažilnimi robčki umivalauser posted image . Nismo pa niti enkrat v 9 mesecih imeli vnete ritke po nasvetu naše patronažne ji tudi ritke ne mažem nonstop z hladilnim mazilom.....samo 1x na dan, ponavadi zvečer.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vlažilni robčki
18.8.2007 18:53:56   
kaya2007
kaj če bi se me nonstop umivale tam spodaj z kemikalijami???


jaz tudi zase uporabljam robčke za brisat, mi je bolj všeč kot wc papir user posted image

brez vonja so pa sensitive od penatena, pa tudi od pampersa so skoraj brez.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vlažilni robčki
24.8.2007 10:41:39   
lilka
Mi robčke uporabimo samo na poti in ko se pokaka najprej obrišem z robčkom in potem še z vatnimi blaznicami namočenimi v vodo. Jaz tudi še nisem našla robčkov, ki nebi smrdeli, pa napišejo da so brez parfuma ojoj......

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Praznovanje rojstnega dne otroka
Volga

Ali vaši otroci praznujejo RD doma ali kje organizirano (TUŠ, Mcdonalds, drugo)?

doma (85%)

organizirano (15%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!