|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varovalo na oknih
9.5.2006 11:26:52   
NinKa
Že celo dopoldan skačem po internetu in iščem variante kako zavarovati okna in balkonska vrata pred našim malčkom. Kajti začel jih je sam odpirat.

Zanima me kako imate ve to urejeno in kje ste kupile ta varovala.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varovalo na oknih
9.5.2006 11:47:01   
Anonimen
Ojla!

Jaz sem pred nedavnim tut to spraševala. No debato si lahko prebereš tukaj
V glavnem najboljši približek je bil link od Jana73, mi2 pa sva se na koncu, glede na cene, odločila, da bodo okna brez kljuk, ker najcenejša varianta naju bi stala 40.000 sit, s tem, da bi še vedno morala nositi s seboj ključek za odpiranje oken. Sicer sem debatirala tudi z eno od RR jevk, kateri mož izdeluje nekaj podobnega. Več me lahko kontaktiraš na privat.

LP

 P upic@user posted image
____________________________________
 Mi4-je bomo najboljši par...kmalu!

(odgovor članu NinKa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?