|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vino in dlesni?
3.7.2005 15:19:19   
niki5
Že nekajkrat sem dobila 'dobronamerni nasvet' kako pomaga, če otroku namažeš dlesni z vinom pri izraščanju zob. Naj bi kislina zmehčala dlesen in tako bi zobek prej ven pokukal.

Jaz zelo malo dam na tovrstne stare vraže (mogoče jim delam krvico), glede na to da pa alkohola še ne pijem so mi take stvari še toliko bolj neverjetne.

Kaj pa vi menite na to?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vino in dlesni?
3.7.2005 15:21:26   
Blink1
ja, tako pravijo stare mame...Bo že kaj na tem. Nekdo si tega ziher ni kar zmislil. Zdravniki bi seveda rekli, da smo nori:)-:)-

Moram pa reči, da tudi slana voda dosti pomaga pri izraščanju. Neji je na morju zraslo 5 zob, skoraj brez bolečin, si je pa nenehno, ko je bila v bazenu s slano vodo, z mokro rokico ribala dlesni. Očitno pomaga.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vino in dlesni?
3.7.2005 15:59:41   
Magi*
vino in alkohol v katerikoli obliki lahko pripomore samo toliko, da umiri otroka - tako so včasih na kmetih cucelj pomočili v alkohol, da je dete zaspalo in so lahko šli delat na njivo. upam, da smo danes ljudje kaj bolj pametni... še danes pa pogosto poslušamo, da pivo pomaga pri tvorjenju mleka - ja, na enak način kot katerikoli drugi alkohol - ker te sprosti - seveda pa gre alkohol tudi v mleko. kako pa alkohol vpliva na razvoj dojenčkovih možganov in celotnega živčevja, pa ni potrebno zgubljati besed.

če bi bila kislina tista, ki naj bi pomagala pri izraščannju dlesni, bi bil pa kis tudi dober, a ne? še boljše pa je, da daš otroku glodat krhelj jabolka, seveda pod nadzorom, da ne pogoltne kakega večjega kosa.

jaz se dobronamernih nasvetov na daleč izogibam;)

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vino in dlesni?
3.7.2005 16:24:22   
Gina
Niti na kraj pameti mi ne pride.:)-:)-
Calgel mazilo je pa v resnici pri nas kar pomagalo. Po moje tudi malo omrtviči.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vino in dlesni?
3.7.2005 16:39:18   
Marogica
Se popolnoma strinjam z Megi. Raje ne delaj tega. Pa čeprav sem mama, ki skoraj nič ne komplicira.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vino in dlesni?
3.7.2005 16:52:12   
Anonimen
Vino in otroci - ja vejžeeeeeeeeeeeeeeeeee...

(odgovor članu niki5)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   vino in dlesni?
3.7.2005 19:54:31   
jazz
Tudi jaz sem to že slišala ja, ampak včasih so jim devali karkoli samo, da so bili tiho in pri miru, al pa so jih kar pustili dret. Mi ga mažemo s calgelom, če je res hudo.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vino in dlesni?
3.7.2005 21:11:34   
D@isy
ˇČe bi mama vedela, kako otroka takrat boli in srbi, bi mama kiklo prodala, da bi za vino dala, ˇ in otroku dlesni namazala...
Tako so menili včasih, ko ni bilo calgela,gengigela...

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




bi pustile otroka ...
*miska.mcc*

v šolo v naravi v teh razmerah? (S primorska-hribi) več na : [urlGhttp://www.ringaraja.net/forum/m_5374343/mpage_1/key_/tm.htm[/url]

da (69%)

ne (31%)


Število vseh glasov: 61

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!