|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnenja...
12.3.2012 8:33:10   
mojca*
...ker več glav več ve.:)

torej, kot naslov pove, sedežna je super in lepa in udobna in kvalitetna, vijolična je tudi lepa, ampak me skrbi, da se bom barve prehitro naveličala....
moj vztraja, naj bo taka, jaz pa iz varnosti raje oklevam če bi raje rjavo, ki je pač bolj klacična barva.
naj povem, da stene so bež, barve kapučino, pohištvo antik les, tepihi tudi rjavo-bež....
prosim za kako mnenjeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 8:38:46   
aprilčica07
Sama se za vijola ne bi odločila, ker mi taka barva pač ni všeč. Pri opremi stanovanja sem pa sama itak bolj za "klasiko", ker se vsega novodobnega hitro naveličam.user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 8:56:16   
pomlad08
Absolutno DA! user posted image Od nekdaj imam polno stanovanje barv in argument, da se bom "naveličala", "nažrla", "da mi bo čez 1 leto žal" pri meni niti slučajno ne drži. Go for it!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 9:22:46   
rozilu
JA! Sem za pisane barve, tako da če ti je všeč...

Mi imamo oranžnega, par let, pa se ga še nisem naveličala. Kavč zraven je pa rdeč ali moder - odvisno katero prevleko damo gor.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 9:30:12   
alda
moja 2.najljubša barva!!!
Jaz bi jo vzela 100%, ko bi mi-kar pa dvomim-bila manj lepa,bi jo pa preprosto pokrila s kako prevleko, deko s tisto barvo oz. vzorcem, ki bi me tisti hip pritegnil!!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 9:37:09   
enea
mi imamo tudi vijolično sedežno, oprema pa je bukev, tepih različno rjav,... imamo ga (kavč) že drugo leto in mi niti malo ni žal, da sem ga takrat v taki barvi naročila,.. če ti je barva všeč, .... veš kaj moraš naredit,...user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 9:42:49   
Hope2
Sedežne ne bi imela vijola, steno pa takoj, tudi dekoracijo bi imela vijola. Men je vijolična barva v stanovanju zelo všeč, samo da je z okusom. Sedežne pa še vseeno ne bi imelauser posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 10:43:08   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mojca*

...ker več glav več ve.:)

torej, kot naslov pove, sedežna je super in lepa in udobna in kvalitetna, vijolična je tudi lepa, ampak me skrbi, da se bom barve prehitro naveličala....
moj vztraja, naj bo taka, jaz pa iz varnosti raje oklevam če bi raje rjavo, ki je pač bolj klacična barva.
naj povem, da stene so bež, barve kapučino, pohištvo antik les, tepihi tudi rjavo-bež....
prosim za kako mnenjeuser posted image




Katerokoli drugo barvo, samo rjavega nikar! Ijoj...to bi bila šele kombinacija "za naveličat". Preveč hladno, monotono..brezveze v glavnem.user posted image

Viola kavč se mi zdi super popestritev, seveda pa dodajta tudi kakšen malenkosten dodatek  v tej barvi. Mogoče samo kakšna manjša lučka, ali umetniška slika z detajlom v enaki barvi. Nič drugega.
Pa v teh barvah, ki si jih navedla (kapučino, anitk les,..) bi pasala tudi oranžna (če ti je seveda barva všeč), ampak vijolična se mi vseeno zdi nekako bolj elegantno poživljajoča.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 12:06:24   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Sedežne ne bi imela vijola, steno pa takoj, tudi dekoracijo bi imela vijola. Men je vijolična barva v stanovanju zelo všeč, samo da je z okusom. Sedežne pa še vseeno ne bi imelauser posted image


enako

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 12:12:38   
lenika83
Jaz pa nikoli ne bi imela rjave sedežne (tudi črne, bele ali bež ne), ker obožujem barve. Ampak ne zdaj da bi bilo vse skupaj kot ena nora mavrica, pač pa v kombinaciji z nečim umirjenim, tako kot si opisala, da imaš ostale barve v prostoru. Mi smo imeli oranžno in se je nisem naveličala, zdaj imamo pa temno rdečo, pa mi je skoraj preveč dolgočasna. Naslednja bo spet neke "odbite" barve. Moram pa priznati, da se sploh ne spomnim, da bi že kdaj videla vijolično sedežno user posted image  Res pa je, da je ful odvisno kakša vijolična je in je težko reči, če bi jo imela ali ne. Načeloma imam vse v roza-vijolični zelo rada, ampak je lahko tudi vijolična izjemno grda. Moj komentar je bolj proti rjavi kot pa za vijolično kar na splošno user posted image  Imaš kakšno fotko te sedežne? Jaz bi jo ful rada videla.

< Sporočilo je popravil lenika83 -- 12.3.2012 12:13:15 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 14:04:12   
Medea10
Jaz sem za! Vijolična mi je zakon barva in bi tud sama imela tak kavč, če bi dragi bil za (pa ni user posted image ).

