|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   variante za spanje brez joške
5.7.2006 20:51:33   
metaa
Bom kratka in jedrnata: kako jih kaj uspavate, razen na joški, pa v avtu (moja je stara 3,5 meseca)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: variante za spanje brez joške
5.7.2006 21:04:03   
žanai
Ojla!

Otročka lahko uspavaš tudi v vozičku (kar nekaj časa smo rabili, da smo jo navadili), pa ko je bila manjša nam je tudi zaspala, če smo jo nosili v štorklji, potem pa sem jo s štorkljo vred dala v njeno posteljico...

Nekaj časa je pomagalo, da sem za nekaj minut prižgala sesalec user posted image

Lahko poskusiš tudi z dudo ali pa s kakšno glasbo, šumenjem valov...

Ampak najbolj od vsega vžge ziza user posted image

Pozdravček!

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: variante za spanje brez joške
5.7.2006 21:06:22   
piščanc
ponavadi prej odrastejo, preden pogruntaš pravo varianto in potem zaspijo sami

naš nadebudnež nikoli ni zaspal ob dojenju, tako da smo poizkusili različne variante - najbolj mu je ugajalo (še zdaj), da je ležal na trebuhu in smo ga trepljali po ritki

< Sporočilo je popravil piščanc -- 5.7.2006 21:21:11 >


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: variante za spanje brez joške
5.7.2006 21:28:21   
lenika
Jaz našega položim v posteljico, dudo v usta in navijem vrtiljak, če začne jokat, ga božam in tlačim dudo v usta nikakor pa ga ne dvignem ven. Do sedaj je na srečo še vedno zaspal.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: variante za spanje brez joške
5.7.2006 21:44:14   
kofetek2010
do 6 meseca je bila navajena, da če sva doma, da zaspi z dojenjem, nato sva dojenje ukinili čez dan in ga imava samo za nočne in zgodnje jutranje variante - zvečer spije flašo, podre kupček, dobi dudo in se premetava po kavču in nato zaspi, čez cca. 15 minut jo odnesem v kinderbet in spi dalje user posted image  čez dan pa itak brez problema zaspi v lupinici ali v vozičku, ponavadi z dudo, včasih tudi brez


(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: variante za spanje brez joške
6.7.2006 7:42:36   
ajdaN
Jaz ga dam lepo v posteljo, dudo v usta pa božam ga dokler ne zaspi. Max 5 minutk. Včasih mal pojokca ampak ni hujšega. Od začetka se je pa drl tudi po 15 minut, ampak ni bilo šanse da ga dvignem. Na en način smo moral uvest dnevno spanje. Pa tudi če se prej doji, mi na zizi itak nikoli ne zaspi, tako da gre v posteljico zmeraj buden.

Zvečer pa itak ni panike. Flašo spije kar v leže (kupčkov ne podiramo), potem se pa samo stran obrne pa zadrnjoha. Včasih rabi še dudo pa je.

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: variante za spanje brez joške
6.7.2006 10:35:03   
kati*
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

ponavadi prej odrastejo, preden pogruntaš pravo varianto in potem zaspijo sami



user posted image user posted image se strinjam ... mislim, da je prekmalu za samostojno uspavanje (mogoče pri nekaterih otrocih gre), a po 6 m je občutno bolje (vsaj pri nas). Vsekakor pa je tako, da se boš morala ti odločiti, da bo zaspal brez dojke - mogoče bo kak dan ali dva protestiral, potem pa bo že dojel. Če pa boš vsakič popustila, pa bo vedno zahteval tisto, kar mu je verjento najljubše user posted image . Kdo pa ne bi?

_____________________________

lp, K

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: variante za spanje brez joške
6.7.2006 16:55:16   
PiaM
Dudica in plenička.

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: variante za spanje brez joške
6.7.2006 20:28:24   
tanyak
jaz jo podojim, potem pa položim budno v njeno postelco, dudo v usta prižgem zvedico zaspanko in to je to, če ji duda pade ven zajoka drugače pa po cca. 10 minutah zaspi. sem pa to varianto poskusila dobesedno čez noč prej sva se tudi po 1,5 ure dojili dokler ni zaspala potem pa sem jo enkrat poskusila tako in gre tako da...veliko sreče

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: variante za spanje brez joške
7.7.2006 20:25:24   
sonchica
jaz žana najpred skopam ,potem ga dam v postelco mu dam flaško po flaški pa dudo in če ne zaspi prižgem fen in čez par minut zaspi.... sam pred ko sem ga dojila pa mi je stalno zaspau med dojenjem...user posted image

_____________________________



(odgovor članu tanyak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: variante za spanje brez joške
10.8.2006 22:00:37   
Blejka26
user posted image ja tudi jaz imam ta problem.Neja je stara že 7mesecev in pol,pa mi še vedno zaspi samo med dojenjem.v avtu je tud dost tečna,a ko ji dam čaj takoj zaspi.dude pa ne mara kaj preveč.vedno mora neki tečt iz cuca.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: variante za spanje brez joške
10.8.2006 22:36:49   
lstand
Prvi otrok ni zaspal drugače od začetka kot pa pri dojenju. Ko je postajal vse večji pri dojenju ni več zaspal in sem ga preprosto dvignila v njegovo postljico, ga pustila ali pa mu kaj zapela. Malo je še kaj zazendral in nato zaspal.user posted image Dude pa ni imel, zato pa je imel vedno ob sebi medvedka-ninico. Sdaj pri drugem otroku- no sedaj je punčka pa je tako, da pri dojenju tudi zaspi in jo potem preprosto dam v posteljico. Ampak to dojenje ni nič daljše kot pa tisto čez dan.user posted image   Če pa se slučajno zgodi, da ne zaspi pa jo dam v posteljico ji naredim vrtiljak in zaspi.  tudi ona nima dude in je čisto nič ne pogreša. Upam da bo tako tudi ostalo. Oba pa še sedaj takoj zaspita v avtu. Nimamo večjih težav s spanjem.
LP

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Izbira imena za tretjega otroka
gugla

Katero ime k Neli in Filip,bi bolj pasalo:

Tim (53%)

Patrik (47%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!