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 14:20:08   
Paštetka
niti slučajno.
sem za nevtralne barve, imam pa rada barvne dodatke, ki ko se jih naveličam ceneje in hitreje zamenjam.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 14:27:47   
liliana
Jaz vijoličnega kavča ne bi imela....vendar to sem jaz......user posted image  vijolične in roza barve ne maram na oblačilih, kaj šele na pohištvu ali na stenah....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 15:55:41   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz vijoličnega kavča ne bi imela....vendar to sem jaz......user posted image  vijolične in roza barve ne maram na oblačilih, kaj šele na pohištvu ali na stenah....


joj, sej sem bla jaz enaka. zdaj pa mala skoz trajba viola, fu:ksijo/malino in "pink", pa mi je zgleda sprala možgane in zdaj rada nosim viola ter malino/fu:ksijo. go figure, mogoče bom pa prešaltala še na roza pri 80tih user posted image

meni se ne zdi slaba kombinacija z rjavo, samo bi dala kak oranžen poudarek zraven, da zaživijo barve
user posted image
ali pa te tri viola, malina/fu:ksija in oranžna
user posted image

na splošno se mi zdi dobra ideja dodat oranžno k violi
user posted image


< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.3.2012 16:02:39 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 15:58:45   
LuLu
Vijolična mi ni grda, tudi za sedežno ne... če le paše k ostalim barvam v sobi. Vijola pa dobro vpliva na srce... tak pišejo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 16:58:00   
malaMravljica
jaz vijolicne sicer tudi ne bi imela, ker pac ni moja barva.
Ampak glede barve, ki se je lahko navelicas, mi imamo sedezno 3 in 1 sed v taki mocni modri, sredni odtenek modre in se je ne navelicas, pa se lepo pase notri.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 17:01:38   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: mojca*

...ker več glav več ve.:)

torej, kot naslov pove, sedežna je super in lepa in udobna in kvalitetna, vijolična je tudi lepa, ampak me skrbi, da se bom barve prehitro naveličala....
moj vztraja, naj bo taka, jaz pa iz varnosti raje oklevam če bi raje rjavo, ki je pač bolj klacična barva.
naj povem, da stene so bež, barve kapučino, pohištvo antik les, tepihi tudi rjavo-bež....
prosim za kako mnenjeuser posted image



Meni osebno je ful lepa, je pa odvisno če imaš tak stil pohištva da paše zraven.


(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
12.3.2012 21:25:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rozilu)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 22:27:57   
majakla
Jaaa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 23:15:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz vijoličnega kavča ne bi imela....vendar to sem jaz......user posted image  vijolične in roza barve ne maram na oblačilih, kaj šele na pohištvu ali na stenah....


joj, sej sem bla jaz enaka. zdaj pa mala skoz trajba viola, fu:ksijo/malino in "pink", pa mi je zgleda sprala možgane in zdaj rada nosim viola ter malino/fu:ksijo. go figure, mogoče bom pa prešaltala še na roza pri 80tih user posted image

meni se ne zdi slaba kombinacija z rjavo, samo bi dala kak oranžen poudarek zraven, da zaživijo barve
user posted image
ali pa te tri viola, malina/fu:ksija in oranžna
user posted image

na splošno se mi zdi dobra ideja dodat oranžno k violi
user posted image



jaz tega nikoli ne bi imela v stanovanju....to so premočne barve za mojo nežno dušo....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
12.3.2012 23:39:12   
mateyka
liliana, pastelna deklica user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
13.3.2012 8:32:29   
noranate
Definitivno viola, mislim da se je ne boš naveličala. Se nanjo navadiš, vsem obiskovalcem pa bo ohh in sploh, vedno ko jo bodo videliuser posted image .
Sem imela enake pomisleke pred 13 leti, ko sem kupila rdeč hladilnik. Pa mi je tako prirasel k srcu, da sem sedaj, ko je stegnil pete, kupila črnega, ker pač rdečega ni blo. Iz skrajnosti v skrajnost user posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
13.3.2012 8:36:26   
noranate
Mislim, da se je ne boš naveličala, pač pa se navadila nanjo. Obiskovalcem pa bo itak, vedno ko jo bodo videli, oh in sploh, kaj zarad lepote, če pa ne, pa zaradi jajc, ki jih imaš, ker si jo upala dat v hišo user posted image
Govorim ti iz izkušenj, ker sem na enak način pred 13 leti orala ledino z rdečim hladilnikom. Sem imela naenkrat full obiskov user posted image . sem se tako nanj navadila, da sem sedaj, ko je stegnil pete, kupila črnega, ker pač takega rdečega niso imeli. Iz skrajnosti v skrajnost user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
13.3.2012 8:37:09   
noranate
EVo najprej Error, sedaj pa objavi obe, jaz pa se mučim, si bo treba omislit rdeč računalnik user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vijolična sedežna, da ali ne, prosim mnen...
13.3.2012 9:05:37   
mojca*
hvala punce vsem za odgovore, tudi za objavljene slikice....:)
ja, mislim, da sedežna BO vijolična, sploh ker moj ne odstopa od te odločitve in noče rjave...sem se malo tudi pomenila s prodajalko, čist informativno in pravi da sedaj je že skoraj vsak proizvajalec dodaj viola barvo v svoj izbor tkanin, pa tole mojo vjolično sem šla že 2x gledat, da se nanjo privadim, preden pride, haha.....:)
sem iskala slikico, pa niti ne vem, če je na spletu, ker mi stran od harvey normana ne odpira....user posted image

v vsakem primeru sem zelo vesela vseh mnenj. tudi jaz mislim da se je bom zelo navadila, sploh ker je izredno udobna:)

sicer pa, sedaj sem imela 10 let moder kavč, pa sedaj niti pod razno ne bi take barve niti pogledala....user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?